Život nakon prevare

jos nisam bila ostavljena zbog prevare, a ni nikoga nisam ulovila....saznala posle jesam, kad sam vec sve konce pokidala.....ali, kod njega nisu shtimale sustinske osobine tako da prevara manje vise i ne bi uticala.....a nije me nesto ni dotakla.....
 
Kako zaboraviti na nanetu bol i nastaviti sa životom? Može li i kako ta osoba zaslužiti oprost? Može li se nakon takve izdaje ponovo uspostaviti poverenje?

Moze se nastaviti ziveti ali prevara ostavi oziljak koji bukne i najmanju sumnju. Poverenja tu vise nema.
Iskustveno pricam, srecom ne iz prvog lica, nego smo prisustvovali visemesecnoj agoniji kod bliskih nam prijatelja. Oprosteno jeste, zaboravljeno nije... Ali, jos su zajedno ... postavlja se ono staro pitanje - da li deca da trpe dok ne odrastu, ili da istrpe razvod??
 
Ne moze. Ja kada sam bila taze povredjena pa i nekako sam mislila da cu vremenom da zaboravim i oprostim , medjutim ne jer kako vreme prolazi sve manje mogu da tolerisem ispade takve vrste. Oprostaj moze ako mu to nesto znaci ali da zaboravim i pocnemo sve lepo ispocetka nikad :strika:
 
Kako zaboraviti na nanetu bol i nastaviti sa životom? Može li i kako ta osoba zaslužiti oprost? Može li se nakon takve izdaje ponovo uspostaviti poverenje?

Prvi dan nastavis uz casicu rakije, drugi dan u mamurluku, treci dan uz jos po koju suzu...a cetvrtog dana ga se neces ni secati ;) Ako neko nekog prevari...taj nije zasluzio ni da se pominje, a ne da se zali za njim.
Nema tu oprosta...odnosno, moze i da bude oprosta. Al to nikad nece biti isto i ubrzo ce opet puci.
Poverenje mozda na papiru, ali u realnosti :thumbdown:

U svakom slucaju nije nista dobio onaj ko je prevario vec onaj ko se resio takve osobe iz svog zivota.
 
Kako zaboraviti na nanetu bol i nastaviti sa životom? Može li i kako ta osoba zaslužiti oprost? Može li se nakon takve izdaje ponovo uspostaviti poverenje?

mozda neko moze...
ko nema dovoljno samopouzdanja da nastavi sam ili je beznadezno bespomocno zavistan od te druge osobe pa onda trpi

ima takvih

ne prastam i ne trazim da mi se prasta
ne nudim vernost prvi ali ako je to slucaj onda se treba drzati toga
 
Kako zaboraviti na nanetu bol i nastaviti sa životom? Može li i kako ta osoba zaslužiti oprost? Može li se nakon takve izdaje ponovo uspostaviti poverenje?

Zavisi i od tebe i od te osobe .... Nekome je prevara krah ... a za nekog je puka avantura i lako je prebrodiva ....

Razmisli šta je za tebe prevara i koliko to što te je neko prevario može da te zakoči u životu?
 

Back
Top