Jokić nije došao na sahranu

pop80

Veoma poznat
Poruka
11.328
Slaninar koji nas sa dva svoja brata sramoti po Americi i koga boli k da igra za Srbiju nije došao na sahranu trenera bez koga bi bio...a npr Amerikanci Stiv Ker i ceo stručni štab Golden Stejta su zapucali iz USA da ispoštuju Dekija!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Slaninar koji nas sa dva svoja brata sramoti po Americi i koga boli k da igra za Srbiju nije došao na sahranu trenera bez koga bi bio...a npr Amerikanci Stiv Ker i ceo stručni štab Golden Stejta su zapucali iz USA da ispoštuju Dekija!
Jeste, a preksinoc su na utakmici GoldenState vodili prolaznici sa ulice.
Uzgred, jel' su dosli i drugi kosarkasi koje je Miloje "otkrio"? Marjanovic, Zubac? Dosao mu ortak iz detinjstva i trener Raptorsa?
 
Poslednja izmena od moderatora:
ne znam da l su došli Bobi i Zubac al znam da Slaninar nije a da stručni štab Golden Stejta jeste
Zloco, u prvom postu si napisao da je dosao "ceo strucni stab Warriorsa" sto nije istina, a sto tebi na ovim forumima nije strano - da siris lazi bez da trepnes. Nije dosao ni ceo strucni stab, ni strucni stab Warriorsa, iz strucnog tima dosao je Steve Kerr a iz iz "biznis i pravne" kancelarije Zaza Paculia. Kerr je propustio jednu utakmicu, koju su GSW dobili protiv Sunsa, a svi iz strucnog tima su bili na toj utakmici - tako da ti zlobni covece lazes, kao po obicaju.

Jos jednom, nije Deki otkrio Jokica, Jokica je otkrio Raznjatovic i njegovi skauti, doveo ga u Megu, tamo ga uz pomoc svojih zaposlenika (medju kojima je bio i Deki) izgradio i prodao Denveru.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Zloco, u prvom postu si napisao da je dosao "ceo strucni stab Warriorsa" sto nije istina, a sto tebi na ovim forumima nije strano - da siris lazi bez da trepnes. Nije dosao ni ceo strucni stab, ni strucni stab Warriorsa, iz strucnog tima dosao je Steve Kerr a iz iz "biznis i pravne" kancelarije Zaza Paculia. Kerr je propustio jednu utakmicu, koju su GSW dobili protiv Sunsa, a svi iz strucnog tima su bili na toj utakmici - tako da ti zlobni covece lazes, kao po obicaju.

Nije lako tebi u zivotu, mora da u tom tvom sitnom zivotu jedes svoje dzigerice od zlobe. Mogu da mislim kako se uz tebe lose osecaju tvoji bliznji, ako ih uopste imas.

Jos jednom, nije Deki otkrio Jokica, Jokica je otkrio Raznjatovic i njegovi skauti, doveo ga u Megu, tamo ga uz pomoc svojih zaposlenika (medju kojima je bio i Deki) izgradio i prodao Denveru.

Bili su takodje generalni menadzer Mike Dunleavy Jr., pomocni treneri Chris DeMarco i Ron Adams, i trener Rick Celebrini.
 
Bili su takodje generalni menadzer Mike Dunleavy Jr., pomocni treneri Chris DeMarco i Ron Adams, i trener Rick Celebrini.
OK, ali to ne menja sustinu, nije ceo strucni stab (od 11 trenera i pomocnika trojica su bili u BG) prisustvovao sahrani a zloba koja isijava u ovim komentarima samo prsti. Lepo od tih ljudi sto su prisustvovali sahrani, svako ko nije nije prisustvovao iz nekih svojih razloga. A jedino u svemu tome je bitna porodica preminulog Dekija, sve ostalo nije. Odnos izmedju Jokica i Milojevica je bio njihov, da li su bili prijatelji ili ne to su znali njih dvojica i njihove porodice.

