MOLI SE POSTENI NALAZAC........

Pa ybt, ovi naši ne stignu da pokradu, kolko evropa daje...

Dakle, što pre u EU, kako bi ojačale institucije koje će kontrolisati tokove novčanh donacija...

То само да се надамо да ће да ојачају!!!

Хоћу да кажем да би за нас обичне смртнике,
једина корист од уласка у ЕУ (овакви какви смо:sad2: ) било управо то "завртање ушију којекаквим моћницима и силницима" и колико толико њихово довођење у ред и поштовање законских норми!!!

АЛИ И ТО САМО МОЖЕМО ДА СЕ НАДАМО,
А КАКО ЋЕ СТВАРНО БИТИ И НА ШТА ЋЕ ИЗАЋИ - КОД НАС СЕ НИКАДА НЕ ЗНА!!!:sad2::sad2::sad2:


Једино што се зна је
ДА СРБИН САМО "ИСПОД КАМЏИЈЕ" ЕФИКАСНО И ПРАВИЛНО ФУНКЦИОНИШЕ!!!
 
:lol: Па ено ти га овај текст , додуше овде "употпуњен и уобличен " тачкицама и размацима , тек да не буде истоветан и задовољи и твој префињени укус:mrgreen:, у данашњем чини ми се Блицу :rotf:

п.с. Ако стигнем, касније ћу га баш потражити, оригинал и ставити линк овде:lol:

п.п.с. Аутору то није први пут...плагијаторство...недавно је пренео скоро цео текст од Бориса Дежуловића , а да се није осврнуо на његово ијекавство, те је то тек било за....хехе

Још једном прочитај и нарочито се осврни на болдовано!:lol:

dakle, za ovu glupost cu morati da te prijavim moderatoru......tekst je moj licno , jer sam za razliku od vecine ovde, ukljucujuci i tebe, draga koleginice , pismen , ali po svim kriterijima..........znam da pisem , citam, razumem tekst , i ne zamaram se posle tri recenice.......:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

a ti me demantuj postavljajuci taj "original teksta" koji "ne mozes da nadjes".....;)


Горе рекох ако стигнем поставићу текст од правог аутора али како нисам залудна, а и ти ми ниси нарочито инспиративан да бих поново прелиставала комплет дневну штампу, што одрадим ујутро као сав нормалан свет који ноћу спава, а зором зори због обавеза и радних задатака...знам да ти не знаш шта је то али видео си од других:mrgreen:, сад да опет изгубим око 1 сат времена , нема шансе.:lol:

Елем и самој ми је било интересантно када си отворио прве , можда 2 теме као некадашњи дада али само из фазона уличарског жаргона који појединци покушавају ( и успевају) да протуре у јавни говор и препричавао кафанске трачарије , па сам и сама учествовала на пар тих некадашњих тема , тек да разбијем досаду.:lol:

После тога се САМО понављаш к'о покварена плоча и све и један овдашњи пост ти је на исти калуп...знам ја да се ти то уредно припремиш, ископираш некога ( у овом случају је то онај несрећни Жарковић), а тврдим и ЗНАМ да си текст Бориса Дежуловића овде пренео од речи до речи на једној теми , те су те и прозивали због "одједном" ијекавског писања јер се ниси потрудио чак ни да његов матерњи ијекавски говор-писање , прилагодиш српском без ИЈ илити екавском којим уобичајено комуницираш ( ако не тврдиш другачије):mrgreen:

Уосталом, ТИ као ФУНКЦИОНЕР ЛДП-а, по сопственом и то мени лично , а колико се сећам и још неколицини који су те тамо прозвали , па си се тиме "бранио" , признању на другом форуму, вероватно и умеш да функционишеш тек плагирајући те ваше неке гуруе...тек ту се чак нисам ни трудила да им запамтим и имена:lol:

Ово друго што си истачкао и написао, шта рећи, сем се слатко насмејати...:rotf:
:mrgreen::zcepanje:
 
