Quantcast

SAH

Poruka
24.631
U pauzama izmedju casova ili kad gubimo casove ja i par ortaka igramo rekreativno sah! Nismo streberi,ni penzioneri,cak smo propalice ali je zanimljivo i korisno utroseno vreme! Ja mislim da sah nije sport,ispravite me ako gresim!

spooky_bn

Početnik
Poruka
15
Pozdrav svima,
drago mi je da postoji deo foruma posvecen sahu, bez obzira sto je nekako potanak :)
Ja ga igram amaterski, i odnedavno sam skinuo i neke programe, poput fritza, i zanima me, da li neko zna za neki link gde bi se mogla skinuti neka knjiga otvaranja u ctg formatu?
Hvala unapred.

crni lepotan

Elita
Poruka
21.391
kad gospodjica provocira konje uvek neko na.ebe :lol:

sto se tice saha, igram sa kumom tokom zime, kad odmrzne igramo basket
ono mlatimo bambus i igramo sah :lol: posle pola litre vina mozete misliti na sta to lici :lol:
on je igrao na onom internet portalu, pa nesto i zna, a ja sam nestrpljiv pa i sa crnim figurama trazim inicijativu, pa onda krenu greske, uglavnom sa moje strane...

lokateli

Veoma poznat
Poruka
13.068
7. h3

haha sad sam se setio svog jedinog dopisnog turnira koji sam odigrao..... i odem ja jednom u poštu da predam koverte, vraćam se kući i skontam da sam se zaebo u jednoj partiji........ i otrčim nazad u poštu da uzmem nazad koverte, al' je bila neka neljubazna poštarka na šalteru i nije htela da mi da :lol:

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.664
7. h3

haha sad sam se setio svog jedinog dopisnog turnira koji sam odigrao..... i odem ja jednom u poštu da predam koverte, vraćam se kući i skontam da sam se zaebo u jednoj partiji........ i otrčim nazad u poštu da uzmem nazad koverte, al' je bila neka neljubazna poštarka na šalteru i nije htela da mi da :lol:
Nisam ja dopisno nikad igrao, sporo mi to mnogo.....
Jednom godisnje igram ligu za klub, i to mi je uzvanje.11 kola , od toga 5 nedelja po kolo, i onda u cetiri dana ostalih 6 kola..to mi je prava mera za sah, uz naravno cug partije ponekad.

7...............Sf6

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.