Ko je najviše ridao i kukao kad je Srbija postala nezavisna država ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Ovo je tema i post za one, koji slabo pamte, brzo zaboravljaju, i često ne znaju šta je bilo danas u podne, a ne pre godinu, dve, tri, pet !?
O čemu se radi ?
Sećate se gospodo kako je Srbija onomad postala nezavisna država ?
Slučajno, nenamerno, voljom drugog naroda, glasanjem druge tada republike, sada nezavisne države Crne Gore.

I sećate li se možda ko je najviše plakao u Srbiji kad se to desilo, mislim kad je Srbija postala nehatom samostala DRŽAVA ?

E ako se ne sećate, ja ću da vam kažem: najviše su plakali "najVeći SRBI " , a to su KOŠtunica, Toma i svi Radikali, Socijalisti po difoltu, i ostali pojedinci i kWAzi srbi i lažne mesije i srbi po zanimanju, a ne po rodjenju.

Kakav skandal se tada desio, plaču, ridaju, cmizdre ljudi koji umesto leba , non stop u ustima drže reč Srbija ...takvih foliranata svet i civilizacija nije videla do tada.
Toboš veliki srbi, a poludeli su kad su čuli da je Crna Gora referendumom odredila da je postala nezavisna država, a time po automatizmu Srbiju ostavila kao siroče i matorog Udovca koji plače što više nema svoju verenicu za saputnicu.

Dakle, mi koji nismo po zanimanju Srbi, kao moja malenkost što je, koji smo se radovali do neba kad je Srbija postala nezavisna država voljom pola miliona glasača Crne Gore, a ne voljom gradjana Srbije, kojom su se igrale srpske barabe od političara. Morali smo da brišemo suze srpskoj vlasti, da ih tešimo da neće propasti galaksija ako Srbija bude samostalna.

Eto, to sam večeras spremio za Krstaričine forumaše, jer vidim da više ovde ljudi vole da se bave tudjim oborima, no svojim, gde se nalazi puno smeća, otpada i go.ana.
 
Poslednja izmena:
Svaka ti je Njegoševa...

Svi ti Velikosrbi-patriote su u stvari prikriveni jugosloveni, deca komunizma...

Lično mi je žao što nisu i nama u Srbiji raspisali referendum, da postane jednom jasno da je Srbima Jugoslavije dosta zauvek...

Ta Bagra, da nije bilo veličanstvenog, preinteligentnog i odlučnog Mila...Srbiju bi nazivali SRJugoslavijom makar samo BG-pašaluk ostao u sastavu njihovog carstva.
 
Poslednja izmena:
Ovo je tema i post za one, koji slabo pamte, brzo zaboravljaju, i često ne znaju šta je bilo danas u podne, a ne pre godinu, dve, tri, pet !?
O čemu se radi ?
Sećate se gospodo kako je Srbija onomad postala nezavisna država ?
Slučajno, nenamerno, voljom drugog naroda, glasanjem druge tada republike, sada nezavisne države Crne Gore.

I sećate li se možda ko je najviše plakao u Srbiji kad se to desilo, mislim kad je Srbija postala nehatom samostala DRŽAVA ?

E ako se ne sećate, ja ću da vam kažem: najviše su plakali "najVeći SRBI " , a to su KOŠtunica, Toma i svi Radikali, Socijalisti po difoltu, i ostali pojedinci i kWAzi srbi i lažne mesije i srbi po zanimanju, a ne po rodjenju.

Kakav skandal se tada desio, plaču, ridaju, cmizdre ljudi koji umesto leba , non stop u ustima drže reč Srbija ...takvih foliranata svet i civilizacija nije videla do tada.
Toboš veliki srbi, a poludeli su kad su čuli da je Crna Gora referendumom odredila da je postala nezavisna država, a time po automatizmu Srbiju ostavila kao siroče i matorog Udovca koji plače što više nema svoju verenicu za saputnicu.

Dakle, mi koji nismo po zanimanju Srbi, kao moja malenkost što je, koji smo se radovali do neba kad je Srbija postala nezavisna država voljom pola miliona glasača Crne Gore, a ne voljom gradjana Srbije, kojom su se igrale srpske barabe od političara. Morali smo da brišemo suze srpskoj vlasti, da ih tešimo da neće propasti galaksija ako Srbija bude samostalna.

Eto, to sam večeras spremio za Krstaričine forumaše, jer vidim da više ovde ljudi vole da se bave tudjim oborima, no svojim, gde se nalazi puno smeća, otpada i go.ana.

To je bio još jedan poraz Srbije a ne "nezavisnost"
Slom i jad.
 
To je bio još jedan poraz Srbije a ne "nezavisnost"
Slom i jad.

Šta je tu poraz Srbije?

To je bio poraz zablude kojoj je Srbija žrtvovala sve u 20-tom veku...

Za to ***** od ideje o državnoj zajednici "bratskih" naroda Srbija ( a da budemo pravedni i Crna Gora) je žrtvovala svoju krvavom borbom stečenu državnost, svoju pobedu u I svetskom ratu, stanovništvo, kasnije monarhiju i dinastiju( Crna Gora još pre toga), svoju čast i moral.

A šta je dobila, sa čime je izašla?

Konačno smo sami. Sami ćemo biti krivi ili zaslužni ubuduće. I moraćemo da se suočimo sami sa sobom i sami da menjamo sebe.

To je jedini ispravan put.
 
Греота је што причате да је Србија постала независна случајно, поштујте барам онолике мртве који су свој живот дали за слободу и независност.

Prevedi ovo gore na Kineski ?
O čemi ti govoriš ?

Imaš li ti to informacije koje samo ti znaš?
 
E ako se ne sećate, ja ću da vam kažem: najviše su plakali "najVeći SRBI " , a to su KOŠtunica, Toma i svi Radikali, Socijalisti po difoltu, i ostali pojedinci i kWAzi srbi i lažne mesije i srbi po zanimanju, a ne po rodjenju.

Kakav skandal se tada desio, plaču, ridaju, cmizdre ljudi koji umesto leba , non stop u ustima drže reč Srbija ...takvih foliranata svet i civilizacija nije videla do tada.
Toboš veliki srbi, a poludeli su kad su čuli da je Crna Gora referendumom odredila da je postala nezavisna država, a time po automatizmu Srbiju ostavila kao siroče i matorog Udovca koji plače što više nema svoju verenicu za saputnicu.
Šta ima čudno u tome da te više boli rana koju ti brat nanese od one za koga znaš da je neprijatelj ?
 

Back
Top