Kada nema muskaraca

Pa bas i ne vjerujem u novogodisnja cuda,ali ko zna jos malo ce nova godina pa mozda se neko cudo i desi.A ako se idesi cudo,sumnjam da ce potrajati,jer za novu godinu svi budu pijani pa onda izdju malo onako radi zabave...
 
Brajane, i ti bi trebao malo da se opustish i obuchesh shpicaste cipele i sharenu koshulju...vezzesh kecelju i spremish svojoj dragoj chokoladni rolat....zatim se vezzesh za kuhinjski sto i prepustish....pa se nadam da che ti naredna godina biti manje usamljena i tuzzna i sa manje neyebice....veruj u ljubav!:ok:
 
Verujem u cuda.
ninjameditate.gif
 
Brajane, i ti bi trebao malo da se opustish i obuchesh shpicaste cipele i sharenu koshulju...vezzesh kecelju i spremish svojoj dragoj chokoladni rolat....zatim se vezzesh za kuhinjski sto i prepustish....pa se nadam da che ti naredna godina biti manje usamljena i tuzzna i sa manje neyebice....veruj u ljubav!:ok:

ja verujem u cuda ljubavi, zato budan sanjam

ps. Hvala na najlepsim zeljama koje si mi uputila + svidja mi se kako razmisljas z:dm5:
 
spandjala se sa bivsim muzem na ng.....tada sam mislila da je to chudo......pa jes, cudo se izrodilo....nas sin...ali, s obzirom da ne mrdam dupetom ovu ng....nece biti cuda....osim mozda da koja kila ode u istoriju.....s obzirom na moje gladovanje......
 
Manje je romantike na svetu
Zene, ne dozvolite da budete same, budite hrabre i prepustite se ljubavi
U Novu Godinu, sa srecnijim zavrsetkom

Pitanje za zene :
Verujete li u novogodisnja cuda ?

cuda se vezuju vise za bozic, za davidovu zvezdu i sl.
nova godina je tvorevina neceg drugog.
u cuda verujem generalno, nova godina mi nema mnogo veze sa tim. nova godina je kalendar i nista vise.
uostalom, i najmanje sitnice su svojevrsna cuda ukoliko zelis da tako gledas na njih.
 

Back
Top