U kojoj knjizi bi bio....

Night Assassin

Primećen član
Poruka
558
E pa ljudi svi oduvek citamo SF i EP, tako da i oduvek zelimo da budemo likovi u nekoj knjizi
koja nam se posebno svidela. E pa evo teme za to. Vas izbor knjige, ili knjiga u kojoj bi zeleli
da budete. Naravno ocekujem i obrazlozenje, kao i opis kakav bi lik zeleli da budete...
:zjelka3:
 
Nocna Straza, pripadnik nocne straze, omiljeni sestric Velikog Gesera, sa brojem telefona lika Zane Friske. Oh, carobnjak valjda, ne mag, vec znate oni sto caraju predmete i amajlije koje drugi pripadnici straze kasnije koriste? E tako nesto. Patike koje se same pertlaju, bajalice protiv trshavljenja cetkica za zube, bojleri koji se nikada ne prazne, krede sudbine i tako to.
Mozda i povez preko oka i kozna jakna.

Sta je to 'EP'? Epic Phantasy?
Cekaj, predomislio sam se, mozda zelim biti hrabri patuljak Guzomir Bronzobradi, koji pilotira 'Mech.
 
Pa bio bih prvi kraljev general.Onaj koji je porazio nadiruce horde orkova i spasio kralja od zavere mracnih vilenjaka.Onaj o kome patuljci pevaju u svojim podzemnim dvoranama, a cije ime vilenjaci slave.
Imao bih mac i stit i ceo oklop od belog zlata, sa ponekim zlatnim dezenom.Onaj koji jase cistokrvnog Vetrogalopa i ubica zlog zmaja koji je pohodio Plamenu planinu.
Imao bih najlepsu zenu, po mogucstvu vilenjakinju, veliki dvorac i dosta dece.
Posedovao bih ogromno znanje arkane, kontorle elemenata, vestine na bojnom polju, etc.
Zastitnik slabih i nejakih, branioc kraljevstva.

:mrgreen:
 
Pa valheru....
Ashen shugar ... cini mi se .....
mocan , odvojen od drugih , spasis slabije....posto u odnosu na njega samo slabiji i postoje...
da i nocna straza nije los predlog i eventualno pripadnik kulta crnog i belog.....donosis ljudima smrt kao dar...:)
 
Iako naslov izdvaja muški rod da odgovori na temu, ja ću se ipak umešati. :D
Ne mogu da se odlučim između nekoliko likova pa ću ih sve navesti.
Ninaeva, zato što je tako tvrdoglava (plus što je veoma jaka u moći :D).
Arja, žensko koje se ne predaje.
I Jovajna, naravno...
 
Vejkfild, iz Klarkove Sastanak sa Ramom.
Lik me ni po cemu ne fascinira, sem po tome sto je medju prvima krocio u unutrasnjost Rame...i istrazio jedan kompletan vestacki eko sistem...odleteo u dubine svemira gde niko dotad nije i upoznao vestacki i prirodni vanzemaljski zivot.

Mislim da to "vredi" u zivotu doziveti... :)
 

Back
Top