Почиње "стриптиз" Томислава Николића!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.103
Иако су сви медији јуче, а и многи политички форуми "хвалили" или
"кудили" ЛДП да је захваљујући њима владајућа коалиција успела да
обезбеди кворум за гласање,..
мало ко је увидео велику улогу Томислава Николића у свему томе.

Закон о седиштима судова, који је био узрок проблема,
усвојен је са 123 гласа, против је било 13 посланика,
радикали и народњаци нису учествовали у гласању,

а напредњаци нису били у сали.

Да су сви посланици опозиције у тренутку гласања били у скупштинској сали,
Закон о седиштима судова не би имао већину.


Према Алигрудићевим речима, „изостанак Томислава Николића и његове посланичке групе, такође, допринос је раду владајуће коалиције, јер да су они били у парламенту, не би прошао Закон о седиштима судова, који је најкритикованији”.
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Usvojeno-13-zakona-kvorum-obezbedila-LDP.sr.html


Томислав Николић је јуче скинуо "једну малу крпицу" са себе,
а као у оном правом стриптизу,...све
креће уз галаму, адреналин расте,...публика (посланици) се зноји, аплаудира,
.... ......почиње "стриптиз"...

Неки не примећују да је "стриптиз" у току,...нормално,
па и нису на месту дешавања,....(грађани који нису могли да прате пренос Скупштине)
Полако,...представа се захуктава,....иако најављена,...
за многе заборављена, ( разлог одласка Томе из СРС )
.............................наставиће се,....
Тома ће .......да скида "део по део крпица" са себе ....све док не оголи.
Онда ће бити његов крај, а за многе доживљај!!!
 
Odavno je jasno da je Toma prisao zutima, to ne vidi samo ko nece da vidi

Sad ce da cu kazu da su bili kolektivno bolesni :super:

Мени се чини да је Тома у великом проблему, а мувара је нема штаz:hm:

I svi drugi su kad ima je odgovaralo izlazili iz sale u ovo ili ono vreme. Problem je u tome što za poslanike ne postoje sankcije za izostanak sa sednice, bilo da to rade pojedinačno ili dogovorno.

Овај Закон о седиштима судова је био најкритикованији и није постојала
никаква могућност да он прође,
али
неко се досетио........
да Тома крене са извођењем "стриптиза"!!!
Зато није био у сали....

Сами су направили и изгласали Пословник и може им се,
ништа нису у њега убацили што би им се обило о главу!
 
Иако су сви медији јуче, а и многи политички форуми "хвалили" или
"кудили" ЛДП да је захваљујући њима владајућа коалиција успела да
обезбеди кворум за гласање,..
мало ко је увидео велику улогу Томислава Николића у свему томе.

Закон о седиштима судова, који је био узрок проблема,
усвојен је са 123 гласа, против је било 13 посланика,
радикали и народњаци нису учествовали у гласању,

а напредњаци нису били у сали.

Да су сви посланици опозиције у тренутку гласања били у скупштинској сали,
Закон о седиштима судова не би имао већину.


Према Алигрудићевим речима, „изостанак Томислава Николића и његове посланичке групе, такође, допринос је раду владајуће коалиције, јер да су они били у парламенту, не би прошао Закон о седиштима судова, који је најкритикованији”.
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Usvojeno-13-zakona-kvorum-obezbedila-LDP.sr.html


Томислав Николић је јуче скинуо "једну малу крпицу" са себе,
а као у оном правом стриптизу,...све
креће уз галаму, адреналин расте,...публика (посланици) се зноји, аплаудира,
.... ......почиње "стриптиз"...

Неки не примећују да је "стриптиз" у току,...нормално,
па и нису на месту дешавања,....(грађани који нису могли да прате пренос Скупштине)
Полако,...представа се захуктава,....иако најављена,...
за многе заборављена, ( разлог одласка Томе из СРС )
.............................наставиће се,....
Тома ће .......да скида "део по део крпица" са себе ....све док не оголи.
Онда ће бити његов крај, а за многе доживљај!!!

Ne treba velika mudrost da se zna ko je ko.

Samo gledaj koga hvale na B92 i nema frke.

