Srpski i hrvatski izvori slažu se - Tito je poljski Jevrejin

I ponovo niko ne zna kakava je bila boja ociju najveceg sina naroda i narodnosti.... steta.....

Inace, Broz je samo jedan put (i to mu se omaklo) rekao da je bio u Spaniji za vreme gradjanskog rata. Njegov odlazak tamo se poklopio sa pogibijama (ubistvima) istaknutih komunista sa nasih prostora.

Ех, да је само то, него је и Лав Троцки у то време завршио искасапљен секиром, кажу , заједнички рад Тите и Голубића.
 
То је школица : пер аспера ад астра, користи се у свим популистичким режимима закључно са америчким. Да би сваки гоља могао да стекне утисак да може да се напредује радом и послушношћу.

Колко је јак ефекат и сада тих метода. Гоља тако , а бунтовници се скрену у пут дроге и клошарења , тако да јаки покрети постану легло наркомана и олоша
 
Не знам ко је био, али знам да се равногорци сарађивали са комунистима на бојном пољу.

mozda nije u temu ali pokojni deda mi je pricao da su na Neretvi cetnici (gde je on tada bio mobilisan) jednostavno propustili partizane da prodju posto su isti u vecini bili Srbi. Nisu hteli da ucestvuju u unistenju Srba razlicite ideoloske provincijencije.

Drugi je razlog bio to sto su se cetnici ogorcili kada su videli ustase koje su doveli nemci da zajedno uniste partizane. To je ujedno bio i kraj cetnickog pokreta kao koherentne formacije (bar na prostoru CG i BiH). Upravo posle te bitke cetnici su masovno poceli da prelaze u partizane.
 
Ех, да је само то, него је и Лав Троцки у то време завршио искасапљен секиром, кажу , заједнички рад Тите и Голубића.

Koliko je meni poznato, mislim da je Trocki to i zasluzio. I sam je bio veliki krvolok a u Rusiju je dosao kao predstavnik jednog vrlo uticajnog lobija (kojima se kasnije oduzio ogroomnim kolicinama zlatnih poluga).
 
Из милион извора сам видео да је Тито био јеврејин, а и чињенице се поклапају. Не би ме чудило ни да је ова прича 100% тачна.

Djuka hoces li biti ljubazan da podelis barem do deset izvora,od tih "milion" ?
Posto prikupljam materijal vezan za tu temu. :)
 
Poslednja izmena:
Док Миле Кордић у књизи "Деца Раскола" помиње и податак да је Тито сахрањен у Ватикану, то јест да је онај саркофаг на Дедињу празан.
.....

Vec sam na nekoj drugoj temi napisala da sam ubjedjena da je Tito strani spijun,ali sada si me podsjetio za njegov grob...

Neki dan sam gledala na vjestima priznanje Titovog unuka da je grob prazan,i da je on licno vidio kako nakon sahrane,vade sandk i ostavljaju praznim onaj grob,a preko je stavljen kamen od 9 tona.

Dobro je Seselj rekao jos davno-`Ako je Tito tamo sahranjen,ubacite mene slobodno!!!!!!!`
 
Vec sam na nekoj drugoj temi napisala da sam ubjedjena da je Tito strani spijun,ali sada si me podsjetio za njegov grob...

Neki dan sam gledala na vjestima priznanje Titovog unuka da je grob prazan,i da je on licno vidio kako nakon sahrane,vade sandk i ostavljaju praznim onaj grob,a preko je stavljen kamen od 9 tona.

Dobro je Seselj rekao jos davno-`Ako je Tito tamo sahranjen,ubacite mene slobodno!!!!!!!`

Nasljednici nekadašnjeg predsjednika SFRJ Josipa Broza Tita nemaju namjeru ekshumirati njegovo tijelo iz Kuće cvijeća u Beogradu da dokažu da je on zaista tu i sahranjen, izjavio je za Blic Titov unuk Joška Broz

'Nema potrebe da se to radi, jer sam svjedok da je on tamo sahranjen. Bio sam uz njega od Ljubljane do završetka sahrane. Budući da sam sve vrijeme bio prisutan, nema nikakve sumnje da se on tamo nalazi', kaže Joška Broz.

On je objasnio da je, nakon završetka sahrane, dizalica podigla krov i da je preko groba postavljen kamen od devet tona.

'Ostao sam do dva sata ujutro, dok nije postavljen veliki kamen koji pokriva grobnicu. Tek tada sam otišao. On se tamo nalazi, osim ako netko u međuvremenu nije podigao taj ogromni kamen', zaključio je Joška Broz

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/79049/Tito-nece-biti-ekshumiran.html
 
Vec sam na nekoj drugoj temi napisala da sam ubjedjena da je Tito strani spijun,ali sada si me podsjetio za njegov grob...

Neki dan sam gledala na vjestima priznanje Titovog unuka da je grob prazan,i da je on licno vidio kako nakon sahrane,vade sandk i ostavljaju praznim onaj grob,a preko je stavljen kamen od 9 tona.

