Igramo se ili ne?

Frank Lampard

Aktivan član
Poruka
1.630
Igrate li igrice?
Ne mislim na sony play station ili pak neka kompjuterska tipa Counter, Hitman, Max Payne....NE!

Naravno igrate li igrice kad su u pitanju musko-zenski (ili za feministkinje (zensko-muske odnose:D )).

Kad se upoznajete s nekim da li otvarate sve karte ili pak prihvatate neki nacin zezancije-flerta ...

..tj "idete" li odmah iskreno prema nekoj osobi ili uvijek suzdrzano, rezervisano stupate u razgovor.., da li prvo opipate "puls" "protivnika"..tj. odmjeravanje snaga na startu ili odmah padaju komplimenti tipa:"Bas si zgodna" ili onom manje kulturnom nastupu Bore Corbe :"Bicu kratak ...
imas jako dobar batak..." ---Otvoreno drski ili pak posteni i uctivi....ko bolje prodje ovi ili oni?
 
Слушај мала, бићу кратак, имаш добар батак :mrgreen:

Зависно од ситуације колико се има времена, ако има простора за играње и зезање што да не мало овоно :)
 
ma kakve igrice...zamorna rabota....mada, iskrenost se nekad i ne isplati....nedavno sam pobacala karte na sto i saznala nesto sto mi i ne odgovara...ebi ga, ipak cenim sto je istina....ma kakva bila.....
 
Igrate li igrice?
Ne mislim na sony play station ili pak neka kompjuterska tipa Counter, Hitman, Max Payne....NE!

Naravno igrate li igrice kad su u pitanju musko-zenski (ili za feministkinje (zensko-muske odnose:D )).

Kad se upoznajete s nekim da li otvarate sve karte ili pak prihvatate neki nacin zezancije-flerta ...

..tj "idete" li odmah iskreno prema nekoj osobi ili uvijek suzdrzano, rezervisano stupate u razgovor.., da li prvo opipate "puls" "protivnika"..tj. odmjeravanje snaga na startu ili odmah padaju komplimenti tipa:"Bas si zgodna" ili onom manje kulturnom nastupu Bore Corbe :"Bicu kratak ...
imas jako dobar batak..." ---Otvoreno drski ili pak posteni i uctivi....ko bolje prodje ovi ili oni?

zavisi od osobe koja "igra" sa mnom, od raspolozenja, od namera (mojih i njegovih)...
volim da se igram, ali to ne podrazumeva neiskrenost, naprotiv..."igra" najcesce znaci samo "predigra", mada moram da priznam da se desava da ne znaci i nista osim "igre" :)
zato i gledam da se ne igram sa onima koji ce "igru" okatrakterisati kao "zavlacenje", odnosno igram samo sa onima koji znaju i uzivaju u istom...
 
Igrate li igrice?


Kad se upoznajete s nekim da li otvarate sve karte ili pak prihvatate neki nacin zezancije-flerta ...

..tj "idete" li odmah iskreno prema nekoj osobi ili uvijek suzdrzano, rezervisano stupate u razgovor.., da li prvo opipate "puls" "protivnika"..tj. odmjeravanje snaga na startu ili odmah padaju komplimenti tipa:"Bas si zgodna" ili onom manje kulturnom nastupu Bore Corbe :"Bicu kratak ...
imas jako dobar batak..." ---Otvoreno drski ili pak posteni i uctivi....ko bolje prodje ovi ili oni?

uvek sam otvorena, mrzi me da igram igrice i da glumatam,
mada cesto ljudi bas zbog takvog nastupa nisu sigurni sta da misle: da li sam fina ili najobicnija folirantkinja...onda se prihvatim dvosmislenih posalica, kad me nateraju okolnosti :cool:
najbolje prolazi fina kombinacija drskosti i uctivosti a iskrenost je obavezna jer daje jedan sarm koga nema gde se ljudi foliraju..
 
Poslednja izmena:
zavisi zaista ako zenska ocekuje da je lazes nije u redu da kazes istinu a opet ako ide na kartu iskrenosti nije ok da se laze. Mislim moze dosta da se trguje sa time laz istina nista ne mora biti onako kao sto izgleda..
 
Smatram da se tim psiholoskim igricama sluze samo nesigurne osobe koje se kriju iza maski. Tacno je da zene vole lovce (bilo je reci o tome), ali mislim da se muskarci radjaju kao 'lovci' i sarmeri, kao harizmaticne osobe, sto bi mi zene rekle 'ima nesto u sebi' ali nikada ne ukapiramo sta (nazalost).:) Mislim da tu ne pomazu nikakve igrice, ili jesi ili nisi... A kada se sretnem sa primerkom koji ih upraznjava ako sam suvise dokona u zivotu i nema niceg zanimljivijeg na vidiku pristajem na igru, u suprotnom odmah prekidam takve odnose koji su za mene cisto gubljenje energije i vremena. Udaranje recki, vodjenje evidencije ko je koga prvi zvao, ko se javio koliko puta, ko je vise puta popustio.. Ili se krije kompleks ili nesigurnost ili strah...
 

Back
Top