A zaludne i zlobne babe oduvek po srpskim palankama ispiraju usta o sahranama i necijim odnosima.
 
OK, ali to ne menja sustinu, nije ceo strucni stab (od 11 trenera i pomocnika trojica su bili u BG) prisustvovao sahrani a zloba koja isijava u ovim komentarima samo prsti. Lepo od tih ljudi sto su prisustvovali sahrani, svako ko nije nije prisustvovao iz nekih svojih razloga. A jedino u svemu tome je bitna porodica preminulog Dekija, sve ostalo nije. Odnos izmedju Jokica i Milojevica je bio njihov, da li su bili prijatelji ili ne to su znali njih dvojica i njihove porodice.

A zaludne i zlobne babe oduvek po srpskim palankama ispiraju usta o sahranama i necijim odnosima.

Nije ceo strucni stab ali nisu ni samo dvojica kako si ti naveo. Sto se sustine tice ja stvarno nemam pojma kakvi su njihovi odnosi bili niti zelim u to da zalazim. Znam samo da je Jokic hteo da ode, tim mu sigurno ne bi pravio problem...zasto nije hteo ne znam ali na kraju dana svi zivimo sa svojim postupcima i odlukama.
 
Nije ceo strucni stab ali nisu ni samo dvojica kako si ti naveo. Sto se sustine tice ja stvarno nemam pojma kakvi su njihovi odnosi bili niti zelim u to da zalazim. Znam samo da je Jokic hteo da ode, tim mu sigurno ne bi pravio problem...zasto nije hteo ne znam ali na kraju dana svi zivimo sa svojim postupcima i odlukama.
Ne znas da li bi mu u klubu pravili problem da odlazi ili ne i da ostavlja tim na cedilu kroz najmanje 3 utakmice ( bez njega su oni poprilicno izgubljen tim) , kao sto ne znas da li su pravili Marjanovicu ili Zubcu problem da odu. Takodje Rajakovic je sa njim drugar iz detinjstva a nije ni on dosao. Niko od igraca sa kojima je radio u Warriorsima se nije pojavio u BGD. Nisu dvojica ali su trojica iz strucnog staba od 11 trenera, svi ostali koje si pobrojao su staff koji je u organizaciji ili medicalu. Znaci od "neposrednih proizvodjaca" bila su samo njih trojica iz Warriorsa, shef (Kerr) koji ga je i doveo na tu pozciju i dvojica asistenata ne bitnih za vodjenje tima. Pouka iz svega, zivot ne staje zbog necije sahrane, posao se obavlja bez obzira na zelje ili htenja.
 
Ne znas da li bi mu u klubu pravili problem da odlazi ili ne i da ostavlja tim na cedilu kroz najmanje 3 utakmice ( bez njega su oni poprilicno izgubljen tim) , kao sto ne znas da li su pravili Marjanovicu ili Zubcu problem da odu. Takodje Rajakovic je sa njim drugar iz detinjstva a nije ni on dosao. Niko od igraca sa kojima je radio u Warriorsima se nije pojavio u BGD. Nisu dvojica ali su trojica iz strucnog staba od 11 trenera, svi ostali koje si pobrojao su staff koji je u organizaciji ili medicalu. Znaci od "neposrednih proizvodjaca" bila su samo njih trojica iz Warriorsa, shef (Kerr) koji ga je i doveo na tu pozciju i dvojica asistenata ne bitnih za vodjenje tima. Pouka iz svega, zivot ne staje zbog necije sahrane, posao se obavlja bez obzira na zelje ili htenja.

Niti treba tim da stane ako nema jednog igraca ;) Ali kao sto rekoh svakom svoje.
 
Niti treba tim da stane ako nema jednog igraca ;) Ali kao sto rekoh svakom svoje.
Aha, pogledaj 76-ce od kad im ne igra najbolji igrac, pa razmisli od Bucksima bez Janisa ili GSW bez Stefa... a kod Nugetsa je to cak mozda i izrazenije, niko sem Jokica ne moze ni da prismrdi All-star-u.

