DA LI JE NEKO PUTEM SEKSA USAO U IZMENJENO STANJE SVESTI???

e baš ste vickasti, svi vi. Ali ako niste to osetili, a niste čim se sprdate sa tim, baš mi vas je žao. Jer baš je moguće i fantastično je, jedino je malo zastrašujuće jer postojite kao jedna osoba a ne dve. I potreba da tako ostane je neviđeno jaka pa joj se teško odupreti. Posle takvog iskustva, sve ostalo u seksu, gimnastika i ostalo postaje bezveze i prazno i samo želiš da se tako nešto ponovi. I čak nije vezano za ljubav, jednostavno ,kad nađeš nekog otvorenog, duša dušu traži i to je to.
 
Radio sam nesto sa vama tantrom, tj. tih dana pre nekih 5 godina kada sam pocinjao, dosta sam istrazivao.
saznao sam za jednu foru koju radi muskarac kada se priblizava ejakulaciji.
KOristi se mantra i disanje. Odradio sam tehniku u tom nekom trenutku dok sam sa partnerkom imao maithunu i desilo se takvo izbacivanje iz tjelesnosti, sirenje svijesti do granice da nema razlike izmedju tebe i partnerke, mir, mozda i mir nije prava rijec, vise je bilo zadovoljstvo sa svim oko sebe....
Da ne sirim dalje.
Zanimljivo iskustvo, posle toga i ne sjecam se kada sam imao "normalan seksualni odnos" svaki je vise kao istrazivanje granice, svjesnosti i sirine. Naravno da ponekad imam i tzv. normalan sex, ali cim se malo distanciram istog trena pojavi se posmatranje i sirana svesti koja vise ne dopusta ulazak u "zadihano stanje" :))
Naravno za muskarca je bitno da bude pasivan dok je zena ta koja vodi.
 
Kalkin:
Radio sam nesto sa vama tantrom, tj. tih dana pre nekih 5 godina kada sam pocinjao, dosta sam istrazivao.
saznao sam za jednu foru koju radi muskarac kada se priblizava ejakulaciji.
KOristi se mantra i disanje. Odradio sam tehniku u tom nekom trenutku dok sam sa partnerkom imao maithunu i desilo se takvo izbacivanje iz tjelesnosti, sirenje svijesti do granice da nema razlike izmedju tebe i partnerke, mir, mozda i mir nije prava rijec, vise je bilo zadovoljstvo sa svim oko sebe....
Da ne sirim dalje.
Zanimljivo iskustvo, posle toga i ne sjecam se kada sam imao "normalan seksualni odnos" svaki je vise kao istrazivanje granice, svjesnosti i sirine. Naravno da ponekad imam i tzv. normalan sex, ali cim se malo distanciram istog trena pojavi se posmatranje i sirana svesti koja vise ne dopusta ulazak u "zadihano stanje" :))
Naravno za muskarca je bitno da bude pasivan dok je zena ta koja vodi.



I ja sam se bavio vama tantrom u vojsci pre mnogo godina.
Redovno sam imao maithune sa sopstvenom rukom samo sto mi se tad nije desilo 'izbacivanje iz tjelesnosti' vec izbacivanje iz klonje od strane vojaka koji treba da cisti klonju dok vojska gleda DNEVNIK. :lol:
 
snoshaj efendija:
Kalkin:
Radio sam nesto sa vama tantrom, tj. tih dana pre nekih 5 godina kada sam pocinjao, dosta sam istrazivao.
saznao sam za jednu foru koju radi muskarac kada se priblizava ejakulaciji.
KOristi se mantra i disanje. Odradio sam tehniku u tom nekom trenutku dok sam sa partnerkom imao maithunu i desilo se takvo izbacivanje iz tjelesnosti, sirenje svijesti do granice da nema razlike izmedju tebe i partnerke, mir, mozda i mir nije prava rijec, vise je bilo zadovoljstvo sa svim oko sebe....
Da ne sirim dalje.
Zanimljivo iskustvo, posle toga i ne sjecam se kada sam imao "normalan seksualni odnos" svaki je vise kao istrazivanje granice, svjesnosti i sirine. Naravno da ponekad imam i tzv. normalan sex, ali cim se malo distanciram istog trena pojavi se posmatranje i sirana svesti koja vise ne dopusta ulazak u "zadihano stanje" :))
Naravno za muskarca je bitno da bude pasivan dok je zena ta koja vodi.



