Koja sexualna tehnika najslabije ide zenama-pitanje za muski deo

ma cuti i ne vuci me vishe za jezik.. da ne dobijem josh jedan crveni ..
grrrrr

Mozda nisi imala inspiraciju...znas... ima nekih q.raca koji mame da budu opusheni...sto stavom, sto izgledom...
mada i ja s.erem....ti si balavica... t je ona fora za deckice 'ne mogu...to je jache od mene...drugi put...' a on kaze... a zaaaaassssstoooOOOoo neeeEEEeeeccEEEESS' :D
 
Jel mislish da drqaju vama ili sebi? A ako je vama, pa znash shta, i jeste dosadno, samo ti se umori ruchica a nema uopshte tih izuzetnih vizija koje se vama javljaju kada to radite sami. Hochu da ti kazzem, problem je u motivaciji...
Mada ima mushkaraca koji umeju da se nameste kako treba, kao da su sa nekim a ne po navici da se iskljuche i budu sami sa sobom i svojim malishom. Nekako budesh vishak u tom chinu ljubavi jer nisi desanka koja zna najbolje jer je dugo vezzbala...
Jako su retki mushkarci koji umeju da budu izdrqani, da tako kazzem.
 
Jel mislish da drqaju vama ili sebi? A ako je vama, pa znash shta, i jeste dosadno, samo ti se umori ruchica a nema uopshte tih izuzetnih vizija koje se vama javljaju kada to radite sami. Hochu da ti kazzem, problem je u motivaciji...
Mada ima mushkaraca koji umeju da se nameste kako treba, kao da su sa nekim a ne po navici da se iskljuche i budu sami sa sobom i svojim malishom. Nekako budesh vishak u tom chinu ljubavi jer nisi desanka koja zna najbolje jer je dugo vezzbala...
Jako su retki mushkarci koji umeju da budu izdrqani, da tako kazzem.
Ja znam jednog.

P.S. Pipi daj savet nama neiskusnima kako da ih namestimo da nas ne boli ručica.
 

Back
Top