Црни Илија није комуниста

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Група АСИ није комунистичка група нема никакве везе са идеологијом комунизма а многи људи и даље то не схватају.Своју подршку су до недавно добијали од ЛДП
и они су им били идеолошки заступници.Ова група анархиста јесте створена да ,као још једна група у низу, уништи и поквари темеље комунизма и оцрни их у свету.

Немају право да се мешају међу раднике нити да своју пропаганду шире кроз радничке савезе.

За разлику од комуниста који своју борбу виде кроз едукацију људи ,Анархсти се ослањају на силу и терористичке потезе.

Анархизам никада није био саставни део комунистичке идеологије и тако треба да остане!

Не постоји термин анархо-комунизам.али постоји анархо-идиотизам.

Зарад оваквих малоумних" Црних Илија" комунистичка партија губи своје право место у друштву.Као што рекох настали су у ЛДП и тамо треба да остану.

Јадно ми је и жалосно да гледам ко све данас може да користи идеје комунизма и да њима манипулише.

ratibor-trivunac-foto-B-PEDOVICH.jpg


Оно што говоре исто не спроводе у дело ,против приватизације за капитализам то је њхов мото.

Само обавјештење за оне који нису знали!

Хтела бих да знам ваше мишљење о њима!
 
Poslednja izmena:
pa nije po ustavu ......i zakonu.........

kaciti slike osumnjicenih , a ne osudjenih.......dakle, moglo bi ovde da se vidi koliku odstetu bi ovi sa slika mogli da traze od "krstarice".........:think::think:

moracu da potrezim njihove adrese, da im ponudim da tuzimo "krstu" na pola - pola:super:

Ne veruem da mogu od krstarice,ja mislim da se ista ogradila.

Ali ako ih drzava ne osudi bogami ce morati da se otvori za ovoliki maltret i corku :think:

I ti nesto pametno da....
 
Meni ne smetaju slike,ali taj postupak je još u toku,a uhapšeni negiraju krivicu pa bi ih možda zato trebalo skinuti:cool:

Мени сметају, то јест сметале су. :)

a sto da skloni slike?
Bas su simpaticni z:D

Не морају мала деца све да знају. :)

Nekome smetajui,a drzava nema nikakvih dokaza i ima osnova da se slike skinu,a tema ionako moze bez slika!

Тако је!

pa nije po ustavu ......i zakonu.........

kaciti slike osumnjicenih , a ne osudjenih.......dakle, moglo bi ovde da se vidi koliku odstetu bi ovi sa slika mogli da traze od "krstarice".........:think::think:

moracu da potrezim njihove adrese, da im ponudim da tuzimo "krstu" na pola - pola:super:

Браво Дадо... :D :worth: :klap: Знаш да сам те одувек готивио... :ok: :mrgreen:

slike su skinute, o temi moze i bez njih.

Хвала Мајо... :cmok: :mrgreen: :super:

koje slike ? aj postavite ponovo na 2 minuta samo da ja vidim

Неш видет слике, неш видет слике... :plez: :tongue2: :tease:
 

Back
Top