Jokić nije došao na sahranu

Procitaj pravila (imas ih na NBA web stranici) pa komentarisi. U pravilima o izostancima koja su uglavnom namenjena "starovima" sem lmita o 65 utakmica stoji i bitnija stavka da ako zvezda tima ne igra mora biti na utakmici i to vidljiv, jer ljudi placaju ulaznice da bi njih videle. Pa ako se malo vratite u proslost imate ocit primer za to, kad je prilikom utakmice Nugets-76 Embiid odustao morao se muvati oko terena i trpeti z.a.j.e.ba.va.n.ja navijaca Denvera, Pretpostavljm da mu je zabavnije bilo da sedi u restoranu ili hotelu a ne da ga prozivaju na sav glas u toj dvorani.
Ocit primer je i da je Cancar dobio dozvolu od Nugetsa da prisustvuje sahrani, na njega i ne racunaju ozbiljno a na njega se ni ne odnose ova nova pravila o izostanku igraca i mogli su ga pustiti.
Da ste ikada potpisivali bilo kakav ugovor na Zapadu videli bi da je to gomila papira u kom je definisano sve u sitna creva. Mogu mislitio kako izgledaju ugovori za sume od 250 miliona $ (Jel ti dobro pop80? vise love nego svi grobari zajedno za sva vremena. Patis li?), tu je definisano i kakvim aktivnostima u slobodno vreme sme da se bavi (pa recimo ne sme da skija ili bavi se necim gde sme da se povredi), pa i kad sme da odsustvuje.

Napisao si puno a nista nisi rekao.

Hajde sve najbolje.
 
Pitanje je u kakvim prisnim odnosima je bio sa pokojnim Milojevicem.
Ne treba nikome suditi.
Naravno, koliko vi ljudi imate u zivotu sa kojima ste radili, druzili se (Jokic i Milojevic teze jer je Deki 16-17 godina stariji) ali im niste/necete otici na sahranu jer ipak niste bili toliko bliski. Meni je odlazak na sahranu da bi bili vidjeni tamo totalno aut, ako nisi blizak sa pokojnikom ili njegovom porodicom sta ces tamo.
 
Napisao si "ceo strucni stab", lazljivi zlobnice a iz "celog strucnog" staba je bilo njih 2 od 11 clanova., ostala trojica su administracija. Deki je bio zaposlen u toj firmi, bio je jedan od 10 pomocnika Stivu Keru koga ovde navodis pa je logicno da mu dodju na sahranu jer su radili u istoj kompaniji, Ker mu je bio neposredni shef. I gle, nije bilo nijednog igraca GSW, zasto? Zato sto igraju utakmice i zato sto su nezamenjivi u timu. Pa zasto nema povike na njih?

Zlobnice napisao si "bez koga bi bio...", sta bi bi bio bez njega? To ni ti, niti bilo ko ne zna mada ti impliciras da bi bio nista. Za Jokicev uspeh je zasluzan samo on, zbog talenta i rada koji je ulozio, ni Milojevic ni Maloun, njih dvojica su imali srece da se Jokic zadesi u njihovim trenerskim zivotima, bez njega u timu ih niko ne bi pamtio, kao treneri nista u karijerrama nisu uradili sem sto su trenirali ekipe u kojima je Jokic igrao. Zahvaljujuci Jokicu imaju ime.

Poenta je da si ti kao zadnji lazljivi zlobnik napisao ovu temu, zato sto vec godinama ovde s.e.r.es o Jokicu, ne igra za reprezentaciju, pa sta, ni ja na njegovom mestu nikada ne bih igrao posle tretmana koji mu je pruzio Sasa Djordjevic ili Danilovicevih izjava. Poenta je zato sto nikad nije igrao za blizance iz Beograda pa ga razvlace bgd mediji i grupe imbecila koji se vode kao navijaci ta dva gangsterska kluba.

Jos jednom, zlobnice zasto nisi napao Marjanovica koga je isto tako "stvorio" Milojevic? Ili Sarica? Ne, njih nisi napao zato sto su nebitni, nevazni igraci ali Jokic je velicina a kod vas zlobnika u Srbiji se NE trpi da neko odskace, da neko strci daleko iznad drugih. Takav mora da se sasece i uvalja u blato u kakvom se valjate.
Mrzi me da čitam debilizme parizer SNS bota. Uzalud si lupao gluposti.
Da je Jokić umro Deki bi mu došao na sahranu, ovaj njemu nije hteo. Mogao je ali nije hteo! To znaš i sam botino i to je šah mat za tebe. Vrlo prosto.
 
Poslednja izmena:
Za Jokicev uspeh je zasluzan samo on, zbog talenta i rada koji je ulozio, ni Milojevic ni Maloun, njih dvojica su imali srece da se Jokic zadesi u njihovim trenerskim zivotima, bez njega u timu ih niko ne bi pamtio, kao treneri nista u karijerrama nisu uradili sem sto su trenirali ekipe u kojima je Jokic igrao. Zahvaljujuci Jokicu imaju ime.

Vrlo plitkoumno razmisljanje, dzabe sav rad, trud i talenat ako ti neko ne da sansu.
 
Mrzi me da čitam debilizme parizer sns bota.
Da je Jokić umro Deki bi mu došao na sahranu, ovaj njemu nije hteo. Mogao je ali nije hteo! To znaš i sam botino i to je šah mat za tebe. Vrlo prosto.
Aha, kada zlobnici iz Srbije (a hvala bogu ima vas) nemaju argumente onda potegnu to "bot" zato sto su i sami botovi koji placaju Vucicu porez, glasaju za Vucica, drze P.u.tt.e.rovu fotografiju na zidu i "brane" Kosovo ovde na forumu. Ja sam nesto uradio da ne budem Vucicev podanik, ti mu svaki dan i dalje sluzis, to je drasticna razlika izmedju tebe i mene, pls sto si ti zloban i ekstremno ljubomoran na Jokicev uspeh. Zlocko.
 
Aha, kada zlobnici iz Srbije (a hvala bogu ima vas) nemaju argumente onda potegnu to "bot" zato sto su i sami botovi koji placaju Vucicu porez, glasaju za Vucica, drze P.u.tt.e.rovu fotografiju na zidu i "brane" Kosovo ovde na forumu. Ja sam nesto uradio da ne budem Vucicev podanik, ti mu svaki dan i dalje sluzis, to je drasticna razlika izmedju tebe i mene, pls sto si ti zloban i ekstremno ljubomoran na Jokicev uspeh. Zlocko.
Da je Jokić umro Deki bi prešao pola sveta i bio na sahrani. SNS Parizer Crva nije bilo na Dekijevom ispraćaju. Šah Mat batice, završena partija.
 
Aha, kada zlobnici iz Srbije (a hvala bogu ima vas) nemaju argumente onda potegnu to "bot" zato sto su i sami botovi koji placaju Vucicu porez, glasaju za Vucica, drze P.u.tt.e.rovu fotografiju na zidu i "brane" Kosovo ovde na forumu. Ja sam nesto uradio da ne budem Vucicev podanik, ti mu svaki dan i dalje sluzis, to je drasticna razlika izmedju tebe i mene, pls sto si ti zloban i ekstremno ljubomoran na Jokicev uspeh. Zlocko.

Na uspeh istog onog koga ti podrzavas a taj isti podrzava Vucica koga ti pljujes? :)
 

Back
Top