Kao sto rekoh, Toma je ili doziveo amneziju kad mu citava ta demokratsko-liberalska podrska godi ili je njihov igrac.

Ako je ocekivao da ce pridobiti neke od njihovih glasaca tako sto je nacesljao razdeljak na drugu stranu, e, onda stvarno nije normalan. :zima2:
 
Zanimljiva izjava Nikolića su njegove reči upućene SRS -u o saradnji sa DSS-om i zašto za sve zloupotrebe i mahinacije koje su se dešavale u periodu 2003-2007 i vlasti Koštunice napadaju sadašnju vladu.
Koliko je stvarno SRS bio opozicija.
Za vreme vlasti SPS-a su vikali daje Mira veštica,Marko lopov,Sloba ovo-ono,ali nisu vršili opstrukciju skupštine i redovno su im davali kvorume za većinu u skupštini i čak i bili vlast sa njima.Za vreme DOS-a su bili prava opozicija i bili isterivani zbog gnjavljenja zasedanja,za vreme vlasti DSS-a bilo je lako izglasati 500 zakona kada su radikali bili poslušni i nisu pravili smetnje a evo ih opet u akciji za vreme vlasti DS-a.
I izjavu Nikolića da je SRS na platnom spisku DSS-a,niko nije demantovao.
I dalje tvrdim da je saradnja ove dve stranke prouzrokovana ćutanjem Šešelja o dolascima savetnika,funkcionera i finansijera DSS-a sa dolascima i sastančenju sa zemunskim klanom.
 
Aj sad... Jel ima stvarno jos retarda koji glasaju za stare radikale? Za one polupismene i nevaspitane ženturače? A onda opet, jel ima sad radikala koji su se opredelili za Nikolica? I kako to sad ti nikolicevi radikali do sada su glasali za kretenizam, a sad odjednom prilaze žutima? Jel oni nemaju mozak? Pa sta sutra da Nikolic zapovedi da svi postanu Bantu crnci ... onda bi ti svi njegovi glasaci to i postali jel?

Mislim toliko su se iskompromitovali da je to neverovatno.

Iskreno jedini pravi radikal je onaj koji je iostao uz Seselja. Jer on i dalje tera istu politiku. A opet po izborima na lokalu se vidi da je masa radikala presla Nikolicu? Znaci li to da su oni telad koja ni ne slusa sta bilo ko prica, nego samo kao mule glasaju za Nikolica?

Iskreno jedino kreten ne vidi koliki su oni kreteni.
 
Aj sad... Jel ima stvarno jos retarda koji glasaju za stare radikale? Za one polupismene i nevaspitane ženturače? A onda opet, jel ima sad radikala koji su se opredelili za Nikolica? I kako to sad ti Nikolicevi radikali do sada su glasali za kretenizam a sad odjednom prilaze žutima? Jel oni nemaju mozak? Pa sta sutra da nikolic zapovedi da svi postanu Bantu crnci ... onda bi ti svi njegovi glasaci to i postale jel?

Mislim toliko su se iskompromitovali da je to neverovatno.

Iskreno jedini pravi radikal je onaj koji je iostao uz Seselja. Jer on i dalje tera istu politiku. A opet po izborima na lokalu se vidi da je masa radikala presla uz Nikolica? Znaci li to da su oni telad koja ni ne slusa sta bilo ko prica, nego samo kao mule glasaju za Nikolica?

Tacno. Ali zasto je vecina otisla za Nikolicem? Ja mislim da je to zbog toga sto vecina biraca glasa za licnost a ne za program i ideje. Vise im se svidja Nikolic od Seselja.
 
Tacno. Ali zasto je vecina otisla za Nikolicem? Ja mislim da je to zbog toga sto vecina biraca glasa za licnost a ne za program i ideje. Vise im se svidja Nikolic od Seselja.

