zabranjeno za radikale

Šta ste navalili na nesretne radikale,uvukli su se u ljušturu,ni nepojavljuju se toliko u javnosti,kome su sada oni zanimljivi od kad ih je ojadio Nikolić.
A što se tiče odlaska njihovog predstavnika kao člana delegacije neka se i prošeta,pa išla je i N.Jovanović,beše neka poseta NATO organizaciji.
 
Srpski poslanici idu da ubeđuju Holanđane
15.Okt.2009, Izvor: Danas
Parlamentarna delegacija Skupštine Srbije posetiće 29. oktobra holandski parlament, kako bi u neposrednim kontaktima objasnila poziciju Srbije i interese građana u procesu evropskih integracija. Namera delegacije je i da u direktnim kontaktima odobrovolji Holandiju da prestane sa blokiranjem Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju, kako bi Srbija stekla uslove za podnošenje kandidature za članstvo u EU.

PRICAM TI PRICU! Dali stvarno verujes u sarene laze?:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 
:eek: Iju...kad ovo dočekah.:worth:

p.s. Iako sam odlučila da s tobom ne govorim jer patiš od predrasuda.:mrgreen:

A, što se čudiš? Ja ne moram da pripadam nekoj političkoj opciji da bih im dao podršku kada im neko ugrožava osnovna prava.
A, kada su demokrate u pitanju, posebno me nerviraju zbog gaženja osnovnih demokratskih načela, a u imenu imaju prefiks "demokratska".

p.s. Hvala na reputaciji.:hvala:
 
Ali niko nije odlučio da oni ne idu!
Oni nisu bili na toj sednici. Ne može neko samovoljno da odredi koji radikal će ići u Holandiju a da taj neko nije tu da prihvati ili odbije. To što je Nada Kolundžija juče lupetala da radikali ne treba da idu je njen lični stav a ne neka formalna odluka. Posle su to razjasnili i radikali će ići, samo da odluče koga šalju ... mislim da će Natašu ali ostaje da vidimo.

Kolundžija može na pijaci da iskazuje svoj lični stav, a u skupštini ona i kada kine, kiše u ime vladajuće stranke, kao šef poslaničke grupe istih.
 

Back
Top