Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve zavisi od struke moj kum je otisao za nedelju dana od lekarskog sve zavisi od potraznje a vi ste odredjeni za Sabetu zbog ekstra zdravlja tamo nemoze bilo ko da ide vi ste u specijalnom programu zato i cekate toliko:D

U pravu si, sve zavisi od struke i potražnje a i od vize koja se radi. Evo moj drug ide u Magadam, cekao je mesec dana a nije isao ni na jedan lekarski !!!!
 
Поздрав људи јел може да ми неко објасни зашто ова фирма Велестрој-Хопекс тренутно скупља људе по БиХ(тренутно у Тузли) ако вас толико чека на њихов позов!
 
Поздрав људи јел може да ми неко објасни зашто ова фирма Велестрој-Хопекс тренутно скупља људе по БиХ(тренутно у Тузли) ако вас толико чека на њихов позов!

ma mi smo samo jedna kap u moru ima ih mnogo vise sto cekaju mnogi i neznaju za ovaj forum cak mnogi malo stariji gradjevinci nikad nisu seli za kompjuter tako da nas ima bas puno na cekanju:D
 
Tu sam ja drustvo nisam otisao da vijam signal nigde :)
I ja sam danas zvao i ista prica samo sto nisu stigli papiri sacekaj zvacemo vas nema problema nije to dan i tako to. Svima koji cekaju samo zelim jake zivce i ladno pivce ostalo ce da bude kad bude.
Dobrodosli novi i bolje vas nasao stari prijatelji
Mama strikaj te podkape vidis da se tesko nalaze i ti ces da zaradis nesto ;)
 
Ja sam dugo godina radio u Rusiji vratio sam se 2010(kad je započela ona kriza),juče me je zvao drug da pita da li sam zainteresovan za ponovni odlazak i da ljudi iz te firme Velestroj ili Hopeks trenutno u Tuzli primaju aplikacije,normalno pošto nisam ranije čuo za njih počeo sam sa pretraživanjem i tako naletim ovdje na forumu o njima(i na jedan tekst u Telegrafu gde vidim da su zeznuli ljude za papire:rtfm:) i vidim da dosta ljudi je već predalo aplikaciju kod njih i da čekate na poziv tako da mi nije jasno kakva je logika tražiti nove ljude kad već ima toliko aplikanata:think:
 
ma mi smo samo jedna kap u moru ima ih mnogo vise sto cekaju mnogi i neznaju za ovaj forum cak mnogi malo stariji gradjevinci nikad nisu seli za kompjuter tako da nas ima bas puno na cekanju:D

Moje izvinjenje izgleda da sam greškom poslao duplu poruku a nisam direktno naveo citat iz poruke na koju odgovaram:

Ja sam dugo godina radio u Rusiji vratio sam se 2010(kad je započela ona kriza),juče me je zvao drug da pita da li sam zainteresovan za ponovni odlazak i da ljudi iz te firme Velestroj ili Hopeks trenutno u Tuzli primaju aplikacije,normalno pošto nisam ranije čuo za njih počeo sam sa pretraživanjem i tako naletim ovdje na forumu o njima(i na jedan tekst u Telegrafu gde vidim da su zeznuli ljude za papire) i vidim da dosta ljudi je već predalo aplikaciju kod njih i da čekate na poziv tako da mi nije jasno kakva je logika tražiti nove ljude kad već ima toliko aplikanata
 
Moje izvinjenje izgleda da sam greškom poslao duplu poruku a nisam direktno naveo citat iz poruke na koju odgovaram:

Ja sam dugo godina radio u Rusiji vratio sam se 2010(kad je započela ona kriza),juče me je zvao drug da pita da li sam zainteresovan za ponovni odlazak i da ljudi iz te firme Velestroj ili Hopeks trenutno u Tuzli primaju aplikacije,normalno pošto nisam ranije čuo za njih počeo sam sa pretraživanjem i tako naletim ovdje na forumu o njima(i na jedan tekst u Telegrafu gde vidim da su zeznuli ljude za papire) i vidim da dosta ljudi je već predalo aplikaciju kod njih i da čekate na poziv tako da mi nije jasno kakva je logika tražiti nove ljude kad već ima toliko aplikanata

Mozda je nesto drugo po sredi, jel posla ima na pomolu su novi poslovi treba dosta ljudi jel svaka firma ima svoju buducnost, ko zna sta planiraju i kakve ce poslove da dobiju, u skorije vreme zato je konkurs stalno otvoren. Mada u poslednje vreme ima dosta firmi koje odlicno posluju u Rusiji tako da ce biti borba za radnike :D
 
Mozda je nesto drugo po sredi, jel posla ima na pomolu su novi poslovi treba dosta ljudi jel svaka firma ima svoju buducnost, ko zna sta planiraju i kakve ce poslove da dobiju, u skorije vreme zato je konkurs stalno otvoren. Mada u poslednje vreme ima dosta firmi koje odlicno posluju u Rusiji tako da ce biti borba za radnike :D

ima dosta novih gradilista, a stara jos nisu zavrsena. I ne zaboravite tamo nije toliko bitno sta znas da radis. Bitno je da li mozes da izdrzis te vremenske uslove. Za svakog ce se naci sta da radi...
Zato mnogi odustaju i uvek treba novih ljudi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top