Uostalom, od ove sezone postoje pravila za oduststvo zvezdi iz ekipe (jasno su definisana), a uopste nemamo pojma kakav ugovor ima Jokic sa Nugetsima i kako je to definisano. Cancar je dobio dozvolu Nagetsa da dodje na sahranu ali on nije zvezda u timu, vise ne igra nego sto igra. Za Jokica ne znamo, on sam nije covek koji ce se hvaliti po drustvenim mrezama o svojoj zalosti za bliskim ljudima.

Uostalom, sta znaci odlazak na sahranu Dekiju? Za njegovu porodicu ne znamo, ko zna kakav kontakt ili da li uopste imaju/imali bilo kakav kontakt sa Jokicem (mozda su se njih dvojica vidjali samo na utakmicama, mozda nisu ni pricali, to mi ne mozemo da tvrdimo jer im nismo drzali svecu), za Dekija sasvim sigurno nista... ali ocito znaci zavidnoj srbistanskoj ekipi luzera.

Btw.
O privatnom zivotu i kretanju Jokica vrlo malo znamo, a recimo o Noletu sve zivo znamo, znamo kad se pokacio sa Jecom, kad mu je Jeca dala ili nije, svakodnevno su detalji iz njegovog privatnog zivota u medijima. O Novakovim roditeljima sve zivo znamo, o Jokicevim nemamo pojma. Jokic je antiteza modernog vremena, nema ga na drustvenim mrezama.
 
Btw.
O privatnom zivotu i kretanju Jokica vrlo malo znamo, a recimo o Noletu sve zivo znamo, znamo kad se pokacio sa Jecom, kad mu je Jeca dala ili nije, svakodnevno su detalji iz njegovog privatnog zivota u medijima. O Novakovim roditeljima sve zivo znamo, o Jokicevim nemamo pojma. Jokic je antiteza modernog vremena, nema ga na drustvenim mrezama.
O čemu ti pišeš čoveče?
Kakav privatan život sportista, koga normalnog to interesuje.
A ako već ništa ne znaš, zašto braniš toga o kojem ništa ne znaš?
 
Zloco, u prvom postu si napisao da je dosao "ceo strucni stab Warriorsa" sto nije istina, a sto tebi na ovim forumima nije strano - da siris lazi bez da trepnes. Nije dosao ni ceo strucni stab, ni strucni stab Warriorsa, iz strucnog tima dosao je Steve Kerr a iz iz "biznis i pravne" kancelarije Zaza Paculia. Kerr je propustio jednu utakmicu, koju su GSW dobili protiv Sunsa, a svi iz strucnog tima su bili na toj utakmici - tako da ti zlobni covece lazes, kao po obicaju.

Jos jednom, nije Deki otkrio Jokica, Jokica je otkrio Raznjatovic i njegovi skauti, doveo ga u Megu, tamo ga uz pomoc svojih zaposlenika (medju kojima je bio i Deki) izgradio i prodao Denveru.
bilo je 4 ili 5 iz GS ..ja nikada ne lažem.. zlobni ste vi parizer botovi
nigde nisam napisao da je Dejan otkrio Jokića
prestani da braniš slaninara SNS sendvičara Vučićevog koga boli k za Srbiju i reprezentaciju i koji nije našao za shodno da ispoštuje velikog čoveka i trenera i dođe mu na sahranu..
Stiv Ker jeste npr..
da li je i Stiv Ker mogao da ostane u USA ??? naravno da jeste.. zašto je ipak odlučio da dođe? zato što je dobar čovek.. u takvim trenucima se pokazuje veličina.. za razliku od debelog crva alkoholičara i sendvičara koji je još jednom pokazao da je nula od čoveka
 