Још једном прочитај и нарочито се осврни на болдовано!:lol:




Горе рекох ако стигнем поставићу текст од правог аутора али како нисам залудна, а и ти ми ниси нарочито инспиративан да бих поново прелиставала комплет дневну штампу, што одрадим ујутро као сав нормалан свет који ноћу спава, а зором зори због обавеза и радних задатака...знам да ти не знаш шта је то али видео си од других:mrgreen:, сад да опет изгубим око 1 сат времена , нема шансе.:lol:

Елем и самој ми је било интересантно када си отворио прве , можда 2 теме као некадашњи дада али само из фазона уличарског жаргона који појединци покушавају ( и успевају) да протуре у јавни говор и препричавао кафанске трачарије , па сам и сама учествовала на пар тих некадашњих тема , тек да разбијем досаду.:lol:

После тога се САМО понављаш к'о покварена плоча и све и један овдашњи пост ти је на исти калуп...знам ја да се ти то уредно припремиш, ископираш некога ( у овом случају је то онај несрећни Жарковић), а тврдим и ЗНАМ да си текст Бориса Дежуловића овде пренео од речи до речи на једној теми , те су те и прозивали због "одједном" ијекавског писања јер се ниси потрудио чак ни да његов матерњи ијекавски говор-писање , прилагодиш српском без ИЈ илити екавском којим уобичајено комуницираш ( ако не тврдиш другачије):mrgreen:

Уосталом, ТИ као ФУНКЦИОНЕР ЛДП-а, по сопственом и то мени лично , а колико се сећам и још неколицини који су те тамо прозвали , па си се тиме "бранио" , признању на другом форуму, вероватно и умеш да функционишеш тек плагирајући те ваше неке гуруе...тек ту се чак нисам ни трудила да им запамтим и имена:lol:

Ово друго што си истачкао и написао, шта рећи, сем се слатко насмејати...:rotf:
:mrgreen::zcepanje:

Jos nisi nasla tekst koji sam kopirao??:rtfm:.........steta.......a ja se ponadao :hahaha:

ako ne postavis taj , navodni , tekst koji sam kopirao , zahtevacu da mi se javno izvinis i da kleknes da trazis oprost.........;)

BTW......osvezavajuce je videti da ste nakon duzeg zajednickog rada na postu , uspeli vas nekolicina zajednickim snagama da sastavite vise od tri prostoprosirene.......koliko god glupeve bile.........:ok::ok:
 
Горе рекох ако стигнем поставићу текст од правог аутора али како нисам залудна, а и ти ми ниси нарочито инспиративан да бих поново прелиставала комплет дневну штампу, што одрадим ујутро као сав нормалан свет који ноћу спава, а зором зори због обавеза и радних задатака...знам да ти не знаш шта је то али видео си од других, сад да опет изгубим око 1 сат времена , нема шансе.

ti kada trazis izvor teksta ili plagijat, listas svu dnevnu stampu???:hahaha::hahaha::hahaha:

baci , bre, komp kroz prozor, ili zovi dete da ti pokaze.......:hahaha:
 
Елем и самој ми је било интересантно када си отворио прве , можда 2 теме као некадашњи дада али само из фазона уличарског жаргона који појединци покушавају ( и успевају) да протуре у јавни говор и препричавао кафанске трачарије , па сам и сама учествовала на пар тих некадашњих тема , тек да разбијем досаду.

pa ti si se, draga moja, zaljubiska???...........:per::per::per:

sorry....nisam znao......sledeci put cu ti odgovoriti na PP.....nemoj da se ljutis;)
 
:worth::worth::worth:
Хтео да ме набеди да нисам добро видео!!!:sad2::sad2::sad2:

Е ДАДО, ДАДО!!!:sad2::sad2::sad2:

Зар те нису учили:eek::eek::eek: ............... У ЛАЖИ СУ КРАТКЕ НОГЕ!?:ok::ok::ok::worth::worth::worth:

