spa centar ili masaza kao poklon

sramota me da pitam,ali posto nikada nisam bila,da li u spa centar treba da nosim peskir,kupaci,papuce.da li u hidromasazni bazen idem u kupacem?
Ako je to iole pristojan centar trebalo bi da to dobijes tamo. Znaci za peskire,papuce i bade mantil ne bi trebala da brines. Samo sto postoji mogucnost da ti koriscenje istih naplate. Naravno kupaci nosis svoj. I u hidromasazni bazen se ide u kupacem. Mada,mislim da to nije stogo odredjeno. Od tebe zavisi....:zper:
 
E da! Wellness centri u Novom Sadu su "pristojni". Sanus u hotelu Park, Alexandar na Limanu sam posetila i ono.... U sustini nista posebno od usluge,ali te dobro osinu po dzepu. Super ambijent i to je to. Imala sam priliku da iz prve ruke vidim kako to funkcionise i ne isplati se ostavljati tolike pare tamo. Dobru masazu mozes imati i kod kuce,ako onaj koji te masira zna svoj posao. I naravno za mnogo manje pare. E sad! Ako zelis da budes vidjen i ne smeta ti sto tamo neko od tebe pravi ovcu (a verujte mi stvarno to rade) za dobre pare,onda izvolite... :whistling:
 

Back
Top