I tako oženi on 15-ak godina mlađu Đanu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja podržavam ideju da naši domaćini nalaze ribe u Albaniji, kad naše frajle ne vole selo (normalno).
U selima u Srbiji živi oko 260 hiljada muškaraca koji su se približili 50
godini, a nisu zasnovali porodice. Pojedine neženje taj životni problem
rešavaju tako što devojku koja bi se udala, nađu čak u Albaniji. U tome ih
već nekoliko godina pomaže humanitarna organizacija "Stara Raška" koja
finasira polovinu troškova.
 
Ja podržavam ideju da naši domaćini nalaze ribe u Albaniji, kad naše frajle ne vole selo (normalno).
U selima u Srbiji živi oko 260 hiljada muškaraca koji su se približili 50
godini, a nisu zasnovali porodice. Pojedine neženje taj životni problem
rešavaju tako što devojku koja bi se udala, nađu čak u Albaniji. U tome ih
već nekoliko godina pomaže humanitarna organizacija "Stara Raška" koja
finasira polovinu troškova.

I ja isto...:ok:
 
Kvaka je da ti seljaci koji se zene Albankama izdaju srpske nacionalne interese koji kazu da ne smemo imati nista sa Albancima, i da treba da budemo dva odvojena drustva, jer su oni losi ljudi kojima je Ceku heroj, a mi smo dobri ljudi kojima je Taci zlocinac. Nema mesanja.

Zato ti nadji seki siptara i pokazi EUropi drugu i bolju EUropsku Srbiju ;)
 
U drugoj i trecoj generaciji potomci ovih bracnih parova bice Srbi i Evropljani.To je mnogo bolje nego da se ognjista ugase a citava sela prestanu da postoje.Nesto nije u redu sa devojkama u Srbiji!Da li znaju sta uopste zele u zivotu?Mozda previse gledaju latino-serije pa cekaju neke princeve iz bajke!
Vladari drzava su cesto zenili strankinje pa im to nista nije smetalo.
Shodno mojoj Ideologiji na napred navedeni nacin se moze spreciti svetski rat i stvoriti Nova civilizacija.No to je jedna poduza prica.Potreban je optesvetski pokret koji bi radio na izgradnji jednog boljeg sveta od ovoga koji sada imamo.
 
U drugoj i trecoj generaciji potomci ovih bracnih parova bice Srbi i Evropljani.To je mnogo bolje nego da se ognjista ugase a citava sela prestanu da postoje.Nesto nije u redu sa devojkama u Srbiji!Da li znaju sta uopste zele u zivotu?Mozda previse gledaju latino-serije pa cekaju neke princeve iz bajke!
Vladari drzava su cesto zenili strankinje pa im to nista nije smetalo.
Shodno mojoj Ideologiji na napred navedeni nacin se moze spreciti svetski rat i stvoriti Nova civilizacija.No to je jedna poduza prica.Potreban je optesvetski pokret koji bi radio na izgradnji jednog boljeg sveta od ovoga koji sada imamo.

Не знам шта гледају те на селу, ал' ове у граду начисто је упропастила серија - Секс и град. :D
 
  • Podržavam
Reactions: Reg
Zato ti nadji seki siptara i pokazi EUropi drugu i bolju EUropsku Srbiju ;)

Pravi Srbin moze da se ozeni samo cistokrvnom srpskom pravoslavkom. Moze eventualno i neka Ruskinja, ali da pre svecane zakletve, trista puta ponovi 3 sustinska elementa srpskog bica - 'Kosovo je srce Srbije', 'Nicim izazvano bombardovanje' i 'Masonsko-jevrejska zavera unistava nasu napacenu Srbiju '.
 
Pravi Srbin moze da se ozeni samo cistokrvnom srpskom pravoslavkom. Moze eventualno i neka Ruskinja, ali da pre svecane zakletve, trista puta ponovi 3 sustinska elementa srpskog bica - 'Kosovo je srce Srbije', 'Nicim izazvano bombardovanje' i 'Masonsko-jevrejska zavera unistava nasu napacenu Srbiju '.

a moze li eventualno beloruskinja ako 3 sustinska elementa srpskog bica ponovi sesto puta?
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Pravi Srbin moze da se ozeni samo cistokrvnom srpskom pravoslavkom. Moze eventualno i neka Ruskinja, ali da pre svecane zakletve, trista puta ponovi 3 sustinska elementa srpskog bica - 'Kosovo je srce Srbije', 'Nicim izazvano bombardovanje' i 'Masonsko-jevrejska zavera unistava nasu napacenu Srbiju '.

Nije istina.Mozemo da se zenimo i Libankama.Kakve su to ribe,da ne poverujes.:per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top