Musilmani u evropi

Evropa ce:

  • ostati hriscanska

  • postati muslimanska

  • nestati u ww3


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pa nemam ja primedbi na priliv stanovnista..jednostavno mi se ne dopada da u 21 veku vidim zabradjene devojke...kuce opasane zidovima..u vreme slobode da se siri religija koja po meni za neke stvari limitirana..u smislu ugrozavanja sloboda..koje s enarocito odnose na zene..i sta je to iz moje perspektive tako nelogicno i nenormalno
 
pa nemam ja primedbi na priliv stanovnista..jednostavno mi se ne dopada da u 21 veku vidim zabradjene devojke...kuce opasane zidovima..u vreme slobode da se siri religija koja po meni za neke stvari limitirana..u smislu ugrozavanja sloboda..koje s enarocito odnose na zene..i sta je to iz moje perspektive tako nelogicno i nenormalno

Ljudi vole glupe, ogranicene stvari zato je hriscanstvo osvojilo Evropu ranije danas isto tako stu su ljudi ljudi i vole glupe i ogranicene stvari islam ce uskoro bit dominantna religija u ovom dijelu svijeta
 
pa nemam ja primedbi na priliv stanovnista..jednostavno mi se ne dopada da u 21 veku vidim zabradjene devojke...kuce opasane zidovima..u vreme slobode da se siri religija koja po meni za neke stvari limitirana..u smislu ugrozavanja sloboda..koje s enarocito odnose na zene..i sta je to iz moje perspektive tako nelogicno i nenormalno

Зависи како гледаш :D Испод фереџа муслиманке носе скупу одећу, што је обавеза мушкарца да јој обезбеди. У случају развода обавезан је да јој остави кућу и кола. Такође ослобољена је скаког вида посла, јер је само на мушкарцу да обезбеди породицу :D ипак није тако страшно :D
 
Pa yebi ga kad nece evropljanke da radjaju djecu, sebicne ste (ne ti licno nego evropske zene) .... al ove njihove po zapadnoj evropi ih proizvode samo.... to se ne moze vise zaustaviti...

Ma muslimanke su facking masine za radjanje dece..mislim...
Sad bez zahebancije, zapad je sve izracunao, prima onoliko emigranata koliko mu treba, nema tu nista slucajno
 
pa nemam ja primedbi na priliv stanovnista..jednostavno mi se ne dopada da u 21 veku vidim zabradjene devojke...kuce opasane zidovima..u vreme slobode da se siri religija koja po meni za neke stvari limitirana..u smislu ugrozavanja sloboda..koje s enarocito odnose na zene..i sta je to iz moje perspektive tako nelogicno i nenormalno

ti se brines za turkinje?:roll: a sta cemo sa ovim nasim....sojkama i kamenjarkama?:sad2::thumbdown:
 
Зависи како гледаш :D Испод фереџа муслиманке носе скупу одећу, што је обавеза мушкарца да јој обезбеди. У случају развода обавезан је да јој остави кућу и кола. Такође ослобољена је скаког вида посла, јер је само на мушкарцу да обезбеди породицу :D ипак није тако страшно :D

ma dzaba im skupa odeca i francuski parfemi..ja necu zid i svet da gledam kroz proreze...doduse sigurno se meni to ni nece desiti...al moja deca:think:
pri tom ja volim da radim...posao me ispunjava..i da meni je to sve strasno..takvo ogranicavanje slobode
 
Ma muslimanke su facking masine za radjanje dece..mislim...
Sad bez zahebancije, zapad je sve izracunao, prima onoliko emigranata koliko mu treba, nema tu nista slucajno

Pa naravno da primaju onoliko koliko im treba, nege glavonje koje boli uvo za svoj narod, su davno izracunale da ekonomski i industrijski rast se ne moze nastaviti bez priliva radne snage.... pa su poceli da ih uvoze jos tada...
Mada ima smisla i ona recenica iz klipa jednom kad nacija pocne da propada i da se smanjuje, ona se nikad u istoriji nije opet oporavila :think: vodjeni s tim i znajuci da ce za 100 tinjak godina stanovnistvo zemlje bit zuto, braon, crno... oni se trude da svoje domace stanovnistvo prilagode nadolazecim vremenima, tj umjesto da se opiru necemu cemu spasa nema, oni su se odlucili za pragmaticniju varijantu, inkorporirace ih u svoje bice
 
pa nemam ja primedbi na priliv stanovnista..jednostavno mi se ne dopada da u 21 veku vidim zabradjene devojke...kuce opasane zidovima..u vreme slobode da se siri religija koja po meni za neke stvari limitirana..u smislu ugrozavanja sloboda..koje s enarocito odnose na zene..i sta je to iz moje perspektive tako nelogicno i nenormalno

Imas pravo ko ce jos gledati zabradjene devojke, zidine i ostale poshasti te necivilizovane grupe, to samo nije tako in. Ali je zato in posmatrati genocid tu na par stotina km-a , slusati sisatu kravu ratnog zlocinca, ubijati novinare koji ne misle kao svi, politicare ubijati u sred bela dana..to je tako facking IN....my love 21 vek i civilizaciju !
 
:evil:
pa damo ih turcima,a oni nama posalju te njihove istrenirane:cool:

pa ti se zaebavas..otvori onda temu na lj i s..ovo je stvarno ozbiljna tema...ko da nisi svestan da mi prvo kao narod izumiremo..i ako ovako nastavimo da nas nece biti..muslimani se bre drze strogo svojih pravila..da ne kazem serijatskog zakona..mada uglavnom tvrde da ne i svake godine im se broj povecava..a ti se tu sprdas sa ozbiljnim stvarima....monoteisticke religije koje su primarne u celom svetu imaju osim Islama opadajuci broj vernika:evil: to u prevodu znaci da se ne radjaju deca bre
 

Back
Top