ja -ovan on-jarac ??

jao mimi pa gde ga nadje? :D
paaa...definitivno ce te nervirati sto ce on insistirati na planu i programu (vase veze, izlaska, cilja u zivotu, sledeceg letovanja). sad, kad to povezes sa ovnovim mahnitim pravljenjem planova u hodu....hmmm.
jako ce da ga nervira tvoja spontanost (mozda je ljubomoran) a samo probaj da budes aljkava, neorganizovana, preterano duhovita (pogotovo na njegov racun), da kasnis i ne daj boze da nisi u skladu sa drustvenim konvencijama. na patike u pozoristu i lepljenje zvake na ivicu tanjira (jos ako ste u drustvu njegovih uticajnih prijatelja, kojih on sigurno ima)zaboravi. a posto ja znam da je tebi podznak strelac i da lepis zvake gde stignes i ne izlazis iz patika....opet hmmmmm. :shock:
volece da te kontrolise, ali nikad javno. jarcevi su igraci iza kulisa, sto moze da te smori (ovnovi ne znaju ni sta su kulise). nemoj da ga teras da bude spontan i zivahan, oblaci se skupo i konzervativno, velicaj znacaj tradicije i porodice u ovom nasem ah ludom i oh pokvarenom i modernom drustvu....ali u svakom slucaju, bices mu zanimljiva :lol: :lol:
ne preteruj sa egzotikom (u kuvanju, idejama, seksu) i nikad nemoj da mu kazes da je njegova porodica grozna.
moje iskreno saucesce :lol: :lol: :lol:
sta je tipu podznak, mozda nije sve tako crno? :wink:
 
anakin:
jao mimi pa gde ga nadje? :D
paaa...definitivno ce te nervirati sto ce on insistirati na planu i programu (vase veze, izlaska, cilja u zivotu, sledeceg letovanja). sad, kad to povezes sa ovnovim mahnitim pravljenjem planova u hodu....hmmm.
jako ce da ga nervira tvoja spontanost (mozda je ljubomoran) a samo probaj da budes aljkava, neorganizovana, preterano duhovita (pogotovo na njegov racun), da kasnis i ne daj boze da nisi u skladu sa drustvenim konvencijama. na patike u pozoristu i lepljenje zvake na ivicu tanjira (jos ako ste u drustvu njegovih uticajnih prijatelja, kojih on sigurno ima)zaboravi. a posto ja znam da je tebi podznak strelac i da lepis zvake gde stignes i ne izlazis iz patika....opet hmmmmm. :shock:
volece da te kontrolise, ali nikad javno. jarcevi su igraci iza kulisa, sto moze da te smori (ovnovi ne znaju ni sta su kulise). nemoj da ga teras da bude spontan i zivahan, oblaci se skupo i konzervativno, velicaj znacaj tradicije i porodice u ovom nasem ah ludom i oh pokvarenom i modernom drustvu....ali u svakom slucaju, bices mu zanimljiva :lol: :lol:
ne preteruj sa egzotikom (u kuvanju, idejama, seksu) i nikad nemoj da mu kazes da je njegova porodica grozna.
moje iskreno saucesce :lol: :lol: :lol:
sta je tipu podznak, mozda nije sve tako crno? :wink:



Bila sam totalno iznenadjena kako me tip razume i razmislja totaLNO isto kao ja.To sto si rekla da je on sav u planovima... On je sav neisplaniran i zivot mu je totalno ,kako on kaze, nesredjen. nikad nema vremena zbog pustih obaveza(iako smo oboje na univerzitetima u americi i imamo skoro iste obaveze) ne kapiram ga ponekad i dize mi zivac jer mi ne pokazuje citavu sliku i nece da kaze kako se oseca.

