momci sa dugom ili kratkom kosom

uzas, ja nikad ne bih bila sa nekim ko ima dugacku kosu... fuy!

ako je nekad davno imao dugacku kosu, to mogu da oprostim, ali da ima trenutnooooo... neeeeeeeeeeee!

ne podnosim dugacku kosu, tako je odvratna ... i ja nosim jako kratku kosu
pogotovo su mi odvratne sve te gluposti sto se stavljaju u kosu, oni gelovi, voskovi, pene... lak za kosu

ne bih ja to pipnula! ne znam, ranije nisam bila tako gadljiva, a sada se gadim svake nehigijenske kose

zenske ili muske
 
Etotako, al ga opljuva, svaka ti čast! Niko to ne ume bolje od tebe :hahaha:
Ja se slažem sa tobom, takođe nosim kratku kosu, a dugu kosu volim da vidim samo na ženi, ali mora da bude lepa i uredna. A nažalost, svega sam se nagledala.
Nema ništa lepše od lepe duge kose i ništa ružnije od neuredne, masne, fronclave, retke kose...

Ali što reče Linda, bez šarma, ništa ti ne vredi. I naravno, da mirišeš, makar i na sapun.

Volim da gledam istorijske filmove i uvek se čudim kako li su izdržavali sa onolikim kosama onako prljavi i musavi... Ja bih se radije ošišala na ćelavo nego da nosim dugu kosu po svaku cenu...
 
lepa uredna kratka kosa....bez nekih loknica i kerefeka.....volim kad je muskarac sav u sportskom fazonu tj prakticnom.....nista feminizirano ne volim....

Kako sad to? Oni koji nose duzu kosu obicno nisu izfeminizirani, cak naprotiv.
a ti volis taj sortsko-vojni-podsisani tip.. jaoj..

__

a sto se mene tice nema pravila.. mada lepa je duga griva.
 
Poslednja izmena:
ja ne volim mnogo izdizajnirane frizure, one neprirodno izgledajuce kose, gde odmah vidis da je covek proveo 45 minuta pred ogledalom namestajuci svaku dlaku... i ne volim agresivno/militantne frizure ovog tipa
beckhambuzz2.jpg
 

Back
Top