SAH

Nisam ja dopisno nikad igrao, sporo mi to mnogo.....
Jednom godisnje igram ligu za klub, i to mi je uzvanje.11 kola , od toga 5 nedelja po kolo, i onda u cetiri dana ostalih 6 kola..to mi je prava mera za sah, uz naravno cug partije ponekad.

7...............Sf6

uuu ja nisam odigrao turnirsku partiju jedno 7 godina :lol:
a kakva je to kombo liga? :lol: mislim, kako takav raspored..... ja kad sam igrao 2. vojvođansku, igralo se svake nedelje po kolo, a 1. smo igrali sve na jednom mestu, svaki dan po kolo....

8. ed
 
Na nivou te lige..Liga Centralne Srbije grupa Sever.....
Da bi bila finansijski jeftinija, onda se prvi deo igra nedelju za nedeljom, sa ekipama koje su blize, a drugi deo na jednom emstu sa ekipama koje su dalje...
nazalost ispali smo ove godine, pa ce sledece godine biti liga sa 11 kola svake nedelje.

8..........Dd5
 
Ja sam sa 13 godina bio mk, i onda sam zadnje godine kada su mogle da se izgube titule, ja uspeo da je izgubim......I od tada sam prva, do danas(znaci vec 30 godina)....A obzirom da igram samo lige, ne mogu da skupim dovoljno kola da bih osvojio titulu......Ali zato imam skalp jednog velemajstora....u turnirskoj partiji.....
Evo jedna od meni drazih...
http://www.sah-centralnasrbija.com/2008/ligacssever2008/ligcssever08.html
imas na pgn9, deveto kolo, kad skines pri dnu je
Jakovljevic-Tanackovic


9.........Dd6
 
e ebiga, pita me pomoću čega želim da mi firefox otvori datoteku, pa ne mogu da otvorim :lol:....

ala ja nisam u šahovskim tokovima uopšte :lol: .... dok sam ja igrao, nije bilo uopšte ovih bodova za pobedu ili x, nego je jedini parametar bio zbir poena koje ekipa uzima iz kolo u kolo :lol:

10. Dd6
 

Back
Top