Оде твој ем форумашки, ем морални "кредибилитет" и "величина" у .............ОФСАЈД!!!:whistling::whistling::whistling:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:


Еее да...сад сам се сетила да си га тада баш ти цитирао и исто прозвао :" Шта крије да говори ијекавштину"...тако некако беше, а ја сам хтела да се укључим и потврдим да је текст оригинал од Бориса Дежуловића и колико се сећам из неког босанског медија , конкретније нешто је он писао везано за југословенштину - балканијаду и слично, уосталом и Борис смара тим скоро истоветним текстовима који временом постану досадни...само их прилагођава ситуацији:lol:

Наравно да је разлика велика јер Борис је ипак новинар и плаћен за све то, а овдашњи аитисон /дада &цо. , немају где да се изразе јер нема никог заинтересованог , па користи ово и слична места...мада "тамо" где се похвалио да је у Главном одбору тог ЛДП-а и није се дуго задржао:mrgreen::rotf:
Немам појма зашто али није ни битно...ваљда овде нашао фанове, ђаво ће га знати:worth::lol:
 
Еее да...сад сам се сетила да си га тада баш ти цитирао и исто прозвао :" Шта крије да говори ијекавштину"...тако некако беше, а ја сам хтела да се укључим и потврдим да је текст оригинал од Бориса Дежуловића и колико се сећам из неког босанског медија , конкретније нешто је он писао везано за југословенштину - балканијаду и слично, уосталом и Борис смара тим скоро истоветним текстовима који временом постану досадни...само их прилагођава ситуацији:lol:

Наравно да је разлика велика јер Борис је ипак новинар и плаћен за све то, а овдашњи аитисон /дада &цо. , немају где да се изразе јер нема никог заинтересованог , па користи ово и слична места...мада "тамо" где се похвалио да је у Главном одбору тог ЛДП-а и није се дуго задржао:mrgreen::rotf:
Немам појма зашто али није ни битно...ваљда овде нашао фанове, ђаво ће га знати:worth::lol:

kako rekoh, mila........neartikulisano pisanije , govori da gajite nezna osecanja prema meni.....a ja cu vam,kako sam obecao , sledeci put odgovoriti na PP...:cmok:

potavite jedan tekst......a ima ih desetine , koji je plagijat......kupicu vam bonu, i necete morati da kleknete pred mene.......da se izivinite........;)
 
BTW......osvezavajuce je videti da ste nakon duzeg zajednickog rada na postu , uspeli vas nekolicina zajednickim snagama da sastavite vise od tri prostoprosirene.......koliko god glupeve bile.........:ok::ok:


:eek::eek::eek: ПРОЈЕКЦИЈА...чиста пројекција:rotf::rotf::rotf:

Тако и лопов виће држ'те лопова:mrgreen:

Значи на тај начин настају ове "твоје" умотворине...састане се вас неколико, мало скинете неког паметнијег и опа...:eek::sad2:

Ијују...па шта се онда буниш када кажем , а тврдим, да си најобичнији плагијатор и преписивач:zcepanje:
 
:eek::eek::eek: ПРОЈЕКЦИЈА...чиста пројекција:rotf::rotf::rotf:

Тако и лопов виће држ'те лопова:mrgreen:

Значи на тај начин настају ове "твоје" умотворине...састане се вас неколико, мало скинете неког паметнијег и опа...:eek::sad2:

Ијују...па шта се онда буниш када кажем , а тврдим, да си најобичнији плагијатор и преписивач:zcepanje:

smirite se.....gospoDZo......skoknite pod hladan tush.....opustite se......proci ce.....ipak je to samo klimaks......;)
 
AKO JE NEKO NADJE, NEKA SE JAVI....MILIJARDA JE POD TERAPIJOM ,PRIMA LEKOVE, I ODAZIVA SE NA IME " ALJOSHA"......POSTENOM NALAZACU SLEDI NAGRADA.......

