Koje kanale vi gledate?

Moje misljenje je da Srbiji nazalost, nedostaje prava, dobra televizija koja treba da izgleda svetski i obezbedjuje najkvalitetnije standarde iz svih zanrova...Zao mi je sto mi i kad otkupimo nesto dobro iz sveta, em sto to uradimo obavezno bar dve godine kasnije od svih, em ne znamo da cenimo taj kvalitet pa te emisije, serije, itd, budu zrtve sundastih i kicastih emisija koje uvek budu u prajm-tajmu (npr. Pink je majstor da to uradi)...
Ajde sami priznajte da se u Srbiji ne prikazuje ni 10% od mnogobrojnih popularnih serija u Americi ili Evropi...za mnoge fantasticne naslove sam cuo samo preko interneta i krivo mi je sto nisam mnoge od njih odgledao jer nisam imao gde...A preko neta necu da gledam serije, to mi je glupo...
Ja imam ideju kako treba da izgleda jedna moderna, svetska, prava teevizija, a s obzirom da su to stvari kojima volim da se bavim, nadam se da cu jednog dana to i ostvariti...Mada, puno je novca potrebno za tako nesto, a kod nas je dva puta teze nego bilo gde drugde...
Da do kraja odgovorim na temu - mislim da RTS strasno brzo napreduje i da iako jos mnogo moraju da rade, to je definitivno televizija koja ima oruzje da postane jos veca i bolja nego sto je danas...:)
 
РТС1, FOX Crime, FOX Life, Discovery и понекад History Channel

Da do kraja odgovorim na temu - mislim da RTS strasno brzo napreduje i da iako jos mnogo moraju da rade, to je definitivno televizija koja ima oruzje da postane jos veca i bolja nego sto je danas...:)

Тачно. Треба да дотерају визелну идентитет, овај нови ми се не свиђа. Најаве са круговима изгледају лошије него пре, треба да направе транспарентне (провидне) кругове у најавама, неки бољи и јединствени фонт, јединствену графику за Дневник (а не да се у сваком Дневнику и Вестима разликује фонт и боја нпр. резултата утакмица или температура). Што се тиче самог програма: одредити шта ће бити на Првом, а шта на Другом. Да преноси више не улећу на Први или да једно полувреме буду на Другом, а друго на Првом и сличне небулозе ради дизања гледаности. РТС је Јавни сервис и треба да има јак и Други канал.

Треба само погледати шта смо гледали пре 6-7 година на РТС-у, а шта сада: Бекство из затвора, Место злочина, Боунс, Како сам упознао вашу маму, Хотел Вавилон, Очајне домаћице
 
Poslednja izmena:

Back
Top