a neznam koji mu je podznak al je rodjen na januara 7. (na Bozic zamisli) :shock:

i ja uvek nadjem neke leve.. gde su ti lavovi i strelci :P
 
pa eto ti....misli da je neisplaniran zato sto mora sve da drzi pod kontrolom!!! :D :shock:
mada, ako je nesredjen.....podznak, podznak.
a to sto mislite slicno, ovnovi i jarcevi su slicni po tome sto imaju jaku volju i guraju stvari do kraja (samo je razlika u razlozima ....tu moze da dodje do problema) :D
 
anakin:
pa eto ti....misli da je neisplaniran zato sto mora sve da drzi pod kontrolom!!! :D :shock:
mada, ako je nesredjen.....podznak, podznak.
a to sto mislite slicno, ovnovi i jarcevi su slicni po tome sto imaju jaku volju i guraju stvari do kraja (samo je razlika u razlozima ....tu moze da dodje do problema) :D


Sa kim se ti slazes najbolje? i ti si bese rekla da si sa nekom ribicom u shemi,ne? Kako to opstaje s obzirom da je moja ribica pobegla od mene :shock: :lol: :lol: bas me cudi zasto :wink:
 
hm, ovaj tip je riba-blizanac, sa mesecom u lavu (i meni je mesec u lavu, sto objasnjava mnogo toga) :)))
definitivno se slazem sa ribama!!!! ali meni je mars u ribama i neptun na asc. tako da i ja imam dosta od riba, sto za jednog ovna moze stvarno da predstavlja napor :shock:
a ribe.....pa sve zavisi na koju se stranu okrenu(znas vec kako se ribe predstavljaju, dve ribe, svaka pliva u suprotnom pravcu)...tu imas slucajeve od naboljih tipova na svetu do skotova koje treba pobiti. :lol:
eto, meni su ribe koje plivaju na prave stranu najbolji muskarci na svetu :wink:
slazem se i sa vodolijama....
a nikako sa devicama, bikovima, jarcevima i skorpijama :)))))))))
a ti, a ti? :lol:
PS. gde si u USA? ja idem u Miami za par meseci? ok, ok, poslacu ti privatnu poruku :D
 
anakin:
hm, ovaj tip je riba-blizanac, sa mesecom u lavu (i meni je mesec u lavu, sto objasnjava mnogo toga) :)))
definitivno se slazem sa ribama!!!! ali meni je mars u ribama i neptun na asc. tako da i ja imam dosta od riba, sto za jednog ovna moze stvarno da predstavlja napor :shock:
a ribe.....pa sve zavisi na koju se stranu okrenu(znas vec kako se ribe predstavljaju, dve ribe, svaka pliva u suprotnom pravcu)...tu imas slucajeve od naboljih tipova na svetu do skotova koje treba pobiti. :lol:
eto, meni su ribe koje plivaju na prave stranu najbolji muskarci na svetu :wink:
slazem se i sa vodolijama....
a nikako sa devicama, bikovima, jarcevima i skorpijama :)))))))))
a ti, a ti? :lol:
PS. gde si u USA? ja idem u Miami za par meseci? ok, ok, poslacu ti privatnu poruku :D



Meni je mesec u ribama..imam i ja od riba uticaj..ublazuju mi ovna pomalo
Meni je sa ovom ribom bilo kul sto se tice provoda, izlazili smo provodili se ovo ono..al na drugu stranu bio je posesivannnnnnn :roll: uzasno
Zatvarao me je sto je vise mogao....a ja to Ne Volem!! :x
Ne slazem se ni sa blizancima ...sa bikovima se slazem :wink:


JA sam na FLoridi 8) Dolazis kod mene super 8)
 
Jarac je u podznaku devica..a imamo oboje veneru u vodoliji..
inace gledala sam zajednicki horoskop i ispalo nesto neverovatno dobro.. :shock: bas me iznenadilo.
kad sam gledala composite raspored planeta sunce nam je u 4-toj kuci kaze tamo da je to dobro :)
neznam ni ja
sta ti kazes za jarac/devica kombinaciju sas ja :P
 
Raspala mi se cipela i... uh ide on. Tko? A ne ne majka mi je apotekarka. U čemu treba ići na pijacu. Idi bre. Lubenice poskupile. Pa normalno. Ugasi bre radio. Vidis covječe, ona moja mala muhica - sječaš se se moje male muhice - dobila je proširene vene. Neće biti baš tako.
 

Back
Top