kvantitet=kvalitet?

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
da li je kolicina izbacene spreme u direktnoj vezi sa jacinom orgazma? ili tu uticu neki sasvim drugi faktori...ili i ovaj i plus jos neki:). prosvetlite me:).

a forumasice, kako vas decko/muz/jebbac/partner/seksualni asistent/komsija reaguje ako ne svrsite? :)
 
a tebi recimo prija sex i nikako da te pukne "orgazam" i sta na kraju "igranja" ces reci bilo je lose? ne...po meni kolicina sperme koja "strcne" nije nikakav dokaz da li sam uzivao ili ne jer svaki put prskam vise ili manje
 
da li je kolicina izbacene spreme u direktnoj vezi sa jacinom orgazma? ili tu uticu neki sasvim drugi faktori...ili i ovaj i plus jos neki:). prosvetlite me:).

a forumasice, kako vas decko/muz/jebbac/partner/seksualni asistent/komsija reaguje ako ne svrsite? :)

po mom misljenju i iskustvu, kolicina sperme je u vezi sa tim koliko je on napaljen. tj koliko mu je mozak odradio svoje. Znam da ima neke poze koje vise preferira od ostalih, i kada svsava u tim pozama, definitivno prska vise (a ja se ne bunim) :D

naucila sam ga da se ne opterecuje time ako ja ne svrsim (covek mi je otkrio G tacku z:dd:, mora mu se dati malo kredita :D)
 
sta ubrizgavaju:eek:?
kako dobacuju? koliko dobacuju? imas neki link?
bas bih volela da vidim nesto vise o tome, kako je to kod drugih zena
kod mene je to mlazic, onako kao neka sobna fontanica :zstidljivko:

kako bre...
zar ne svrsavas dok te on tucca? sto opet znaci da i ako ima nesto da prska razmaze se po njemu, kako vidis fontane? opet, dok tilize on ti lize pa tonesto opet ide po njegovom jeziku, kako ste to definitivno videli, on ga izvadi da ti svrsis pa vidite fontanicu?
meni i ako ima nesto ostaje po njemu ili po podlozi na kojoj sam.
 

Back
Top