Sta ste sanjali..?

nocas sam sanjao neki vrlo istripovani san
negde sam u Boliviji ili slicno
sa nekom silom od ljudi pun autobus
pa sam ostao bez cipela
pa se izgubio
nemam pojma ni sam sta se sve desavalo,
znam samo da je bilo svega
i nekih kucica,
ma ludilo...
 
Sanjao sam da mi je stigla poruka da je ONA umrla...
Proklinjujuca tuga i ljubavna bol, budjenje starih, ogromnih emocija, budjenje sa suzama u ocima.

Ovo valjda znaci da je poslednja kap iscurela.
 
Poslednja izmena:
ne znam sta je islo pre ovoga
al sam se nekako gubila pa dosla pred neke ljude kao iluminatil slican fazon i tu bio donald trump i neke kuglice ja reko bezim ja odavde

i prodjoh kroz hodnike levo pa levo pa sam provirila kroz neke plaste i tu vidoh nekog arapskog vojnika koji mi je pitao sta radim i da stanem i sacekam dok me on proveri i ode on i ja reko kuda sad da izadjem iz zgrade

kad videh neke mlade ljude neku devojku i likove mozda malo starije od mene i oni aj kreni sa nama(pa ces izaci).i kako sam ih pratila skontala sam da se nalazim u nekoj ludari i kud sad,i isecem ti ja neki metalni deo ko zicanu ogradu i popnem se gore i izadjem

i nadjem se u ratom zahvacenoj moskvi ko da su ih okupirali nemci il je zaveden neki vojni cas u sv sl raspad ko za vreme drugog svetskog rata tako je izgledalo,i zaustavi mene vojnik neki(ruski valjda)i pitam ja njega kako da dodjem u srbiju jer ima neki voz nesto da odem on imas geto srba tamo dalje,ja reko necu tamo ocu da se vratim kuci..i produzim dalje i tu sam se negde probudila
pa opet zaspala pa sanjala kako su mi naocare polomljene ko da su od kartona i na kraju posle ispitivanja i smaranja brata on mi prizna da ih je on slomio(a inace ceo dan me predhodni zezao kako cu da polomim naocare u roku od mesec dana(posto sam ih tek kupila)):lol:
 
Poslednja izmena:
ne sanjam nista
dugo vec
cak ni ne spavam kako treba
ali poslednja dva dana sam kao oduzeta
kao da mi je neko uvalio neke teske droge od kojih se samo iskljucim kad zaspim i ukljucim kad se probudim
onako iznenada
 
bilaneka ko hijena ili pas neki u sv sl egzoticna zivotinja u mom kraju ja htedoh da ga pomazim al sto gavise mazim to skontam da se sve vie uvija oko mene i hoce da mepojede cak je u jednom trenutku otvorio usta kao som da me proguta i vidi se daje neka pametna zla tj podmulla zivotinja i probadamegricne dva put i ja je uhvatim i drzim onako dane moze da pobegne a tesko brate..i vicem ja zovite policiju zooloski vrt il nesto a ljudi ko da su nesposobni jedan hteo da je pridrzi i pusti kad ja odem ja reko si normalan napasce decu itd i meni vec lose i tu se probudih..
 

Back
Top