U sta najcesce gledate dok idete ulicom???

...uglavnom se toliko zamislim ili slusham muziku, da gledam samo a se ne sudarim s nekim...a jedne davne vecheri, idemo iz shkole ja i dve osobe, kishica pada i poslednji chas bila matematika i ''bash mene pit'o'', ja josh pod''treskavicom''sva se uzivjela, objashnjavam njima i dok se prisjecam zadatka ''i onda napishem ti i to, i on meni kaze...bla...bla''i vidim ispred neku gomilicu granchica i pricham ja i pravi ovnina, ne zaobilazim nishta,te pichim preko ''granchica'' i ...naravno jedno''aaaaaaaa''i ja u shahtu, a kishobran ostao gore...a ovi crkavaju od smijeha...Poenta priche je da sutra ulazim u shkolsko dvorishte i zakorachim na stepenice i nepoznati klinci komentarishu''e, evo je ona shto je sinoc upala u shaht...'' :lol: , eh, poshto su samo dve osobe bile prisutne...kako li se tako brzo prochulo... 8-)
 
kakvo pitanje?...pa mislim gledam svuda svakoga i sve...shta gledam?...reko bi da ni autistichni ne gledaju samo cipele il nebo il shta vetj...
zamisli idesh ulicom i gledash nebo...hah...imo jedan takav...adzo pikavdzija...on je sqpljao pikavce i pushio...on je valjda gledo u nebo...on je bio neki prorok...il je samo davao detalje iz svog zhivota...il budutjeg?...ma...
 
Fasade, zgrade, retko ljude... Interesantno je da nikada ne obraćam pažnju na put, ako idem autobusom, recimo, ili ako vozim a neko mi daje uputstva, nebitno, tako da nikada ne zapamtim kako da se vratim :lol:
To je baš zanimljivo, kako različiti ljudi uočavaju i pamte različite stvari.
Neki oblike i brojeve, neki imena i boje, neki događaje, a neki činjenice...
 

Back
Top