Хехе, не бих рекла... пре ће бити да се одазива на име МЛАЂАН, еХперт који ће се вероватно пријавити и као поштени налазач - то је још 10%! :idea:
...много боље него да је орочио у некој од ових наших страних банака које је уз помоћ машинки естаблирао у Србији. :hahaha:
 
Poslednja izmena:
pa ti si se, draga moja, zaljubiska???...........:per::per::per:

sorry....nisam znao......sledeci put cu ti odgovoriti na PP.....nemoj da se ljutis;)

:rotf:

kako rekoh, mila........neartikulisano pisanije , govori da gajite nezna osecanja prema meni.....a ja cu vam,kako sam obecao , sledeci put odgovoriti na PP...:cmok:
potavite jedan tekst......a ima ih desetine , koji je plagijat......kupicu vam bonu, i necete morati da kleknete pred mene.......da se izivinite........;)


Ето га сад...ко је од нас неартикулисан и ко покушава да протури те већ излизане изговоре типа " sledeci put cu ti odgovoriti na PP "....:lol:

'Ајде бре дадо, нисмо деца , а ово ће ти проћи код оних који су твоја интересна група, фанови такорећи:mrgreen:
Озбиљан свет те је већ "прочитао":lol:

Смири се , мрзи ме да се натежем више, видим да си све схватио и ако будеш баш добар и послушан , нећу те више проваљивати:lol:

п.с. Данас:mrgreen:
 
kako rekoh, mila........neartikulisano pisanije , govori da gajite nezna osecanja prema meni.....a ja cu vam,kako sam obecao , sledeci put odgovoriti na PP...:cmok:

potavite jedan tekst......a ima ih desetine , koji je plagijat......kupicu vam bonu, i necete morati da kleknete pred mene.......da se izivinite........;)

ЗАДРХТАЛА СТАРА РУКА!!!:sad2::sad2::sad2: :whistling::whistling::whistling:

А ВИ, КАКО ТЕ МИ, А!?
ПОСТАО САМ САБЕР ЗВЕЗДА!!! СТИЗАЈУ МЕЛОВИ!!!
:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
:rotf:
Ето га сад...ко је од нас неартикулисан и ко покушава да протури те већ излизане изговоре типа " sledeci put cu ti odgovoriti na PP "....:lol:

'Ајде бре дадо, нисмо деца , а ово ће ти проћи код оних који су твоја интересна група, фанови такорећи:mrgreen:
Озбиљан свет те је већ "прочитао":lol:

Смири се , мрзи ме да се натежем више, видим да си све схватио и ако будеш баш добар и послушан , нећу те више проваљивати:lol:

п.с. Данас:mrgreen:

:super:
 
pre nesto oko mesec dana, cela srbija bejase u vanrednom stanju ...... u vazduhu se osecalo nesto uzviseno, panslavensko, bratsko......dosao je mali veliki covek, predsednik rusije , druge nam domovine , majke tetke.......dimitrije medvedev ........

mali dimitrije je kod pravovernih rusofila izazvao talase blagostanja i ekstaze samom svojom pojavom ...a oni , pragmaticniji koji sve gledaju kroz dolar , pardon, rublju, odnosno ,ipak dolar jer kroz rublje vise ni rusi ne gledaju........pomenuti dimitrije mali je vidjen kao kesa sa milijardu dolara, koja je najavljena kao pomoc bratskom , srpskom narodu , u ovim teskim , kriznim vremenima od starijeg , uspesnijeg brata .....

sviralo je sto trubaca , vredno uceci danima pre toga ruske crkveno - borbene, narod je zivnuo, politicari se uzmuvali.......osecalo sa da ova poseta nije kao neke ranije......ovaj put nam dolazi rodjak , brat , drug , prijatelj.......i nosi , sto je najvaznije pozdrave bratskog ruskog naroda i milijardu dolara u keshu.....