Dobro je Seselj rekao jos davno-`Ako je Tito tamo sahranjen,ubacite mene slobodno!!!!!!!`

Ja sam čuo priču, još u to vreme, da ga je specijalnim avionom Branko Mikulić prebacio u Vatikan, a i ovo mi je veoma sumnjivo:


JOSIP RADNIK
Datum: 1.5.
Svetac Godine 1955. uveo je u crkvenu godinu blagdan sv. Josipa Radnika veliki papa Pio XII. Odredio je da se taj blagdan slavi 1. svibnja, na dan "koji je svijet rada izabrao kao svoj praznik". Godine 1889. tzv. Druga internacionala odlucila je da ce 1. svibnja slaviti kao svjetski praznik radništva. Iste godine papa Leon XIII. izdaje svoju encikliku o svetom Josipu Quamquam pluries, te u njoj "radnike i sve ljude skromnih životnih prilika "upucuje na sv. Josipa" kao uzor i primjer za nasljedovanje". Sveto pismo Novog zavjeta samo na jednom mjestu spominje Josipovo zanimanje. Sveto pismo spominje Josipa poimence više od 12 puta, a samo jedanput govori o njegovu zanimanju. Ne navodi nam takoder ni jednu jedinu njegovu rijec niti što kaže o svršetku njegova života. Uvodenjem blagdana sv. Josipa Radnika Crkva želi upozoriti na onu božansku odrednicu koja kršcanskog radnika najviše uzdiže i usavršuje. On radeci "pridonosi povijesnom ostvarenju Božje zamisli".

:per:
 
Nasljednici nekadašnjeg predsjednika SFRJ Josipa Broza Tita nemaju namjeru ekshumirati njegovo tijelo iz Kuće cvijeća u Beogradu da dokažu da je on zaista tu i sahranjen, izjavio je za Blic Titov unuk Joška Broz

'Nema potrebe da se to radi, jer sam svjedok da je on tamo sahranjen. Bio sam uz njega od Ljubljane do završetka sahrane. Budući da sam sve vrijeme bio prisutan, nema nikakve sumnje da se on tamo nalazi', kaže Joška Broz.

On je objasnio da je, nakon završetka sahrane, dizalica podigla krov i da je preko groba postavljen kamen od devet tona.

'Ostao sam do dva sata ujutro, dok nije postavljen veliki kamen koji pokriva grobnicu. Tek tada sam otišao. On se tamo nalazi, osim ako netko u međuvremenu nije podigao taj ogromni kamen', zaključio je Joška Broz

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/79049/Tito-nece-biti-ekshumiran.html

Znaci,ja ocigledno nisam cula dobro....My mistake...:dash::dash::dash::dash::dash:
Ali o5 mislim da nije on tu sahranjen,podvukla sam sumnjiv iskaz....
 
JosipBroz_1928_10434.jpg


tito-josip-broz.jpg


ova dva lice. Problem je u tome sto je navodno prvi Joza imao tamnosmedje oci a drugi joza je imao plave. Da li neko nesto zna o tome?

Malo sam zakasnio ovde ali, zanimljiva je tema pa sam pročitao čitavu raspravu a nešto sam primetio na ovim slikama.
Naime, ako je na slici iz 1928 desna strana lica, mislim da je najupadljiviji nedostatak Titovih prepoznatljivih mladeža iznad usne i na obrazu.

http://imagecache6.allposters.com/LRG/27/2780/IFOTD00Z.jpg

http://en.epochtimes.com/news_images/2007-10-21-josip-tito.jpg
 
I-Josip und loren fon Habzburg vanbracni sin austrijskog cara Jozefa i sobarice Marije,covek koji je 1946. godine dosao na celo Jugoslavije zamenivsi Valtera Vajsa (poljski jevrej rodjen u Bruklinu,agent kominterne kog su rusi postavili 1939. na celo KPJ nakon streljanja pravog Josipa Broza u Barceloni.PO ovoj teoriji Vajs je bio "vodja" partizanskih jedinica i zamenjen je 1946. u Moskvi ovim Habzburgom!

U ovoj teoriji ne stima to da su u Titovoj tasni nasli spisak poginulih austro-ugarskih vojnika na kome je bio Josip Broz metalski radnik.....

II-Po kojoj je to Valter Vajs kako za vreme rata tako i posle,i koji je uzeo identitet Josipa Broza itd itd....mason,ruski agent.............(Jovan Deretic)

III-Po kojoj je to Josip Klajn sin Poljakinje Marije i nekog Jevrejina (Enigma Broz,Aleksandar Matukovic),mason,koji je po 6.stepenu masonerije (Titus) dobio nadimak

IV-najmanje veorvatna da je to Franc Broz sin Marije,polubrat Josipa Broza koji je uzeo njegov identitet u I svetskom ratu,na istocnom frontu kada je ovaj poginuo (Miroslav Trifunovic,Hohstapler)

evo sa jednog foruma moguce solucije......2 i 3 teorija mi se cine verovatnijim od 1 i 4.....sta mislite o crvenom zlu bez navodnika?
 
