Kakvi su Beograđani?

Gostoprimljivi su.Prijazni.Srdacni.Mada kao sto je gica rekao,ima i nevaspitanih.Mislim ipak nas ima preko 2 miliona.Sve zavisi kako ti se zalomi.Na koga naletis.Ali recimo novobeogradjani su ok ljudi.Uvek radi da ti pomognu.
 
Београђани су чудни људи...имају две ноге, две руке, два ока, само један нос, једна једина уста, чак два увета,... смеју се када су радосни, плачу када су тужни, неки су нервозни а неки не...све у свему, врло чудни и баш је добро да се неко сетио да направи скицу Београђана да се случајно не би десило да се помешају са нормалним људима...
 
ja sam odrastao na nbgdu. meni je super. pecao sam stuke prekoputa siva u pescari i medju bambusima, nekada

@tema

mozda su malo vise pod svakodnevnim stresom, za raazliku od malih mesta gde je sve na 15 minuta pesaka.
mnogo se izmenio sastav zadnjih dvadesetak godina, jesu nasi ljudi i ok su vredni i dobri, ali nisu dosli svojom voljom
 
Izvinjavam se ako skrecem sa teme, ali ja stvarno mislim da mi uglavnom na druge ljude projektujemo ono sto i sami osecamo. Onaj ko pozitivno gleda na ljude uopste misli da su i drugi pozitivni, tako da ja mislim da su Beogradjani sasvim ok. bas kao i vecina ljudi na planeti :D

Oni koji stalno nalaze mane svojoj ili tudjoj familiji, gradu, naciji... nose u sebi to nesto sto im zatamnjuje sliku. Niti su svi dobri, niti su svi losi, a sami BIRAMO sta cemo videti u drugima.

Srecan vam Bozic i sve najlepse!:heart:
 
beograd je veliki grad, a pojam beogranđanina izgubio se u prevodu......i to nije ni važno...naš narod je gostoljubiv i srdačan i osim tih stvari i hrane, ima vrlo malo toga što može da ponudi svetu...
ali, ni to nije mala stvar ...( :
 
Zavisi koliko vam je dijapazon.
Па поприличан, али без конкретних информација можемо само да нагађамо.
Београђанка сам, али где год да одем, уклопим се одмах.
Волим људе, прихватам их таквим какви јесу, прихватам правила понашања и стандарде у месту на ком сам тренутно и никог не осуђујем.
 
Па поприличан, али без конкретних информација можемо само да нагађамо.
Београђанка сам, али где год да одем, уклопим се одмах.
Волим људе, прихватам их таквим какви јесу, прихватам правила понашања и стандарде у месту на ком сам тренутно и никог не осуђујем.

To je u redu.
Mislio sam da kažem da se teško uklapam u sredinu u koju sam ušao zbog nepoznavanja
ljudi oko mene,Naravno brzo sma ih upoznao ali kao da niko od njih nije imao nameru
širiti svoj kruh prijatelja.Čudno.
 
To je u redu.
Mislio sam da kažem da se teško uklapam u sredinu u koju sam ušao zbog nepoznavanja
ljudi oko mene,Naravno brzo sma ih upoznao ali kao da niko od njih nije imao nameru
širiti svoj kruh prijatelja.Čudno.
То се дешава.
Кад дођеш у нову средину, веома је важно да прво ти прихватиш те људе око себе такве какви су. И тада ће све доћи на своје место.
Искрено, имам утисак да Београђани лакше прихватају људе из унутрашњости него обрнуто. Често су ме у другим градовима гледали са подозрењем. Мислили су да сам сигурно уображена само зато сам из Београда. Увек сам успела да их разуверим. :)
 

Slične teme


Back
Top