Poslednja izmena:
evo još jedan post da objasnim koliko je taj slaninar mali čovek
1. Nije došao na sahranu trenera bez koga ne bi postao to što jeste.. e sad, zamislite obrnutu situaciju : da je umro Nikola Jokić.. da li bi mu Milojević došao na sahranu? dajem obe ruke i jednu nogu da bi došao..kraj priče što se toga tiče..
2. Slaninar zarađuje oko milion dolara nedeljno.. fondacija " Budi Human " stalno izbacuje akcije da se deci, devojkama, mladićima sakupi novac za lečenje.. obično su to iznosi od 100 000 eura do 2 ili 3 miliona.. da li je Slaninar nekad uplatio pare? jednu jbnu nedeljnu zaradu da li je uplatio da mladi Lazar ili bilo koja beba dobije lek bez koga ne bi mogla da prohoda? naravno da nije..kupuje konje od dva miliona.. važniji mu je konj nego da pomogne detetu.. sad mogu da ti pišem koji su sve sportisti koji zarađuju 100 puta manje uplaćivali .. recimo Andrija Živković moj Nišlija..
3. Slaninar je podržao najvećeg izdajnika u istoriji Srbije Vučića
4. Igra se WC u košarci.. lik ladno od je bo reprezentaciju.. išo da voza konje i pije rakije po Somborskim kafanama.. eto npr ja igram dobro fudbal i sad zamišljam situaciju da me zovu drugovi: brate igramo sutra sa Palilulcima..znamo da si planirao da odeš na izlet, da odmoriš malo, na ručak sa ženom itd ali znaš koliko nam znači da pobedimo..trebaš nam jbg.. možemo i bez tebe ali sa tobom smo mnogo jači.. Kakav izlet bre, kakav ručak?!?? otići ću sledeći vikend..jbo vas izlet !! sa ženom na večeru prekosutra.. nikada neću braći, prijateljima, drugovima da kažem Ne! A Jokić je celoj naciji, celoj Srbiji i svojim drugovima rekao: Ne! i još dođu likovi i brane ga.. pa gori ste vi nego on!
 
Poslednja izmena:
Sustina je da lecite ovde neke svoje frustracije. Niti znate u kakvim su odnosima bili, niti znate sta je Jokic uradio...
Uzeli ste coveka na zub jer nece da igra za reprezentaciju. Njego pravo i odluka, a i pored ovakvog saveza sa sujetnim Danilovicem na celu... sasvim razumna odluka
 
Uostalom, od ove sezone postoje pravila za oduststvo zvezdi iz ekipe (jasno su definisana), a uopste nemamo pojma kakav ugovor ima Jokic sa Nugetsima i kako je to definisano. Cancar je dobio dozvolu Nagetsa da dodje na sahranu ali on nije zvezda u timu, vise ne igra nego sto igra. Za Jokica ne znamo, on sam nije covek koji ce se hvaliti po drustvenim mrezama o svojoj zalosti za bliskim ljudima.

Koliko znam postoji pravilo protiv namernog odmaranja igraca/load management (posebno zvezda tima) pod izgovorom da su povredjeni i takodje da igrac mora odigrati 65 utakmica da bi se nasao u razmatranju za MVP nagradu. E sad mozda si ti bolje upucen pa tu ima jok nekih uslova, ne znam stvarno.
 
Koliko znam postoji pravilo protiv namernog odmaranja igraca/load management (posebno zvezda tima) pod izgovorom da su povredjeni i takodje da igrac mora odigrati 65 utakmica da bi se nasao u razmatranju za MVP nagradu. E sad mozda si ti bolje upucen pa tu ima jok nekih uslova, ne znam stvarno.
druže da je umro Jokić a ne Deki , Milojević bi došao na njegovu sahranu..
u ovoj rečenici je sva poenta priče i ta rečenica pokazuje ko je kakav čovek..
 
