Jel ima neko ovde da je nevin?

Dakle

  • Ma ja sam jos to sa 10 god

  • nevino sam dete

  • Sa 13 sam...

  • Vise im ne znam ni broj...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma nisam kriv, majke mi!:eek:

@tema

Nevin sam, nazalost...pazi da cu ja sad da lazem kako sam nevin...da mi se sad ponudi neka, ne bih ni trenutka cekao...

@Limune

Ma to su i meni pricale, to shvati kao salu...ja jednu od tih krenuo da vatam ona mi zalepi samarcinu i kaze kako sam perverzan...nista od toga, samo su jake na recima.;)
 
ma Funny ne znaš kakvi su to likovi, pijani ili trijezni :)
naravno, sve to kao šalu samo shvatam...
btw da neko ne shvati pogrešno ovo što sam napisao 2 posta prije
ja podržavam sex, super stvar...
samo sam trenutno u nekom tripu pa mi nije zanimljivo previše...

Slicno, kod mene ima vreme kad mi sex i ne izgleda toliko zanimljiv, a ima vremee(obicno je takva prognoza) kad jedva cekam da idem na pecanje...:p

Kod devojki se to lako dokaze :D . A kod muskraca?
Kao sto kaze jedan lik iz mog odeljenja muskarac prestaje da bude nevin cim prvi put iscepa Desanku :hahaha:

Haha, zato nas zene mrze...kad je pre bilo pravilo da ne sme da se stupa u odnose pre braka, muskarci su opusteno mogli to da rade, a zene ne...haha:lol::lol:
 
Ja sam barem iskren, a nerviraju me oni Baroni koji su kresnuli 20 cura u mjesec dana... a zapravo curu vide jedino preko ekrana monitora ili televizora... bedak...

Istina...a mene nerviraju i oni koji smuvaju sve neke jadnice koje su kao oni i gledaju samo da imaju decka, pa se posle hvale kako su imali vise riba...ja da imam jednu vredi vise od njihovih zajedno...:confused:
 
E, ali najgora stvar oja moze da se desi jeste da ti drug muva ribu dok je jos sa tobom u vezi...ili da je smuva odmah nakon sto vi raskinete... A posle toga je najgore kad te pita da li ti smeta to sto su zajedno! :roll: A jok, bas cu da kazem da mi smeta! Ispao bih i ljubomoran i pic.ka prema drugovima...:dash:

E da... kasnije ću napisati još nešto jer nemam sada vremena...
Radi se o tome da moraš imati djevojku po svaku cijenu...
******, ja ako sebe imalo cijenim tražiću lijepu djevojku, neću se kačiti za svaku vreću koja naiđe...
Ali napisaću, odoh sad!

I bre limune, kad pre iskuca...:lol:

Ajd;' cekace te tema...:mrgreen:
 
Istina...a mene nerviraju i oni koji smuvaju sve neke jadnice koje su kao oni i gledaju samo da imaju decka, pa se posle hvale kako su imali vise riba...ja da imam jednu vredi vise od njihovih zajedno...:confused:

:confused: Sta je pisac hteo reci? Ti da imas jednu....:lol: Malo mi ovo deluje cudno,jer mi delujes malo kao osoba koja bi se hvalila sa tim da ima dosta devojaka,a cak si se i hvalio po forumu da si opasan svaler....:):lol:
 
Obraza ti, Anita, kakve veze ima nacionalni znacaj, kad su se u cijelom svijetu djecina pomamila? :lol:

Prvi put sam... sa 15 godina, a kako, gdje i s kojom curom sam to izvrsio, to bas i nije za neku pohvalu:rumenko: Ali skinula mi je mrak:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
:confused: Sta je pisac hteo reci? Ti da imas jednu....:lol: Malo mi ovo deluje cudno,jer mi delujes malo kao osoba koja bi se hvalila sa tim da ima dosta devojaka,a cak si se i hvalio po forumu da si opasan svaler....:):lol:

Napisao sam "Ja DA IMAM jednu"...a i ***, nisam mislio ozbiljno, nisam uopste pricao o devojkama nego u drustvu!!! Procitajte ceo post pa pisite sta hocete!!

Eto kako odma' stvarate predrasude ***...nisam toliki retard da mislim ono bukvalno...ispaloo bi cak da pricam kako su devojke odvratne, ovo-ono, znaci ne lupajte.

Reci cu otvoreno.Svi na ovom forumu su glupi.U svakom smislu.
Sad mozete osuti paljbu,i don't care.
A ti,funny,....komentara bez. (to je fora,)
goodbye

Dovoljna je paljba sto ti mislis da si najpametnija...

Ma komentara bez, a sad setkaj dalje...idi do kuhinje i vidi da nisam tamo.;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top