I ja sam se bavio vama tantrom u vojsci pre mnogo godina.
Redovno sam imao maithune sa sopstvenom rukom samo sto mi se tad nije desilo 'izbacivanje iz tjelesnosti' vec izbacivanje iz klonje od strane vojaka koji treba da cisti klonju dok vojska gleda DNEVNIK. :lol:

E svaka cast vama dvojici, vec smo se ponadali da ce nas kojekakvi, snosaji, koitusi, felacisti i ostali efendisti ubiti u pojam inteligentne diskusije.
Pozdrav
 
snoshaj efendija:
Kalkin:
Radio sam nesto sa vama tantrom, tj. tih dana pre nekih 5 godina kada sam pocinjao, dosta sam istrazivao.
saznao sam za jednu foru koju radi muskarac kada se priblizava ejakulaciji.
KOristi se mantra i disanje. Odradio sam tehniku u tom nekom trenutku dok sam sa partnerkom imao maithunu i desilo se takvo izbacivanje iz tjelesnosti, sirenje svijesti do granice da nema razlike izmedju tebe i partnerke, mir, mozda i mir nije prava rijec, vise je bilo zadovoljstvo sa svim oko sebe....
Da ne sirim dalje.
Zanimljivo iskustvo, posle toga i ne sjecam se kada sam imao "normalan seksualni odnos" svaki je vise kao istrazivanje granice, svjesnosti i sirine. Naravno da ponekad imam i tzv. normalan sex, ali cim se malo distanciram istog trena pojavi se posmatranje i sirana svesti koja vise ne dopusta ulazak u "zadihano stanje" :))
Naravno za muskarca je bitno da bude pasivan dok je zena ta koja vodi.



I ja sam se bavio vama tantrom u vojsci pre mnogo godina.
Redovno sam imao maithune sa sopstvenom rukom samo sto mi se tad nije desilo 'izbacivanje iz tjelesnosti' vec izbacivanje iz klonje od strane vojaka koji treba da cisti klonju dok vojska gleda DNEVNIK. :lol:


Ahahahahahahahhahahaa :lol: :lol: :lol: Smejala sam se pet minuta, zamalo da mi suze krenu niz noge :lol: :lol: :lol:
 
ona:
Jos jednom se pokazalo kao istinito gde god da se nadjemo:ANNUIT COEPTIS
Ko resi ovo na pragu je da nadje ono za cim je tragao/la ceo svoj zivot :!:
"Od sutra ces novim zivotom da zivis
kada na veru blazeni sakrament primis
i Zavet taj svecani polozis zato
Da dok si ziv ni za srebro ni za zlato
niti iz ljubavi prema Rodu svome
a ni za naklonost Velikasa bo'me
dragocenu tajnu ne otkrijes nikom
ni zivom recju nit kakvim pismom
VEC SAMO ONOME KO POUZDAN BUDE
I ODUVEK TRAGA ZA TAJNAMA PRIRODE
Njemu ces otkriti tajne vestine
i filozofije pre no sto zivot ti mine"

Imajuci u vidu svoj zavet mogu samo reci prosla sam Indiju, Kinu i tu i tamo Zapad, takodje upoznala a i spoznala mnogo toga na tom cudesnom putu koji vodi do konacnog cilja...... [/i]
 
mandrak-21:
DA dA!!!! preksinoc mi se to desilo yebali smo se i leteli i bar jos cetiri clana foruma su to isto doziveli :wink:


