Pusto ostrvo ?

Ma, nesto kontam mozda ne bi bilo lose pokupiti sve zainteresovane forumase i odvesti ih na pusto ostrvo...
Pitam se kako li bi tek to izgledalo...:) :)
P.S. Simpaticno ti ovaj opis dva bureta i gomile cupave djece... :lol: :lol:
 
E pa gazdarice neznam ko si i odakle si (imas dobre noge) ali sa tobom bih otiso ne na pusto ostrvo nego na dva pusta ostrva, pa sa tobom mi nebi bilo dosadno ni dva zivota.
Jeli kad polazimo, hocemo brodom pa ga tamo potopimo da stvarno budemo sami na pustom ostrvu...

Javi, jedva cekam da podjem...
 
Robinskon Kruso:
E pa gazdarice neznam ko si i odakle si (imas dobre noge) ali sa tobom bih otiso ne na pusto ostrvo nego na dva pusta ostrva, pa sa tobom mi nebi bilo dosadno ni dva zivota.
Jeli kad polazimo, hocemo brodom pa ga tamo potopimo da stvarno budemo sami na pustom ostrvu...

Javi, jedva cekam da podjem...

Ali da poneses mnogo knjiga... :D
Nego, kako si to mislio na dva ostrva...? ti na jednom, ja na drugom, ili...??? :lol: :lol: :lol:
 
Gazdarica:
Robinskon Kruso:
E pa gazdarice neznam ko si i odakle si (imas dobre noge) ali sa tobom bih otiso ne na pusto ostrvo nego na dva pusta ostrva, pa sa tobom mi nebi bilo dosadno ni dva zivota.
Jeli kad polazimo, hocemo brodom pa ga tamo potopimo da stvarno budemo sami na pustom ostrvu...

Javi, jedva cekam da podjem...

Ali da poneses mnogo knjiga... :D
Nego, kako si to mislio na dva ostrva...? ti na jednom, ja na drugom, ili...??? :lol: :lol: :lol:

Ma dva ostrva, tako mi doslo da ti pokazem koliko zelim da sa tobom odem na to ostrvo. A sta ce mi knjige..
 
Gazdaruce, Gost to sam ja, zaboravih da se potisem, odoh sad na rucak pa nastavicemo kasnije ako si voljna...

Volim da citam ali kad bi sa tobom bio na pustom ostrvu onda mi do citanja ne bi bilo...a sta je sa istrazivanjem pustog ostrva, i to je neka knjiga, pa naseljavanja pustog ostrva, morali bi da pravimo decu a ti bi da citas pa Gazdarice nemamo vreme za citanje....Zamisi pravimo decu na sveze ubranoj paprati, pa milina

hajde spremaj se dolazim po tebe....
 
Anonymous:
Gazdarica:
Robinskon Kruso:
E pa gazdarice neznam ko si i odakle si (imas dobre noge) ali sa tobom bih otiso ne na pusto ostrvo nego na dva pusta ostrva, pa sa tobom mi nebi bilo dosadno ni dva zivota.
Jeli kad polazimo, hocemo brodom pa ga tamo potopimo da stvarno budemo sami na pustom ostrvu...

Javi, jedva cekam da podjem...

Ali da poneses mnogo knjiga... :D
Nego, kako si to mislio na dva ostrva...? ti na jednom, ja na drugom, ili...??? :lol: :lol: :lol:

Ma dva ostrva, tako mi doslo da ti pokazem koliko zelim da sa tobom odem na to ostrvo. A sta ce mi knjige..
Da ja imam sta citati dok ti kuhas rucak, masiras me ili rashladjujes palminim listom... :lol: 8)
 
kosmopolit:
zato sto ce joj biti dosadno sa tobom , pa ona moze da cita a ti da joj radis ono :wink:

Pa Kosomopolitu do sada to nijedna tako nije radila...One su svrsavale i u nesvest padale dok sam im samo citao a kamo li nesto radio...Ako ti to iz iskustva ond sorry....
 
Robinson Kruso:
Gazdaruce, Gost to sam ja, zaboravih da se potisem, odoh sad na rucak pa nastavicemo kasnije ako si voljna...

Volim da citam ali kad bi sa tobom bio na pustom ostrvu onda mi do citanja ne bi bilo...a sta je sa istrazivanjem pustog ostrva, i to je neka knjiga, pa naseljavanja pustog ostrva, morali bi da pravimo decu a ti bi da citas pa Gazdarice nemamo vreme za citanje....Zamisi pravimo decu na sveze ubranoj paprati, pa milina

hajde spremaj se dolazim po tebe....
Dolazi da me vodis na kafu... Tako mi se pije kafa, a nestalo nam je vode, pa ne radi aparat... :cry: :cry: :cry:
 
Ma Gazdarice i kuhacu i masiracu i hladicu ti picu (izvini nisam bezobrazan ali nisam mogao da odolim) sa tri palmina lista, da dok ti citas...neko erotsko stivo za promenu da bi usavrsili predigru....

Sada odoh na rucak pa se cujemo za oko sat i po vremena
da nastavimo zivot na pustom ostrvu.

Gazdarice ti bas znas da uzivas. A ja stvarno uzivam sa osobama koje znaju da uzvaju....Ako mi se dopadne zivot sa tobom na pustom ostrvu mozda i odlucimo da se vratimo u civilizaciju...
 

Back
Top