KRS U KUHINJI POSLE SVEGA...

Nisam sigurna koliko naslov teme odgovara onome sto sam ja mislila - mene ne zanima ono POSLE - nema tu mnogo mudrosti...moraš da raskloniš, opereš/strpaš u mašinu i nemaš odredjeni rok ;)
Mene zanima ono PRE.
Dakle, ja bez spiska ne radim ništa - jedino što ga često zagubim na pola kupovine :hahaha:
i moj plan na papiru izgleda savršeno, a u praksi - katastrofa :rumenko:
(Mada, ja imam otežavajuće okolnosti u vidu jednog trogodišnjaka :heart: i jedne babe koja sve vreme brani kuhinju od mene :tiganj:)

Zanima me koliko ranije vi počinjete sa spremanjem i šta može unapred da se odradi?
 
Nisam sigurna koliko naslov teme odgovara onome sto sam ja mislila - mene ne zanima ono POSLE - nema tu mnogo mudrosti...moraš da raskloniš, opereš/strpaš u mašinu i nemaš odredjeni rok ;)
Mene zanima ono PRE.
Dakle, ja bez spiska ne radim ništa - jedino što ga često zagubim na pola kupovine :hahaha:
i moj plan na papiru izgleda savršeno, a u praksi - katastrofa :rumenko:
(Mada, ja imam otežavajuće okolnosti u vidu jednog trogodišnjaka :heart: i jedne babe koja sve vreme brani kuhinju od mene :tiganj:)

Zanima me koliko ranije vi počinjete sa spremanjem i šta može unapred da se odradi?


Lepa moja to ti je individualna star. Moraš znati sama koliko si brza i spretna i koliko imaš 'ometača'. Navešću ti sopstveni primer, a važi i kao princip. Kad sam bila mlađa sve sam radila od jednom. Na šporetu su sve četiri ringle bile zauzete, a ja još i na radnom stolu vršila pripreme ili zvršnicu (dekorisanje). Sve se pušilo od žustrine, sve je stizalo na vreme, sve je bilo izvanredno ukusno, ništa da zagori ili iskipi. A imala sam i ja malo dete.
E, nekad bejaše. Sada radim jednu po jednu stvar, ili najviše dve uporedo. Užas je što mi se desi da nešto iskipi ili da zaboravim da dodam šta treba u vreme kada treba. :hahaha:

To ti je cela mudrost. Jedino mogu da te posavetujem da radiš kada ti 'ometači' nisu tu ili spavaju. Sve uzmeš u obzir i napraviš plan rada, a rekla ti je Zorica, plan mora da se poštuje.
 
Nisam sigurna koliko naslov teme odgovara onome sto sam ja mislila - mene ne zanima ono POSLE - nema tu mnogo mudrosti...moraš da raskloniš, opereš/strpaš u mašinu i nemaš odredjeni rok ;)
Mene zanima ono PRE.
Dakle, ja bez spiska ne radim ništa - jedino što ga često zagubim na pola kupovine :hahaha:
i moj plan na papiru izgleda savršeno, a u praksi - katastrofa :rumenko:
(Mada, ja imam otežavajuće okolnosti u vidu jednog trogodišnjaka :heart: i jedne babe koja sve vreme brani kuhinju od mene :tiganj:)

Zanima me koliko ranije vi počinjete sa spremanjem i šta može unapred da se odradi?

U pravu si... ja sam pogrešila što sam spojila teme, nisam baš puno razmišljala :rumenko: sredićemo to. Samo mi daj malo vremena, u gužvi sam.
Izvini.
 

Back
Top