SRS Šešelju legalizovao bazen od 124m2

Ofucani džukac

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
294
Jedna od poslednjih odluka radikalskih vlasti u Zemunu bila da daju saglasnost za legalizaciju bazena od 124 kvadrata, koji je njihov lider u Batajnici podigao bez ijedne dozvole
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=66642&sectionId=37

:hahaha::hahaha::hahaha:
Sad tje prdikali da ga branU.
Ono kao, vojvoda je zalsuzio da mu se legalizuje bazen, ovo - ono, mnogo skroman covek :lol::lol:.

image.jpg

BAZEN KAO KUĆA... Šešelj jedini u Batajnici ima privatni bazen
 
Poslednja izmena:
Не волим дебелог војводу али не брине ме нешто нарочито његова кућа и базен ... више ме брине оних 17 станова+локала што је она часна удовица саградила па продала. Где јој је новац и са којим моралним правом тражи да јој држава додели стан?
 
Не волим дебелог војводу али не брине ме нешто нарочито његова кућа и базен ... више ме брине оних 17 станова+локала што је она часна удовица саградила па продала. Где јој је новац и са којим моралним правом тражи да јој држава додели стан?
Mene zanimaju malverzacije lopurde radikalnog Vojislava Šešelja.
 
Sto se tice teme - ako neko treba da ima bazen , to su profesori univerziteta kakav je i Vojislav Seselj. I sta bazen ima da se legalizuje kad to nije zgrada ili kuca. Al ajd ti to objasni raznim Shutzovima...

Valjda je u DS-ovskoj Srbiji normalno da najvece pare imaju kriminalci poput Dinkica, Cumeta, Bagzija, Miskovica, Budale i slicnih....
 
pacenice ne moze da se ima privatna firma za sverc. al ko to tebi da objasni.

onaj ko se bavi svercom ne otvara nikakvu firmu.

Kako ne razumeš, pa tebi se sve mora crtati. Trgovala benzinom i registrovala pumpu i firmu za eksport - import, zapravo to je bila praonica novca, koji je stečen švercom, pljačkom građana zemuna i pljačkanjem u ratu u Slavoniji. Šešelj je svoje papke umešao u pljačku vukovarske banke. nadamo se da će za to da odgovara i on i njegova ženturača.
 
Kako ne razumeš, pa tebi se sve mora crtati. Trgovala benzinom i registrovala pumpu i firmu za eksport - import, zapravo to je bila praonica novca, koji je stečen švercom, pljačkom građana zemuna i pljačkanjem u ratu u Slavoniji. Šešelj je svoje papke umešao u pljačku vukovarske banke. nadamo se da će za to da odgovara i on i njegova ženturača.

Ало,
име пумпе, фирме "za eksport - import" ???
 
:mrgreen::hahaha:
Pa dobro tihomire da li je bazen gradjevinski objekat?
Da - ne
zaokruzi tacan odgovor, pa mozemo dalje:D

bazen je bazen . montazni objekat u najvecem broju slucajeva.

slucajno poznajem momka iz zemuna koji radi na izgradnji bazena i secam se da mi je pricao da se 90% bazena danas grade tako sto se iskopa rupa i u rupi zategne neki materijal poput platna .....

e ne znam za tebe al cim se ne primenjuje cigla i blok , ja to ne mogu bas da klasifikujem kao gradjevinski objekat.
 
slucajno poznajem momka iz zemuna koji radi na izgradnji bazena i secam se da mi je pricao da se 90% bazena danas grade tako sto se iskopa rupa i u rupi zategne neki materijal poput platna .....

e ne znam za tebe al cim se ne primenjuje cigla i blok , ja to ne mogu bas da klasifikujem kao gradjevinski objekat.

Moji roditelji su pravili bazen. Tako da ti iz prve ruke mogu reći kako se bazeni prave. Ono što ti pričaš su montažni bazeni, a Šešelj takav NEMA!
 
bazen je bazen . montazni objekat u najvecem broju slucajeva.

slucajno poznajem momka iz zemuna koji radi na izgradnji bazena i secam se da mi je pricao da se 90% bazena danas grade tako sto se iskopa rupa i u rupi zategne neki materijal poput platna .....

e ne znam za tebe al cim se ne primenjuje cigla i blok , ja to ne mogu bas da klasifikujem kao gradjevinski objekat.


Montažni je onaj što može da se montira-demontira?
Jel može ovaj šešeljev?:think::mrgreen:
Pozdravi tog momka što se bavi bazenima:lol:


Pitanje broj 2:
Zašto su Šešelji podneli zahtev za legalizaciju ako nije gradjevinski objekat?:eek:
Ili si ti upućeniji od onih koji se brčkaju u bazenu sa slanom vodom u sred batajnice?:mrgreen:
 

Back
Top