Kakve ste kada popijete

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
336.580
Vodu..jel filtrirana ili cesmovaca..:) al to nisam htela da pitam vec:

Kakvo vam je ponasanje kad se napijete.Jeste li uopste za vreme ovih praznovanja pile..
Da li ste tada lude 100 na sat.Pucaju li vas emocije..Flertujete li ili odmah u ofanzivu...Spopadne vas neki crnjak pa bedak pa suze..Pijete iskljucivo u drustvu ili sami po nekada..i Sta najcesce pijete..koje pice..
 
Pijem negaziranu mineralnu vodu ...
Retko kad pijem alkoholna pića, a kada pijem popijem malo, i postajem mnogo pričljiva ..... veselija. Popijem obično vino(po mogućnosti kupinovo), vodka. Ni ne setim se alkohola kada sam sama ....
 
Vodu..jel filtrirana ili cesmovaca..:) al to nisam htela da pitam vec:

Kakvo vam je ponasanje kad se napijete.Jeste li uopste za vreme ovih praznovanja pile..
Da li ste tada lude 100 na sat.Pucaju li vas emocije..Flertujete li ili odmah u ofanzivu...Spopadne vas neki crnjak pa bedak pa suze..Pijete iskljucivo u drustvu ili sami po nekada..i Sta najcesce pijete..koje pice..
Убола си ме у болну тему.
Никад се нисам напила. Сад, није да нисам хтела, него, једноставно, неће да ме ухвати, па неће. Осећам се исто. Пих. z:cry:
Добро, дешавало ми се на моменат, кад нагло устанем, да ми се мало заврти, али то ми се дешава и кад не пијем ... па...
А пијем искључиво у друштву и само пића чији ми се укус допада.
А иначе сам довољно блесава да ми од пића ништа и не треба.
А пила сам за дочек, наравно z:)
 
Vodu..jel filtrirana ili cesmovaca..:) al to nisam htela da pitam vec:

Kakvo vam je ponasanje kad se napijete.Jeste li uopste za vreme ovih praznovanja pile..
Da li ste tada lude 100 na sat.Pucaju li vas emocije..Flertujete li ili odmah u ofanzivu...Spopadne vas neki crnjak pa bedak pa suze..Pijete iskljucivo u drustvu ili sami po nekada..i Sta najcesce pijete..koje pice..

Najčešće pijem crno vino i pijem kad sam sa društvom,ne volim sama.Bude tu svašta,nekad suza,nekad smijeha.z:dm:
 
Пелинковац када хоћу да ме ''ухвати''. Нема мамурлука после, никаквих негативних последица, а будем мало веселија и опуштенија. Наравно, ретке су ситуације када баш пожелим да се мало ''добијем'', мора да је добро друштво и добра музика...

Уз неку лепу клопу волим да попијем по чашу неког лепог вина...

И то је то.

Е да! Понекад, кад сам сама код куће, волим да пустим Били Холидеј, увалим се и пијуцкам џин-тоник!z:)
 
Volim alkohol, i to je deo mog "stila zivota" sto bi se reklo....
Naravno, umereno i uzivam u tome, pasija mi je vino i belo i crveno, a od kratkih pica volim klasicna zenska dakle martini, kampari djus, ili rum kolu
Dosta dobro podnosim alkohol, volim da nazdravim kao sto rekoh da se ne ponavaljam to je moj life style...:heart:
 
Vesela sam. Zarumene mi se obrazi i nosić i samo se smeškam. I volim da pričam, pa brbljam kao navijena, ali pustim i druge da govore. :) Za flertovanje ne znam, pošto ja flertujem uvek. :rumenko: Takva mi priroda. Ali to su uvek oni mali flertići, koje možeš da smatraš nabacivanjem, ali i ne moraš. Ništa strašno.
Najčešće pijem crno vino, a volim i džin-tonik, viski, belo vino i pelinkovac.
 
  • Podržavam
Reactions: Zak
Sve vise izbegavam alkohol, cak i neke bezalkoholne stvari jer mi ne prijaju.

Dok sam povremeno konzumirala, u obzir su dolazili pelinkovac, konjak, dobro crno vino, pivo, visnjevaca, stomaklija, votka-tonik... Ne sve odjednom, naravno :lol:, vec u zavisnosti od toga sta mi je prijalo u datom momentu.

Od pica sam postajala opustenija, otvorenija i srdacnija nego inace. Ali, u pravim okolnostima sve to moze i bez alkohola ;).
 
si!! life style...

ranije je bio night style u neumerenim kolicinama..sad biram alkohol opasno...
daklem jack daniels, hennesey, crno vino, mojito, mai tai, pelinkovac...mislim da je to to... s vremena na vreme, probam nesto novo, (sta je ostalo da se proba, a moze da se dohvati :))

e da...kad se mora, i pivo legne...

nikad nisam cirkala zenska pica...ne volim slatka pica...cak ni sok...
;)
 
Lele ..ja sam malo dete za vas..sala sala..kako sam postavila pitanje tako i da odgovorim..generalno osim vina i po nekada piva i to leti najvise ne pijem nista drugo..desi se kao veceras da tresnem nesto zestoko ili slatkasto.. to je onda obicno votka finlandija ili ovaj slatkis kao sto je bejlis..nesto mi prijao veceras.. nikada nisam bila pijana ...zna malo da me uhvati i tada sam kao i trezna vesela i smejem se ..volim da lumpujem i igram ali za to mi nije potreban alkohol samo dobro drustvo i muzika..a flert..pa ako sam sa dragim ne radim to ako nisam ..ooooo yes...ako je dobro mace ne moze da mi promakne..:per:
 
ne opijam se alkoholom
Хех, подсети ме на мог професора СОКА-е, који је имао обичај да у еуфорији узвикне:''Опијајте се, било чиме - вином, женама, уметношћу, али опијајте се!!!''

(Фазон је био и у томе што је он слабо говорио српски, па је место ''опијајте'' увек говорио ''опајајте''! z:lol:)
 

Back
Top