Azil za zivotinje

HappyFuneral

Domaćin
Poruka
4.544
Ako postoji vec slicna tema, uputite me na nju, a za ovu se izvinjavam.

Sta je sve potrebno (osim normalno, uslova za drzanje nezbrinutih zivotinja) da bi se osnovao azil za zivotinje? Zanimaju me zakonske regulative, da li postoje neke odredjene takse itd...
 
Na drugoj temi si pomenuo da drugi "ne prilaze ovoj temi". Nije razlog ignorisanje, nego većina nas nije obaveštena o toj sferi. Najbolje je da odeš u neki već formirani azil i da se kod nih raspitaš.
A što se tiče zakonskih regulativa, taksi i sl, knjigovođe su ti nepresušni izvor informacija iz te sfere.
 
Na drugoj temi si pomenuo da drugi "ne prilaze ovoj temi". Nije razlog ignorisanje, nego većina nas nije obaveštena o toj sferi. Najbolje je da odeš u neki već formirani azil i da se kod nih raspitaš.
A što se tiče zakonskih regulativa, taksi i sl, knjigovođe su ti nepresušni izvor informacija iz te sfere.

Ok, hvala.... Mislio sam da neko vec zna sta bi moglo da bude potrebno... Brat je jos davno hteo da osnuje neko prihvatiliste za pse lutalice, sve o svom trosku, ali su mu iz opstine trazili neke poprilicne pare koliko se secam, pa je odustao od toga. Ne zato sto nije imao, nego nije hteo da da :).
Covek hoce da ucini dobro delo, a oni za to hoce da mu pokupe pare.... Nj glupo je. No ja mislim da to nije razlog da stradaju zivotinje, pa posto nisam u prilici da pitam brata, pokusao sam da saznam od nekog drugog, sta je sve potrebno da bih pomogao tim zivotinjama...
 
Da, svakako treba dosta ulaganja.
Lepo od tebe što želiš da se upustiš u to, no računaj da će ti trebati, ko što reče Tsu, i dosta sredstava i dosta nepresušne dobre volje.
Nadam se da ćeš uspeti.
 

Back
Top