nesto je trulo u drzavi danskoj

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.275
sex vise nije kao sto je nekada bio
ne zadovoljava me vise u sexu
osecam da mi treba neka promena u sexu, nije da zelim drugog, ali bi nesto novo s ovim s kojim sam

....
i razne druge fraze koje znace sta? da se polako nazire kraj vezi...da su se smorili...da zele neko novo meso...ili nista od toga...mozda ce pronaci nacin da da osveze svoj sexualni zivot pa tako i nastave vezu

sta konkretno znaci kada neko od partnera izgovori ovako nesto?...uglavnom okolini ne direktno partneru
posebn mi je interesantna ova poslednja izjava...jeli to nesvesno zeli drugog/drugu ili stvarno hoce i dalje isto al sa drugim "zacinima"

ako je bilo a vi brisite ... radite sta god hocete
 
sex vise nije kao sto je nekada bio
ne zadovoljava me vise u sexu
osecam da mi treba neka promena u sexu, nije da zelim drugog, ali bi nesto novo s ovim s kojim sam

....
i razne druge fraze koje znace sta? da se polako nazire kraj vezi...da su se smorili...da zele neko novo meso...ili nista od toga...mozda ce pronaci nacin da da osveze svoj sexualni zivot pa tako i nastave vezu

sta konkretno znaci kada neko od partnera izgovori ovako nesto?...uglavnom okolini ne direktno partneru
posebn mi je interesantna ova poslednja izjava...jeli to nesvesno zeli drugog/drugu ili stvarno hoce i dalje isto al sa drugim "zacinima"

ako je bilo a vi brisite ... radite sta god hocete

Pa *** to znaci da covek misli tacno ono sto je reko (a ti ovde napisala).Nije da mu treba promena-al mu treba promena.NESTO NOWO
 
pa sve po malo...smorili se...dosadili jedno drugome, žele nešto novo...misim znaš ono...jabuka iz tuđeg dvorišta je uvek slađa...
...ima i onih koji bi sa istim partnerom, ali nešto novo...al ti su ređi...:per:

pa uglavnom ovo cujes kao resenje.... al vise mi zvuce kao opravdanje...maskiranje...nisam pametna...mislim zasto ne bi otiso kod partnera i reko e ja bi da me ebes dok vsim s lustera malo da ludujemo...zasto to govoris okolini...sve mi to smrdi da je ipak ono prvo

nekako mi je normalno da ako imas neke zelje i nove ideje koje zelis sa sadasnjim partnerom da probas ti mu lepo kazes...ovo iza ledja mi smrdi
 
sex vise nije kao sto je nekada bio
ne zadovoljava me vise u sexu
osecam da mi treba neka promena u sexu, nije da zelim drugog, ali bi nesto novo s ovim s kojim sam

....
i razne druge fraze koje znace sta? da se polako nazire kraj vezi...da su se smorili...da zele neko novo meso...ili nista od toga...mozda ce pronaci nacin da da osveze svoj sexualni zivot pa tako i nastave vezu

sta konkretno znaci kada neko od partnera izgovori ovako nesto?...uglavnom okolini ne direktno partneru
posebn mi je interesantna ova poslednja izjava...jeli to nesvesno zeli drugog/drugu ili stvarno hoce i dalje isto al sa drugim "zacinima"

ako je bilo a vi brisite ... radite sta god hocete

Ne želi drugu samo nova dešavanja u vezi, osveženje, izazove, AKCIJU!
 
ova tema je lepa, al se bojim da će da ode u neželjenom pravcu...u pravcu gde će da se nađu one prevarene, ostavljene zbog drugih žena...i oni muškarci ostavljeni zbog drugih muškaraca, pa će da počne kolektivno pljuvanje i generalizacije...

nece valjda z:cry:

nije poenta teme da resavamo licne probleme...samo caskanje...primecena pojava ajde da je analiziramo
 
pa uglavnom ovo cujes kao resenje.... al vise mi zvuce kao opravdanje...maskiranje...nisam pametna...mislim zasto ne bi otiso kod partnera i reko e ja bi da me ebes dok vsim s lustera malo da ludujemo...zasto to govoris okolini...sve mi to smrdi da je ipak ono prvo

nekako mi je normalno da ako imas neke zelje i nove ideje koje zelis sa sadasnjim partnerom da probas ti mu lepo kazes...ovo iza ledja mi smrdi
Tako se vataju tjurke. z:lol:
Tjurke su glupe životinje. Kad voziš kroz selo pa zatrubiš, sva živina se razbeži, samo se ćurke zaustave nasred sokaka i gledaju u nebo. A kad se žališ na ljubavni & sexualni život, odma se private da te konsoliduju i vrate na pravi put.

A ako zasmrdi iz leđa, znači da se ovaj promašilo. z:shock:
 
sex vise nije kao sto je nekada bio
ne zadovoljava me vise u sexu
osecam da mi treba neka promena u sexu, nije da zelim drugog, ali bi nesto novo s ovim s kojim sam

....
i razne druge fraze koje znace sta? da se polako nazire kraj vezi...da su se smorili...da zele neko novo meso...ili nista od toga...mozda ce pronaci nacin da da osveze svoj sexualni zivot pa tako i nastave vezu

sta konkretno znaci kada neko od partnera izgovori ovako nesto?...uglavnom okolini ne direktno partneru
posebn mi je interesantna ova poslednja izjava...jeli to nesvesno zeli drugog/drugu ili stvarno hoce i dalje isto al sa drugim "zacinima"

ako je bilo a vi brisite ... radite sta god hocete
Posle dugog niza godina sexa sa jednom istom osobom,nekako se sve pretvori u "vec vidjeno".Moze sex kao sex da bude fantastican ali valjda je u prirodi nekih ljudi da zele promenu.Da osete dodir nekog drugog,da okuse nesto drugacije.Ih,pa zabranjeno je uvek najsladje
 
ja mislim da to znaci da ce omiljena komsina kokoska, sto je izdresirao da sedne kad joj kaze, da snese 3 jajeta za jedan dan... mislim, posto vec trazis neki kalup, ja najiskrenije mislim da ce se to desiti kad jedna osoba izgovori takve stvari... za sve ostalo sto te zanima, mislim da ces odgovore najlakse da nadjes u onim testovima u gloriji ili u skandalu... nema veze koji, oba su ekstra....
 

Back
Top