I zene prde..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
62
Sto se zene uvek prave da su gadljive kada neko u drustvu prdne... Mislim ja u gajbi prolazim pored moje sestre i u inat njoj prdem a ona kaze meni stoko kao da ona nikad ne prdi. To je normalna pojava i izbacivanje stetnih gasova iz organizma... Bolje spolja nego unutra...
 
p1010681vv1.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Gledala sam jedan dokumentarac na History-ju

Hilter nije hteo da prdi nego je sve to zadrzavao gasove i to toliko dugo je radio da su mu se nadula creva i zapetljala da je zavrsio u bolnici.... da, da, ... pa vi se smejte :P
 
Sto se zene uvek prave da su gadljive kada neko u drustvu prdne... Mislim ja u gajbi prolazim pored moje sestre i u inat njoj prdem a ona kaze meni stoko kao da ona nikad ne prdi. To je normalna pojava i izbacivanje stetnih gasova iz organizma... Bolje spolja nego unutra...
normalna pojava je,isto ko i podrigivanje,sto opet ne znaci da moras nekome da stanes pred nos da se ispraznis :roll:
 
normalna pojava je,isto ko i podrigivanje,sto opet ne znaci da moras nekome da stanes pred nos da se ispraznis :roll:

bas tako.
i cackanje nosa.
i kijanje bez ruke na usta.
i kad ides u wc zatvoris vrata.
i kad imas sex to radis samo sa partnerom (recimo da je to konvencionalan i prihvatljiv nacin, sve ostalo su lakse i teze perverzije)
i ako svi ljudi, ali bas svi, rade isto to...
PRIVATNE stvari, znaci raditi ih u privatnosti. Imati INTIMU, znaci ne deliti ni sa kim nesto licno. itd...
 
bas tako.
i cackanje nosa.
i kijanje bez ruke na usta.
i kad ides u wc zatvoris vrata.
i kad imas sex to radis samo sa partnerom (recimo da je to konvencionalan i prihvatljiv nacin, sve ostalo su lakse i teze perverzije)
i ako svi ljudi, ali bas svi, rade isto to...
PRIVATNE stvari, znaci raditi ih u privatnosti. Imati INTIMU, znaci ne deliti ni sa kim nesto licno. itd...

U Holandiji sam bio u gajbi kod ljudi (inače "normalni", stariji bračni par, penzioneri) koji nemaju vrata na ulazu u WC. z:shock:
Samo stoji ona zavesica od nanizanih perli...
Sreća pa nisam morao dugo da boravim kod njih! :)
Zamisli da te tu stisne... :zstidljivko:
 
U Holandiji sam bio u gajbi kod ljudi (inače "normalni", stariji bračni par, penzioneri) koji nemaju vrata na ulazu u WC. z:shock:
Samo stoji ona zavesica od nanizanih perli...
Sreća pa nisam morao dugo da boravim kod njih! :)
Zamisli da te tu stisne... :zstidljivko:

pa da u amsterdamu ima onih stojecih na trotoaru...
:)
ah ta holandija! libertad para todos!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top