Kretenizam. Da ti dozvolis da ti buducnost dece odredi jedna licnost jer ti se ona iz ko zna kog razloga dopada. Pa terao on u centar, desno ili levo. Ma imbecili.
 
ma i ti i ovaj munjoliki nemate pojma ni veze

vi ste samo stranacki vojnici DS-a koji opravdaju svaku glupost Tadicevog rezima

Čemu ovakvo pisanje.Daj neki odgovor zašto SRS nije napadala i nije izlazila po povredi poslovnika vladu DSS-a.
Kakve veze ima Tadić. Zanimljive su izjave Nikolića i njegove optužbe na račun SRS-a i DSS-a.To što je Nikolić postao lažna opozicija i čeka priliku da se uglavi sa Tadićem,to je njegova politika a ionako mi se nesviđa Toma s obzirom ko mu finansira stranku,a i prevrtač je.
 
Tacno. Ali zasto je vecina otisla za Nikolicem? Ja mislim da je to zbog toga sto vecina biraca glasa za licnost a ne za program i ideje. Vise im se svidja Nikolic od Seselja.

Ja mislim da je program i ideja koju zastupa Nikolic puno pametnija za Srbe nego ona za koju se zalaze Seselj. Srbija nema ni snage ni mogucnosti da prkosi jacima, vec mora biti mudra i izvuci najpovoljnije za sebe u ovom trenutku da bi docekala pogodniji trenutak kad ce moci da povuce neke konkretnije poteze, koji bi u ovom trenutku znacili samoubistvo.
 
Tacno. Ali zasto je vecina otisla za Nikolicem? Ja mislim da je to zbog toga sto vecina biraca glasa za licnost a ne za program i ideje. Vise im se svidja Nikolic od Seselja.

vrlo verovatno.

srpski narod je jos u predemokratskom fazonu .

glasa za pojedince mesto za stranke i programe.

narod se nije ideoloski i idejno opredelio nego svoje politicko opredeljenje u vecini slucajeva formira na osnovu misljenja o liderima stranaka. Recimo pola zena za Tadica glasa "jer im je lep" . 90% glasaca ne zna program stranke za koju glasa - itd.

ja sam recimo ideoloski desnicar i srpski nacionalista i nema teorije da glasam ikad za neku levicarsku stranku - znaci od trenutne ponude desnice na srpskoj politickoj sceni dolaze u obzir SRS, SPO, SNS, DSS-NS

SPO - za njih sam nekad glasao al mi se zgadio vuk jer je marioneta i politikant znaci izdao je ideologiju zarad para fotelje moci i vlasti
SNS - isto izdali su ideologiju srpskog nacionalizma i desnice zarad ucesca u vlasti i podele para moci i funkcija
DSS-NS - DSS-NS sada nisu losi ali su mi se u prethodnom periodu gadili zbog saradnje sa DS i G17+ - lopovima i izdajnicima

Znaci za sad SRS ostaje jedini izbor. Nisu savrseni, daleko od toga, imaju veliki problem sa kadrovima , ali opet su jedina desna stranka na politickoj sceni Srbije koja nije odustala od svojeg programa i ideologije.
 

Ja mislim da je program i ideja koju zastupa Nikolic puno pametnija za Srbe nego ona za koju se zalaze Seselj. Srbija nema ni snage ni mogucnosti da prkosi jacima, vec mora biti mudra i izvuci najpovoljnije za sebe u ovom trenutku da bi docekala pogodniji trenutak kad ce moci da povuce neke konkretnije poteze, koji bi u ovom trenutku znacili samoubistvo.

a koji to program zastupa nikolic?

on nema program . njegov jedini program je "ucesce u vlasti i na vlasti po svaku cenu"

On je nacelno prihvatio i prepisao program SRS-a stim sto od delova tog programa odustaje da bi bio prihvatljiv svima kao koalicioni partner za formiranje vlasti.

takav program vec imaju i DS i SPS

Oni su toliko fleksibilni i spremni da brane bilo kakve principe i ideje , samo je kljucno da budu na vlasti.

DS SPS i SNS su stranke bez programa i ideologije. One navodno imaju neku nacelnu idelogiju i program, al sve je to podlozno promenama ako je neki deo tog programa problem u formiranju vlasti - te stranke ce od te tacke programa ekspresno odustati.

Znaci zele vlast po svaku cenu . Prava stranka se drzi programa do kraja i ne odustaje od programskih ciljeva i nacela zarad ucesca u vlasti . A DS SPS i SNS se boje opozicije ko djavo krsta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top