Živa istina!
A posle toga mi je uspelo duboko grlo u RL a ranije nikad nije! :D
Sad se pitam imam li i neke isceliteljske moći nakon tog vantelesnog iskustva ili je samo duboko grlo u pitanju?
Ma nema veze ako je i samo to, malo li je? :shock:
 
Posmatrajmo to sa distance od nekih 30 km.Izsmenjeno stanje svesti verovatno odslikava tvoju volju da dozivis nesto ekstra i ako to dozivis ili ne dozivis ti si to dozivela zato sto si zivela ali ako si se izivela ne znaci da si sve prozivela mad asuzavanje svesti u pustinji punoj mahovine gde lete leptirici igraju se deca i boooom krs tras pada tanjir i dinja i lubenica sve zajedno...Jel' to neko ovakvo izmenjeno stanje svesti? :D
 
ona:
simke:
Verujem da jeste.

I takodje verujem da je to moguce i vise verovatno
ako je taj seks produzetak i vrhunac duge LJUBAVI
i duge neutazive zelje.

Verujem da se i putem LJUBAVI ulazi u izmenjeno
stanje svesti.

Pozdrav.

Simke.
Dakle, kao sto se da videti..... IMA NAS :D

Da, ima nas, i recimo da sam ja jedan od sto bi Ti rekla "NAS". Pratim vec neko vreme tvoje postove i sagledavam cinjenice. Ti si koliko se moze prochitati izmedju tvojih redova neko ko zna o chemu pishe, ne znam samo koja ti je namera i svrha da ovde postavljas tako provokativna pitanja.Mozda zelish ponekad izaci iz svoje tajne kojom obavijash svoj zivot a da pri tome ne narushish pravilo cutanja. Poshto nam je zajednichko da seksualnost shvatamo kao jednu od karika na lancu spiritualnog razvoja tj,samospoznaje,evo pridruzujem se svojom malenkoshcu tvom izazovu pa da vidimo kuda ce nas to povesti. Moj unutrashnji put je "staza" Spiritualne Alhemije. Dakle ono kako ja dozivljavam svoj unutrashnji razvoj je alhemijski preobrazaj mene kao ljudskog bica koje traga za tajnom svog postojanja i Misterijama Bozanske prirode choveka. Kroz svoju praksu dopreo sam dovoljno duboko da mogu potpuno da se slozim sa tobom da postoji veza izmedju seksualnosti i samospoznaje buduci da sam se potpuno uverio da energija seksualnog uzbudjenja i orgazma moze biti upotrebljena za ostvarivanje okultnih i mistichnih ciljeva. Ovakvo gledishte je prisutno posebno u drevnim uchenjima Tantre {Shiva i Shakti} i Taoizma {Jing i Jang} po kojima je ceo univerzum igra izmedju dva{mushkog i zenskog} kosmicka principa.Da bi chovek mogao da krene u razotkrivanje Velike Misterije mora pre svega ostalog da stavi pod kontrolu,razvije i transformishe svoje ljudske nagone da bi mogao svoju seksualnu energiju,tu najvechu latentnu moc koju posedujemo u sebi upotrebiti kaoinstrument spiritualnog razvoja i shirenja svesti,buduci, da je Ona najochiglednije ispoljavanje kosmichke energije u ljudskome bicu.

"Visita interiora terrae rectificando invenies occultum lapidem"

ps.
rukavica je bachena.....
 
Pozdrav

Dakle posle krace pauze evo mene,vidim ljudi bili vredni pa se raspisali.
Nego prvo da pozdravim Elendila, a zatim i Inferna, koliko sam mogla da vidim ,i ti Inferno, si u nashim vodama. Vidim, pominjesh,Tantru, , Taoizam, a neshto mi govori i da imas veze sa spiritualnom alhemijom. . Mozda sam malo direktna ali volela bih da cujem od tebe ukoliko mozes da kazes nesto o koriscenju seksualnosti u svrhu samospoznaje.
 

Back
Top