dal' je ko cuo za nagradno putovanje firme woolline ?

Антиб, прелепа лука, а ту је једно време живео Пикасо, тако да смо имали прилике да видимо нека његова дела. Мене је више одушевило то што сам видела пар слика В. Кандинског, а пијаца у Антибу је феноменална!
Ахаха, ја као нека домаћица, гледала пијаце! Али, пијаца је живот једног народа, а ја волим све што где се живот види...
IMG_6264.jpg
IMG_6266.jpg
IMG_6270.jpg
IMG_6276.jpg
IMG_6279.jpg
 
Антиб, прелепа лука, а ту је једно време живео Пикасо, тако да смо имали прилике да видимо нека његова дела. Мене је више одушевило то што сам видела пар слика В. Кандинског, а пијаца у Антибу је феноменална!
Ахаха, ја као нека домаћица, гледала пијаце! Али, пијаца је живот једног народа, а ја волим све што где се живот види...
Pogledajte prilog 245770Pogledajte prilog 245771Pogledajte prilog 245772Pogledajte prilog 245773Pogledajte prilog 245774

Lepe slike. :D
 
А да смо се сликали - сликали смо се! Не знам колико хиљада фотки смо направили, а ово су оне на којима мало позирамо! Тек оне на којима нема поза! :) А и снимали смо много, заиста је вредело!

Jadan taj fotoaparat ! :hahaha:
 
Putovala sam na Azurnu obalu u novembru 2011. Sve je od reči do reči tačno što kaže Vanda. Vozač Ivan nenadmašan, ekipa putnika nezaboravna, vreme 22 stepena (neki su ulazili u vodu u Nici štosa radi). Usluga u hotelu bez primedbi, samo nekom ko je namćor i kod kuće to nije bilo lepo. Išla bih čak ponovo. Ovo je pogodno za one kao ja koji su išli sami sticajem okolnosti, niko nije mogao od mojih u tom terminu (posao je danas najpreči). Ne bih kačila slike ali nikad neću zaboraviti novembar 2011.
 

Back
Top