Hebrang for prez

Urvan Hroboatos

Veoma poznat
Poruka
13.170
Hajde da započnem jednu "hrvatsku" temu (ostale počinju uglavnom Srbi).

Hebrang, iako nije moj prvi izbor, ima velike šanse:

*pravi Hrvat, nacionalist
*Židov
*desničar, no pametan
*komunističke genealogije
*sveučilišni profesor, govori jezike
*ima karaktera, došao u sukon s Francom 99.
*stasit i elokventan
*informiran
*govori jezike
*izaziva pjenjenje pederastih levičara i orjunaša
.....

Impresivno.

 
Hajde da započnem jednu "hrvatsku" temu (ostale počinju uglavnom Srbi).

Hebrang, iako nije moj prvi izbor, ima velike šanse:

*pravi Hrvat, nacionalist
*Židov
*desničar, no pametan
*komunističke genealogije
*sveučilišni profesor, govori jezike
*ima karaktera, došao u sukon s Francom 99.
*stasit i elokventan
*informiran
*govori jezike
*izaziva pjenjenje pederastih levičara i orjunaša
.....

Impresivno.


vrlo. :mrgreen:
 
Hajde da započnem jednu "hrvatsku" temu (ostale počinju uglavnom Srbi).

Hebrang, iako nije moj prvi izbor, ima velike šanse:

*pravi Hrvat, nacionalist
*Židov
*desničar, no pametan
*komunističke genealogije
*sveučilišni profesor, govori jezike
*ima karaktera, došao u sukon s Francom 99.
*stasit i elokventan
*informiran
*govori jezike
*izaziva pjenjenje pederastih levičara i orjunaša
.....

Impresivno.

Mora da govori hiljadu jezika, ko rakija prepečenica...:hahaha:
 
Eво Хробијевог кандидата

g9bfcv9u_large.jpg


Хробоатос ко је "левичарски" кандидат ?
 
Пресретач, тај Јерговић је један тешки медиокритет, то је као кад би веровао петру луковићу или борки павићевић или сличном смећу
 
Hajde da započnem jednu "hrvatsku" temu (ostale počinju uglavnom Srbi).

Hebrang, iako nije moj prvi izbor, ima velike šanse:

*pravi Hrvat, nacionalist
*Židov
*desničar, no pametan
*komunističke genealogije
*sveučilišni profesor, govori jezike
*ima karaktera, došao u sukon s Francom 99.
*stasit i elokventan
*informiran
*govori jezike
*izaziva pjenjenje pederastih levičara i orjunaša
.....

Impresivno.


:klap:
Ustasha za predsednika. :super:
 
http://bs-ba.facebook.com/group.php?gid=112329712152

Sad sam vidio da je na Facebooku otvoreno nekoliko grupa u kojima ljudi traze da se Thompson kandidira za predsjednika. Najbrojnija (Thompsona za predsjednika) za sad ima oko 6.300 clanova.
Kaj mislite ima li to kakvog smisla i mozete li zamisliti Marka Perkovica kao predsjednika ?
Osobno bih volio da se to nekim cudom ostvari i da konacno dobijemo pravog domoljuba za predsjednika nakon onog izdajnika kojeg trpimo vec predugo.

:super:
 
Ivan Puncet је написао/ла
у 12:47 пре подне
EH STO IM SE POVAMIRE LICA KAD SE VIJE NASA SAHOVNICA SVETA ZASTAVA.....MILJENKO O****I OD OVE GRUPE I THOMPSONA...BOG I HRVATI...
Пријави

Šoblo Younger је написао/ла
јуче у 11:39 по подне
Tito je zločinac...Titovi partizani su pobili stotinu tisuća Hrvata na Bleigurgu i križnim putovima...i sad ti reci da Tito nije imao prste u tome...
Пријави

Ew0 sxta kazxu mladi hrwati k0ji p0drzxawaju t0mps0na za predsednika, a nije da ih ima mal0 :D
 
Mesić: Ne znam zašto se gospodin Thompson ljuti

Hrvatski predsjednik Stjepan Mesić rekao je da bi zbog željezničke nesreće kod Kaštela svi koji su u tom slučaju u vertikali odgovornosti i trebali snositi odgovornost za tragediju.

Mesić se upitao koji su razlozi da se se sredstvo koje je uzrokovalo nesreću kupovalo od onoga tko se bavi hranom za mačke i pse, umjesto izravno u Chromosu, s obzirom i na razlike u cijeni.



Upitan što misli o tome da ga je pjevač Thompson na koncertu u Biogradu nazvao izdajnikom, Mesić je rekao da "ne zna zašto se taj gospodin ljuti". Nisam konzument njegove glazbe, ali nisam zbog toga izdajnik. Ako sam izdajnik zato što se borim za ono što piše u hrvatskom Ustavu, da je Hrvatska proizašla iz antifašizma, onaj koji to negira, napada Ustav, istaknuo je Mesić.

Ocijenio je dobrim što ga napadaju proustaški elementi u Hrvatskoj i pročetnički elementi u Srbiji, istaknuvši da je to "dokaz da ide dobrim putem i da je u pravu".

Komentirajući rebalans proračuna, Mesić je rekao da smo dobili nekoliko rebalansa u kratkom vremenu, ali ne i prijedloge za rješavanje drugih pitanja u vezi krize. Mesić smatra da treba oporezivati veliku imovinu, velika nasljedstva i velike kapitale.

Najjednostavnije je odrezati od plaće i time riješiti problem, napomenuo je Mesić, dodavši da će krizu osjetiti svi kad odu na tržnicu jer će cijene rasti, bez obzira što se ne bi dirale mirovine i plaće do tri tisuće kuna.

Upitan je li proslava Dana ustanka u Srbu u sukobu s državnim blagdanom Danom antifašističke borbe, Mesić je rekao da je i u Sisku bio organiziran ustanak, grupe koja nije bila povezana s drugima, i to je bio početak ustanka, dok je ustanak u Srbu zahvatio široki prostor Hrvatske. Može se i taj dan obilježiti, no ne samo kao ustanak Srba, jer su, ustvrdio je, tamo bili i Hrvati i Srbi.

S obzirom da, kako je rekao, još nije dobio službene informacije o istrazi u HEP-u, Mesić to nije komentirao.

ahahaha...predsednik podilazi ustashkom pevachu...:hahaha: Only in Croatia...:super:
 

Back
Top