Poslednja izmena od moderatora:
bilo je 4 ili 5 iz GS ..ja nikada ne lažem.. zlobni ste vi parizer botovi
nigde nisam napisao da je Dejan otkrio Jokića
prestani da braniš slaninara SNS sendvičara Vučićevog koga boli k za Srbiju i reprezentaciju i koji nije našao za shodno da ispoštuje velikog čoveka i trenera i dođe mu na sahranu..
Stiv Ker jeste npr..
Napisao si "ceo strucni stab", lazljivi zlobnice a iz "celog strucnog" staba je bilo njih 2 od 11 clanova., ostala trojica su administracija. Deki je bio zaposlen u toj firmi, bio je jedan od 10 pomocnika Stivu Keru koga ovde navodis pa je logicno da mu dodju na sahranu jer su radili u istoj kompaniji, Ker mu je bio neposredni shef. I gle, nije bilo nijednog igraca GSW, zasto? Zato sto igraju utakmice i zato sto su nezamenjivi u timu. Pa zasto nema povike na njih?

Zlobnice napisao si "bez koga bi bio...", sta bi bi bio bez njega? To ni ti, niti bilo ko ne zna mada ti impliciras da bi bio nista. Za Jokicev uspeh je zasluzan samo on, zbog talenta i rada koji je ulozio, ni Milojevic ni Maloun, njih dvojica su imali srece da se Jokic zadesi u njihovim trenerskim zivotima, bez njega u timu ih niko ne bi pamtio, kao treneri nista u karijerrama nisu uradili sem sto su trenirali ekipe u kojima je Jokic igrao. Zahvaljujuci Jokicu imaju ime.

Poenta je da si ti kao zadnji lazljivi zlobnik napisao ovu temu, zato sto vec godinama ovde s.e.r.es o Jokicu, ne igra za reprezentaciju, pa sta, ni ja na njegovom mestu nikada ne bih igrao posle tretmana koji mu je pruzio Sasa Djordjevic ili Danilovicevih izjava. Poenta je zato sto nikad nije igrao za blizance iz Beograda pa ga razvlace bgd mediji i grupe imbecila koji se vode kao navijaci ta dva gangsterska kluba.

Jos jednom, zlobnice zasto nisi napao Marjanovica koga je isto tako "stvorio" Milojevic? Ili Sarica? Ne, njih nisi napao zato sto su nebitni, nevazni igraci ali Jokic je velicina a kod vas zlobnika u Srbiji se NE trpi da neko odskace, da neko strci daleko iznad drugih. Takav mora da se sasece i uvalja u blato u kakvom se valjate.
 
Koliko znam postoji pravilo protiv namernog odmaranja igraca/load management (posebno zvezda tima) pod izgovorom da su povredjeni i takodje da igrac mora odigrati 65 utakmica da bi se nasao u razmatranju za MVP nagradu. E sad mozda si ti bolje upucen pa tu ima jok nekih uslova, ne znam stvarno.
Procitaj pravila (imas ih na NBA web stranici) pa komentarisi. U pravilima o izostancima koja su uglavnom namenjena "starovima" sem lmita o 65 utakmica stoji i bitnija stavka da ako zvezda tima ne igra mora biti na utakmici i to vidljiv, jer ljudi placaju ulaznice da bi njih videle. Pa ako se malo vratite u proslost imate ocit primer za to, kad je prilikom utakmice Nugets-76 Embiid odustao morao se muvati oko terena i trpeti z.a.j.e.ba.va.n.ja navijaca Denvera, Pretpostavljm da mu je zabavnije bilo da sedi u restoranu ili hotelu a ne da ga prozivaju na sav glas u toj dvorani.
Ocit primer je i da je Cancar dobio dozvolu od Nugetsa da prisustvuje sahrani, na njega i ne racunaju ozbiljno a na njega se ni ne odnose ova nova pravila o izostanku igraca i mogli su ga pustiti.
Da ste ikada potpisivali bilo kakav ugovor na Zapadu videli bi da je to gomila papira u kom je definisano sve u sitna creva. Mogu mislitio kako izgledaju ugovori za sume od 250 miliona $ (Jel ti dobro pop80? vise love nego svi grobari zajedno za sva vremena. Patis li?), tu je definisano i kakvim aktivnostima u slobodno vreme sme da se bavi (pa recimo ne sme da skija ili bavi se necim gde sme da se povredi), pa i kad sme da odsustvuje.
 

Back
Top