Zimi nam Zima, a u Leti nam vruće...

Skeljzen

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
125

Počelo novo ledeno doba
Za razliku od stručnjaka koji predviđaju suše i rast temperature na Zemlji, pojedini eksperti tvrde da ova zima predstavlja početak ledenog doba




Dokoni istraživači se igraju sa neukim stanovništvom širom sveta. Znati šta će biti sutra sa klimom, sa sudbinom planete nije ni u rukama zemljana ni nauke, no u rukama prirodnih sila.

Pet godina baljezgati o globalnom zagrevanju, a sad pričati o ledenom dobu, to više nije nikakva nauka, no šarlatanstvo i igra kako rekoh dokonih istraživača.
 

Počelo novo ledeno doba
Za razliku od stručnjaka koji predviđaju suše i rast temperature na Zemlji, pojedini eksperti tvrde da ova zima predstavlja početak ledenog doba




Dokoni istraživači se igraju sa neukim stanovništvom širom sveta. Znati šta će biti sutra sa klimom, sa sudbinom planete nije ni u rukama zemljana ni nauke, no u rukama prirodnih sila.

Pet godina baljezgati o globalnom zagrevanju, a sad pričati o ledenom dobu, to više nije nikakva nauka, no šarlatanstvo i igra kako rekoh dokonih istraživača.

Razumem da ti je zimi zima a uleti ti vruce,samo mi nije jasno,
jel te opece kad uleti vruce?
 

Počelo novo ledeno doba
Za razliku od stručnjaka koji predviđaju suše i rast temperature na Zemlji, pojedini eksperti tvrde da ova zima predstavlja početak ledenog doba




Dokoni istraživači se igraju sa neukim stanovništvom širom sveta. Znati šta će biti sutra sa klimom, sa sudbinom planete nije ni u rukama zemljana ni nauke, no u rukama prirodnih sila.

Pet godina baljezgati o globalnom zagrevanju, a sad pričati o ledenom dobu, to više nije nikakva nauka, no šarlatanstvo i igra kako rekoh dokonih istraživača.

Ja sam vec pisao temu o novom Ledenom dobu, pisalo se dosta o tome pre mesec-mesec ipo, i u ALO! novinama, odakle sam uzeo izvor za temu, na NPIM (ne znam sta ce ova tema ovde).

Ne mogu naci sad tu temu i link, i mrzi me, ali se govorilo kao o "novom ice age-u za 6 meseci", kao, "naredne dve nedelje bice presudne za nasu planetu", a ne znam sta se konkretno desilo, mozda se malo zakasnilo, pa tek sad poceo ICE AGE 3, krajem januara.... :mrgreen:

Verujem u to i svakako je moguce, ali kao, SAD je pocelo ledeno doba, sa samo malo manjim temperaturama, i doduse dosta snega, ali sigurno nije vise od onog perioda kraja novembra-pocetka decembra, ovo ce se brzo zavrsiti, februar je lep mesec.... :)
 

Back
Top