Posle priče o Draži Mihailoviću, advokat i novinar Miroslav Todorović napisao je knjigu i o Josipu Brozu Titu. "Hohštapler" je prepun neverovatnih informacija koje do skora "nismo smeli" da znamo.
- Smatrao sam da je moralna i ljudska obaveza da obradim ličnost čoveka koji nam je promenio suštinu! Bit! Genetiku nam je izmenio! Od jednog poštenog, pitomog naroda, napravio je ljude koje danas malo ko ceni u svetu. Ova knjiga se potpuno razlikuje od svih ostalih koje su se dosad pojavile o Titu.
Obrađujem period od njegovog prvog dodira sa ovom zemljom. To je bilo u avgustu 1914. godine kada je umarširao preko Drine sa "42. Vražjom divizijom". Tada je ovekovečen na onoj čuvenoj fotografiji kada leži u rovu i puca na srpsku nejač. Posle se hvalio kako je imao fantastične uspehe kao oficir Austrougarske koji je prodro duboko u pozadinu neprijatelja.

Imao sam prilike da razgovaram i sa mnogim Titovim savremenicima. Kada je Tito imao četrdesetak godina, mladi francuski levičari imali su oko dvadeset. Neki od njih su mi svedočili o njegovom pogubnom delovanju. Tito nije rođen u Kumrovcu, ja to tvrdim i argumentima dokazujem da je rođen u Beču. Majka mu je bila Marija iz sela Potsrede iza reke Sutle. To je granični pojas između Hrvatske i Slovenije. Ona je rodila vanbračno dete u Beču radeći kod izvesnog Samuela Majera, poljskog Jevreja i uspešnog industrijalca. Prvi je serijski proizvodio protetiku za ljudska tela. Marija je povremeno dolazila da radi kod tog čoveka, a to je i Tito govorio više puta, naročito kad bi popio malo više viskija. Govorio je da mu je, formalni otac Franjo bio trom, sklon alkoholu i nebrižan za decu, pa je majka često morala da ide u Beč da radi. Marija je fizički bila dosta privlačna žena, a iz te ljubavi rodio se i on. To dete je dobilo ime Josip Ambroz i Marija ga nije odnela u Kumrovec, nego kod svog oca Martina u Potsredu. Čuvao ga je deda, a kad je odrastao majka ga je odvela u Beč gde se obrazovao u privatnim školama. Učio je muziku i bio je izvanredan interpretator Verdija i Šopena. Oni koji su ga slušali nisu mogli da veruju da nije završio najveće muzičke konzervatorijume u Evropi. Govorio je odlično desetak svetskih jezika, što je prosto nemoguće za jedno seljače iz Kumrovca. On je stekao mnoge buržoaske navike. Bio je bilijar majstor, izvanredan jahač, i radio je sve ono što nije bilo dostupno čak ni mnogim visokoobrazovnim ljudima toga doba. Bio je sama elita!
 
Njegov uspon je vezan za Pečujski diverzantsko-obaveštajni centar koji je formirao sam car Franjo Josif. Tamo su se pripremali najinteligentniji i najlucidniji momci. Taj čuveni centar je odgajio jednoga Hitlera, Josipa Ambroza, Fridriha Miroslava Krležu i Josipa Broza iz Kumrovca, Titovog polubrata.

Na toj akademiji zatiče ih prvi svetski rat. Sve ih regrutuju u Beču. Budući maršal je raspoređen za područje Zagreb - Varaždin u formaciji 42 vražje brigade, desete satnije. Oba brata Broz su u avgustu 1914. godine stigla na srpski front, u novembru su poslati na ruski front. Hitler nije mogao da izdrži sve to, dok je Tito, kako je sam kasnije govorio, pravio velike podvige u pozadini. Ti podvizi, to je bilo ubijanje i stravično iživljavanje nad srpskom nejači.
Na Kavkazu u mestu Okno slavili su Uskrs kada je naišlo pleme Čerkeza koje je opkolilo 42 vražju i tu dolazi do ključnog trenutka. Tada dolazi do falsifikata čitave svetske istorije. Naime, jedan od Čerkeza je kopljem krenuo na Josipa Ambroza, ali pošto je on bio vrlo vešt mačevalac uspeo je da napadača proburazi kopljem. Dok je gledao kako koluta očima i umire, nije primetio drugog Čerkeza koji je uspeo da ga rani kopljem. Tu je poginuo pravi Josip Broz, a ranjeni Josip Ambroz tada uzima njegovo ime i identitet. U Rusiji je bio logoraš, ali je u logorima bio šef, i poštovali su ga čak i upravnici. U jednom logoru je upoznao i Pelagiju koja je imala 14 godina, ostala je u drugom stanju, i poveo ju je sa sobom ka Petersburgu gde se revolucija već osećala u vazduhu.
 

Back
Top