'Ajmo sad iz pochetka...

Betty:
a što nema podforuma KOMŠILUK, gde da nžena ili ko već istrača ša je jela baba sa prvog...:roll:
Nek se zove IJU SLATKA! a onda da se svi lepo tamo ogovaramo i tračamo, ko sedi u svili i zlatu pred kompom, ko je baca u nesvest, kome mama stavila veto na tv pa mu se ne diže...
M?
:D
Kladim se da bi bio posećen!

ima zenski kutak
to valjda spada tamo ;)
 
shaddow:
Ma smejem se onako bez veze, ko lud na brašno........ a one dojilje su užas jedan. Nije mi jasno odakle toliko agresivnosti kod majki koje doje decu?!?! :shock: Htele da me linčuju. :!: Ko Hezbolah bre... :shock:


pa ti si ih provocirao: "meni se sisa ne vidi ispod majice" i one popIzdEele :) A još si im rekao i da si muškarac i da ne razumeš čemu tema :lol:
 
@Betty

Ma jok bre, nego su one rekle "nije vas blam da se šetate gradom i da vam ispadnu sise ispod majce" ili tako nešto, a ja reko da nemam sise i da mi ne ispadaju.
Što se tiče toga da sam muškarac....... ma neverovatno......... napale su, pazi sad, one mene što sam muško i što jedan muškarac nikada ne može da razume kako je to i šta ja uopšte pričam kada sam muškarac?!?! :shock: Znači, kada nemaju argumenata, najbolje je reći ti si muškarac, nemaš pojma. I još me napale šta će jedan muškarac na temi o dojenju na javanom mestu, pa onda što sam postavljao teme na Brak i porodica.........kao to ne priliči muškarcu, već bi trebalo da postavljam teme na nekom forumu, kako kažu, Popravke i majstorisanje?!?! Ej bre, pa koji je to primitivizam?!?! Kao muškarac ne sme da razgovara o braku ili o porodici?!?! Još su me zbog toga nazvali pedofilom, kao sumnjiv sam im ja, odkud to da se ja interesujem za to?!?! Došlo mi bre da im se izvinjavam što sam muškarac?!?! :shock: A o onim prostačkim uvredama i da ne govorim.
Pa ti sad vidi - humanitarna organizacija, a organizovana ko Hezbolah. A ako neko ne daj Bože misli drugačije od njih..... ma gotov je, nema pravo da živi. Neverovatno koliko netolerancije i agresije. :shock: :shock: :shock: Ali ozbiljno, uvek su me fascinirali koliko ekstremistički stavovi, tolika količina agresivnosti i fanatizma....... da, da, zaista fanatizma........ i to od majki koje doje decu?!?!!? Prosto neverovatno.
 
Humanitarna organizacija?!! :lol:


ey...pa ovo je Srbija :) Neko ih navadio da šetaju sise pod parolom "dobro je za SVE nas" :D Zamalo da otkažem put i dođem sas fotoaparatom :lol:


btw. a malo je ipak tragično....tragi-komično :? Psihopatologizacija naroda - forma a ne suština, nažalost.
 
shaddow, znala sam da si primitivan i da te bas ne muci pamet, ali bas ovoliko? zene koje doje na javnom mestu su egzibicionistkinje? zene treba da doje u WC-u?
bas si ti onaj najprimitivniji soj u Srbiji za koga se i prave ovakve akcije...
 
neee....nastup je toliko agresivan bio i nespojiv sa tezom o nekakvoj pomoći drugima, da se zaključak sam nametnuo - egzibicionizam po svaku cenu ;) Niko nema ništa protiv toga (naravno!), nego protiv onoga opakoga nečega što se generisalo na temi - jedna površnost, isključivost i svadljivost UPRKOS logici zdravorazumskoj.
Anakin, pogledaj temu, na ovom je podforumu, pa proceni i sama :)
 
pogledala sam i ne mislim da su te zene agresivne, osim sto su zastupale svoje misljenje...ocigledno im je stalo da se o dojenju u javnosti vise prica - odatle i cela akcija...
i mislim da nisu zasluzile da im se bas sve ono kaze...pogotovo od strane nekoga ko o dojenju stvarno nista ne zna (dojenje u WC-u??)..
da se optuze za egzibicionizam, to je tek mnogo ruzno...to i dolazi od stava da je dojenje samo pokazivanje sisa i seksualni cin, sto je po meni potpuno infantilna a i malo nenormalna teza...
niste ispali ok vas par...
 
Anakn, a da ti lepo popiješ lekić pa će sve da bude u redu, ništa nemoj da se brineš. Rešićeš ti već svoje probleme, samo je potrebno dosta vremena i truda. Budi hrabra i radi na sebi, vremenom će i ova tvoja agresivnost da se izgubi. Sigurno te to mnogo opterećuje. Znam da nije lako, ali moraš da se trudiš da to prevaziđeš. Pozdrav. :)
 
anakin:
meni je tebe zao, shaddow...

To je jako dobro. Znači da u tebi ima još malčice saosećanja sa drugim ljudima........ iako psihopatija isključuje postojanje saosećanja. Ma kažem ti, nije sve tako crno. Ne daj se, samo napred! ;)

PS: Mada mi je malo simptomatična ova tvoja ideja oko dojenja u WC-u. Odakle ti samo to..... ma sve će se to dovesti u normalu. Pozdrav! :)
 

Back
Top