prvi korak?

Nije vazno. Pokusacu da preformulisem sta sam hteo da kazem, tako da ne bude dvosmislenosti i zamena. Pokusacu da to sve sabijem samo u jednu recenicu, kako ne bi moglo biti vadjeno iz konteksta.

Prilazenje devojaka dozivljavam kao kompliment i to toliki kompliment da se ruse veliki broj barijera koje imam, i tada sam mnogo pristupacniji i devojkama koje inace ne mogu da mi pridju (zbog tih barijera)...

I dalje: Samim tim sto mi devojka prilazi znaci da je zainteresovana za mene. Sta ona zeli? Da me upozna, itd... Ono sto ja kazem za "ruznjikave devojke" znaci da ako zele da im ja pridjem, to se nece desiti. Jedini nacin da me upozna je da ona meni pridje. Nadam se da je to jasnije.

Mozda je G.D. u pravu. Mozda postoji razlika izmedju muskog i zenskog razmisljanja. Pre svega zato sto su devojke navikle da im se prilazi i sve gledaju iz te perspektive, a muskarci su navikli da prilaze i sve gledaju sa suprotne perspektive.

Nadam se da sam uspeo da objasnim sta sam hteo da kazem. Veliki pozdrav za Jekillku. ;) Ne zelim da se svadjam s tobom. Stvarno je rec samo o razlicitim perspektivama gledanja na svet.
 

Back
Top