Sta vam smeta na vasem faksu?

*pirueta*

Obećava
Poruka
65
Idem na pravni-NS I mnogo mi smetaju guzve kada se overava semestar,bas sam danas bila,tri sata sam cekala da dodjem na "red",a u "redu" guranje,nedostatak vazduha,svi nervozni,posebno mi idu na zivce oni sto se bez imalo srama samo prikace kao neki turisti,a tek ove sto overavaju,nadrndane,nikad nista ne znaju,telefon radi non-stop i cigare samo purnjaju i purnjaju.Najvise me cudi sto studenti to tako dobro trpe,niko se ne zali,ne znam zasto ne organizujemo peticiju kojom bi zahtevali bolju organizaciju?Svi kukamo,a kad overimo semestar nikom nista,ali treba nesto preduzeti jer ovo danas je stvarno bilo nenormalno mucenje.Ispovedajte se sta vama smeta na vasim fakultetima,sta biste voleli da je drugacije,kao i sta vam se svidja(da ne ispadne da samo kudimo):klap:
 
Au... Odakle početi...
Ja sam na Ekonomskom fakultetu - odeljenje Novi Sad...
I znate li koliko godišnje vas košta ta povlastica "odeljenje Novi Sad" ?!
26.000 dinara... I to naravno plaćate čak iako ste na budžetu...
Treba li da napomenem da studiram, a ne znam ni ja ni oni šta ću biti kada završim tri godine osnovnih akademskih studija, jer će master morati da pričeka jer nemam 2.500 eura za jednu godinu...
Doduše, moj fakultet nije teško završiti, ali zato ostane takva pustoš u džepovima... :thumbdown:
 
Moja drugarica studira zdravstvenu negu i nema pojma sta ce kada to zavrsi jer su uveli smer a nisu izvrsili sistematizaciju da bi ljudi imali svoje mesto u medicini sa takvim zvanjem.Samo uzimaju pare,a posle kada zavrsis samo ce slegnuti ramenima
 
I ja sam student pravnog fakulteta.
Smeta mi babetina na salteru. Nikad joj necu oprostiti sto me je poslala u Savez studenata za neki potpis, a na kraju se ispostavilo da mi je trebao njen potpis, tako da sam ja automatski time izgubila red u kome sam stajala dva sata!
 

Back
Top