Nije zato sto zbog necega "nemogu da izdrzim da cekam", nego zato sto nema smisla...

MozdaAliNisamHteo

Početnik
Poruka
44
Zato sto nema racionalnog razloga da se toliko vise odlaze.

Isti je slucaj i sa "brzim seksom", zar stvarno postoji pravi i dobar razlog da se osoba koja ima lepo telo i ne upozna bar par minuta nego da se odma stupi u "jebacinu" sa njom? Pa, jbmu majku, zar nije logicno da ako malo upoznas nekoga onda taj neko mozda uspe i da ti se svidi (jer znas kakav je) pa da taj seks bude jos bolji, jer ga radis sa osobom koja ti se ne svidja samo zbog tela...

Mislim da je "brzi seks" jednako besmislen koliko i "decenijama odlagan"... mada jesam pristalica seksa odma isti dan kad se upoznas sa nekim, ali to ne shvatam "brzim seksom", jer dve osobe se zaista mogu upoznati bas dosta i za 1 dan, ako umeju da komuniciraju, a neki par ce manje saznati jedno-odrugom za 2 godine nego sto ce 2 osobe koje umeju da komuniciraju saznati jedno o drugom za 1 dan...

Kako vi misljenje drzite o ovim temama brzog i sporog seksa?
 
Zato sto nema racionalnog razloga da se toliko vise odlaze.

Isti je slucaj i sa "brzim seksom", zar stvarno postoji pravi i dobar razlog da se osoba koja ima lepo telo i ne upozna bar par minuta nego da se odma stupi u "jebacinu" sa njom? Pa, jbmu majku, zar nije logicno da ako malo upoznas nekoga onda taj neko mozda uspe i da ti se svidi (jer znas kakav je) pa da taj seks bude jos bolji, jer ga radis sa osobom koja ti se ne svidja samo zbog tela...

Mislim da je "brzi seks" jednako besmislen koliko i "decenijama odlagan"... mada jesam pristalica seksa odma isti dan kad se upoznas sa nekim, ali to ne shvatam "brzim seksom", jer dve osobe se zaista mogu upoznati bas dosta i za 1 dan, ako umeju da komuniciraju, a neki par ce manje saznati jedno-odrugom za 2 godine nego sto ce 2 osobe koje umeju da komuniciraju saznati jedno o drugom za 1 dan...

Kako vi misljenje drzite o ovim temama brzog i sporog seksa?

Ako ima lijepo tijelo cemu da je upoznavam nesto posebno ako imam priliku da je kresem,potpuno bezveze i bolje je gledati i kresati nego pricati i razmisljati o tome! Covjek od akcije :)
A taj decenijama odlagan,najduze sam cekao godinu dana i nije mi bilo zalo niti sam se kajao jer kada se uzme u obzir moje i njene godine tada to je potpuno ok i s tim da je njoj bilo prvi put!
Ne volim ove nove,cice sve nesto glume,same glumice,prcale se a prodaju nekog finjaka pa kao trebas cekati! bezveze :)
 
Zato sto nema racionalnog razloga da se toliko vise odlaze.

Isti je slucaj i sa "brzim seksom", zar stvarno postoji pravi i dobar razlog da se osoba koja ima lepo telo i ne upozna bar par minuta nego da se odma stupi u "jebacinu" sa njom? Pa, jbmu majku, zar nije logicno da ako malo upoznas nekoga onda taj neko mozda uspe i da ti se svidi (jer znas kakav je) pa da taj seks bude jos bolji, jer ga radis sa osobom koja ti se ne svidja samo zbog tela...

Mislim da je "brzi seks" jednako besmislen koliko i "decenijama odlagan"... mada jesam pristalica seksa odma isti dan kad se upoznas sa nekim, ali to ne shvatam "brzim seksom", jer dve osobe se zaista mogu upoznati bas dosta i za 1 dan, ako umeju da komuniciraju, a neki par ce manje saznati jedno-odrugom za 2 godine nego sto ce 2 osobe koje umeju da komuniciraju saznati jedno o drugom za 1 dan...

Kako vi misljenje drzite o ovim temama brzog i sporog seksa?

Мислим супер.

Ако знају да комуницирају може исти дан, ал’ ако нису елоквентни е ондак ваља чекати...
Да...
Мислим да сам схватила...
Мада, и лепо тело игра важну улогу.
Одсуство истог води ка апстиненцији.
Елем: :neutral:

А ја волим да мењам ритам.
Малко споро, па брже, па споро, и тако... :rumenko:
 
Мислим супер.

Ако знају да комуницирају може исти дан, ал’ ако нису елоквентни е ондак ваља чекати...
Да...
Мислим да сам схватила...
Мада, и лепо тело игра важну улогу.
Одсуство истог води ка апстиненцији.
Елем: :neutral:

А ја волим да мењам ритам.
Малко споро, па брже, па споро, и тако... :rumenko:

:worth::worth::worth: I za komuniciranje, i za prvi dan, i za razumevanje, i za telo, i za apstinenciju, i za ritam. :ok:
 

Back
Top