ali, avaj......nakon kratkotrajnog boravka u srbiji ( medvedev se zadrzao krace nego madona koju ispljuvasmo strasno zbog toga )........ostadose nam samo pozdravi bratskog ruskog naroda, uz obecanje da pare stizu.....samo sto nisu.....vec su utovarene na brod ( valjda onu legendarnu krstaricu koja je jos 1999 krenula u pomoc srbima , a jos luta svetskim morima ko ukleti holandjanin )......

smesno sada izgledaju sve one diskusije na tv debatama i forumima o tome kolike su kamate, na sta ce pare da se potrose, koliki je grejs period........potrosismo pare od bogatijeg brata , a da ih jos nismo ni videli...........a po svoj prilici , sve je izvesnije da ih nikada videti i necemo..........

sta se desilo sa velikodusnim kreditom , sa minimalnom kamatom , takoreci poklonjenim parama od ruske federacije???.....sta se desilo sa tom bednom milijardom dolara koje su za svakog boljestojeceg ruskog tajkuna sitnis iz malog dzepicha??.......sto nas izneveri ruski medved , brat po bukvi....???...ostavi nas da se sami snalazimo gologuzi u svetskoj krizi, a tako smo mnogo nade polagali u njega???

da li su kamate bile previsoke??.....da li smo ucenjeni opet nekim novim NIS om??......da li su se zaebali pa poslali pare istom kornjacom koja vuce onu krstaricu???....ili ruski dileri nisu imali kod sebe dolare za tolike rublje???............ko ce ga znati.....

uglavnom, vise niko ne pominje rusku milijardu....kao da je nikada niko nije ni obecao......izbegava se prica o infrastrukturi koju cemo napraviti ruskim parama ... o pruzi koju cemo nazvati "dimitrijina pruga" .....o autoputu koji ce se zvati " autoput rusko - srpskog prijateljstva"........muk.......

zaista......gde se dede ta milijarda???.......sto je nema????

AKO JE NEKO NADJE, NEKA SE JAVI....MILIJARDA JE POD TERAPIJOM ,PRIMA LEKOVE, I ODAZIVA SE NA IME " ALJOSHA"......POSTENOM NALAZACU SLEDI NAGRADA.......

(Ni)je mi zao sto opet moram da kazem - plitak i glup tekst, nastao na bazi jednog subjektivnog misljenja, koje nema mnogo veze sa sustinom - naime, smetnuo si s uma cinjenicu da vecina nije gledala na posetu Ruskog predsednika kroz novac, kao ti i slicni, i jos vaznije - da mozda taj isti ruski predsednik nije hteo da da BoTi i ovoj nesposobnoj vlasti pare "besplatno"...jer i kroz to se, dragi moj, vidi necija politika i stav prema nekome.;):idea:
 
kada to kaze minhenska baba sera;)........smatram za kompliment......:hvala:

Дакле Дадо ???

Заиста нисам могао чак ни очекивати да ћеш колегиницу тако да увредиш ...

Очекивао сам да ћеш одговорити аргументима,
онако како већ умеш,
али биће да ти аргументи понестали,
остале само увреде ....
 
Какав примитивизам на овој теми, срамота, некоме овај форум служи да отварањем тема лечи своје фрустрације на другим корисницима овог форума, срамота.

ala si mi odbrusio:rtfm:......mashala...


a sta je majstore, primitivno na temi , sem sto ste se tako dogovorili u onom vasem paRtiostskom budzaku??;)

BTW.....vidis, ovaj tvoj primitivno - skraceno - plitak post si ti.......ono sto si postavio na tri strane copy paste, gde se foliras da je tekst tvoj....http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11547364&postcount=1....se vidi iz aviona da je falsifikat...

lako je vas provaliti......nikada niste napisali nista duze od ovog gore sto si ti napisao, i naravno, nikada nista pametnije od toga.........to se zove funkcionalna nepismenost:roll:
 

Back
Top