MONSTRUM ILI BAJA ?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sablon

Iskusan
Poruka
6.615
Pre nego sto pocnete da se gadite i pljujete ovog muskaraca, trebate biti svesne
da se on upravo zbog vas trudio da bude ovakav kakav je sada na ovoj slici...
Takmicenja na kojima je kasnije bio, su samo posledice forsiranja na putu do vasih srca...

Stoga, moje pitanje vama, zenama, glasi : "Sta bi ste uradili, da vam ovako neki muskarac pridje i pocne da vas muva ?"

PS Ako nekom padne na pamet da je tema glupa, neka zna da pametne necu postavljati neko vreme zbog previse spamova....
Mada preporucejem da jos jednom razmisli, da li je glupa....


picture.php
 
Poslednja izmena:
Pre nego sto pocnete da se gadite i pljujete ovog muskaraca, trebate biti svesne
da se on upravo zbog vas trudio da bude ovakav kakav je sada na ovoj slici...
Takmicenja na kojima je kasnije bio, su samo posledice forsiranja na putu do vasih srca...

:eek:...:roll:...:hahaha:
prijevod; vecu glupos' u zivotu procitala nisam...

Stoga, moje pitanje vama, zenama, glasi : "Sta bi ste uradili, da vam ovako neki muskarac pridje i pocne da vas muva ?"

-> :eek:

ono, bila sam ja u teretani...jedared
i priso mi "baja" da me pita koliko je...lijep...i oka sa svog...odraza u ogledalima skido nije...
sto je sjajno jer sam imala vremena da zbrisem...ni primjetio nije :mrgreen:


PS Ako nekom padne na pamet da je tema glupa, neka zna da pametne necu postavljati neko vreme zbog previse spamova....
Mada preporucejem da jos jednom razmisli, da li je glupa....

opet brkas tudja misljenja + koja se s tvojim ne podudaraju sa...spamom? cccc...:lol:
 
Poslednja izmena:
Pre nego sto pocnete da se gadite i pljujete ovog muskaraca, trebate biti svesne
da se on upravo zbog vas trudio da bude ovakav kakav je sada na ovoj slici...
Takmicenja na kojima je kasnije bio, su samo posledice forsiranja na putu do vasih srca...

Stoga, moje pitanje vama, zenama, glasi : "Sta bi ste uradili, da vam ovako neki muskarac pridje i pocne da vas muva ?"

PS Ako nekom padne na pamet da je tema glupa, neka zna da pametne necu postavljati neko vreme zbog previse spamova....
Mada preporucejem da jos jednom razmisli, da li je glupa....


picture.php

Meni on izgleda kao čovečuljak koga pravi dete od 5 godina, pa plasterlinom nabacuje mišiće na one delove tela gde mogu da stanu ..... malo na ruke, malo na noge, malo oko vrata .... pa malo više pretera da bi dobio cvetić od vaspitačice.


Ovakvi tipovi po meni imaju neku falinku ..... da svesno svoje telo dovedeš u ovakvo stanje je za mene malo bolesno. .... o takvim ženama i da ne pričam.

Da mi ovakav muškarac pridje .... ne znam .... verovatno bih sa njim popila piće iz radoznalosti ..... da bih ga upoznala i shvatila neku njegovu ''filozofiju'' ...... Što se zabavljanja tiče, mislim da ne bih mogla da izdržim pored muškarca koji satima provodi u teretani.
 
Poslednja izmena:
Смешан ми је :) Не бих могла да будем са особом која себи то направи :shock: јер очигледно немамо исте критеријуме кад је реч о лепом и изнад свега - вредном. ;)
 
Ne mogu da se ne gadim jer je bolesno.
A niko ništa ne radi zbog drugih, uvek i sve radimo samo zbog sebe i sopstvenih interesa.
Meni se sviđa lik sa tvog avatara :mrgreen:
i meni se svidja lik sa njegovog avatara :per:

inace mislim da je ovo fotomontaza...volim mrsavije tipove sa blago vidljivim misicima,znaci nista ono da dizu malim prstom 50 kila i slicno :D

sta bih uradila?pa nadala bih se da nije stalker :neutral:
 
tip jeste gacan
i tema jeste glupa
a ako bi i prisho ja bi pobegla od njega
i sta sad treba da se raznezim sto je to radio tj bildovo se zbog pojedinih zenskih srca, //////pa nek je bas me briga ako mu je to bio povod.//zensko srce, meni je i dalje odvrfatan
ustvari on je to radio da bi pobedjivo na takmicenjima i da bi zgrto pare, ili nekog drugog rayloga koji njemu odgovara....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top