EVANESCENCE

Bliznakinja:
britgirl:
Ona amy je ruzna ko...mada imaju poneku dobru pesmu(ovaj novi spot)
Ruzna???ccccc.....no coment!!A Britni je pa lepa..jao necu da se prepirem.
:) :) :) britney jedino prodaje svoje telo da bi prodala muziku jer nema pojma s pevanjem za razliku od amy koja nemora da gola peva da bi kupili cd-eve!!!!!!!!!!
i britni je mnogo lepa kao a??
i amy je slatka nije ruzna-ne s*** :evil: :evil:
 
Svi su oni sada ok, Amy je vodja i cenim to sto zele na indirektan i vrlo lukav nacin da naviknu ljude na metal (one koji to jos nisu). Ali, ponekad mi se cini da kopiraju Nightwish...
 
Slusaj,AMY voli ti koga oces kao sto cu i ja!Ali za tvoje obavestenje,Britni uopste ne pokazuje mnogo telo,a ista pokaze:i ima da pokaze!Nikada neces videti Amy sa golim pupkom,jer je sigurno sva iskompleksirana!Ali to i nije bitno,ona i Evenescense imaju svoj stil i za tebe i mnoge odlicnu muziku!Ja ih ne volim,ali svako ima svoje misljenje
 
britgirl:
Slusaj,AMY voli ti koga oces kao sto cu i ja!Ali za tvoje obavestenje,Britni uopste ne pokazuje mnogo telo,a ista pokaze:i ima da pokaze!Nikada neces videti Amy sa golim pupkom,jer je sigurno sva iskompleksirana!Ali to i nije bitno,ona i Evenescense imaju svoj stil i za tebe i mnoge odlicnu muziku!Ja ih ne volim,ali svako ima svoje misljenje
Ahahahaha! :lol: :lol: :lol: Nasa draga nevina Britney! Jao,to me podseti: bila u metalexpressu njena slika sa znakovima pitanja po hm,raznim mestima (od usta pa nanize),a ispod pise GDE JE BRITNEY NEVINA?! Ahahahahaha! :lol: :lol: :lol:
 
AMY-LEE:
JA SAM SE KOCKALA I DOBRO SAM PROSLA :D ZNACI CD NIKAD JACI :D NABAVILA SAM I NJIHOVE STARE PESME I MORAM RECI DA SU ODLICNE :D
Um, pa ja ih volim, mada ne koliko Nightwish, Nirvanu, Deep Purple, Gunse, etc. ali zar nije ovo, nesto kao njihov debi album, barem to pise jedno par miliona novina na svetu, ali ako lazu, daj mail, hocu da narezem te albume!
 
Deep Purple rocks:
AMY-LEE:
JA SAM SE KOCKALA I DOBRO SAM PROSLA :D ZNACI CD NIKAD JACI :D NABAVILA SAM I NJIHOVE STARE PESME I MORAM RECI DA SU ODLICNE :D
Um, pa ja ih volim, mada ne koliko Nightwish, Nirvanu, Deep Purple, Gunse, etc. ali zar nije ovo, nesto kao njihov debi album, barem to pise jedno par miliona novina na svetu, ali ako lazu, daj mail, hocu da narezem te albume!

Joj,covece, sve je to lepo,ali Evanescence... Neki ljudi stvarno nemaju ukusa... :roll: :wink:
 
Deep Purple rocks:
AMY-LEE:
JA SAM SE KOCKALA I DOBRO SAM PROSLA :D ZNACI CD NIKAD JACI :D NABAVILA SAM I NJIHOVE STARE PESME I MORAM RECI DA SU ODLICNE :D
Um, pa ja ih volim, mada ne koliko Nightwish, Nirvanu, Deep Purple, Gunse, etc. ali zar nije ovo, nesto kao njihov debi album, barem to pise jedno par miliona novina na svetu, ali ako lazu, daj mail, hocu da narezem te albume!
evo maila: amy_lee_from_evanescence@yahoo.com
 
goblini:
Deep Purple rocks:
AMY-LEE:
JA SAM SE KOCKALA I DOBRO SAM PROSLA :D ZNACI CD NIKAD JACI :D NABAVILA SAM I NJIHOVE STARE PESME I MORAM RECI DA SU ODLICNE :D
Um, pa ja ih volim, mada ne koliko Nightwish, Nirvanu, Deep Purple, Gunse, etc. ali zar nije ovo, nesto kao njihov debi album, barem to pise jedno par miliona novina na svetu, ali ako lazu, daj mail, hocu da narezem te albume!

Joj,covece, sve je to lepo,ali Evanescence... Neki ljudi stvarno nemaju ukusa... :roll: :wink:
Marija ova je 100% fenserka ko nas drug Janjic!!! :twisted: :twisted:
 
Pitanje zaaaaaa....kako se ono zvase...
Ritam Nereda?
Jel si meni rekao da sam fenserka? ( Pitam MIRNIM tonom - ne svadja mi se - samo pitam sto )
Sto fenserka? Zar one ne slusaju pop i " rnb " sa MTV-a?
MIRAN ODGOVOR - moze?
 
Aaaaaaaaa.....moguce je da sam i ja glupa, i da niste mene prozivali, ali svejedno, i da jeste, imate razloga, ali ja verovatno ne bih provalila...
ne radi mi mozak ovih godina mnogo...
Smejte mi se - ne placite :lol:
 
Deep Purple rocks:
Pitanje zaaaaaa....kako se ono zvase...
Ritam Nereda?
Jel si meni rekao da sam fenserka? ( Pitam MIRNIM tonom - ne svadja mi se - samo pitam sto )
Sto fenserka? Zar one ne slusaju pop i " rnb " sa MTV-a?
MIRAN ODGOVOR - moze?

Evo ja cu da odgovorima za nju(ako moze)!
Ona je to tebi samo rekla za Evanescence a ne za ostale bendove koje slusas. Nemoj da se ljutis, sestro! 8)
Pozdrav :wink:
 
goblini:
Deep Purple rocks:
Pitanje zaaaaaa....kako se ono zvase...
Ritam Nereda?
Jel si meni rekao da sam fenserka? ( Pitam MIRNIM tonom - ne svadja mi se - samo pitam sto )
Sto fenserka? Zar one ne slusaju pop i " rnb " sa MTV-a?
MIRAN ODGOVOR - moze?

Evo ja cu da odgovorima za nju(ako moze)!
Ona je to tebi samo rekla za Evanescence a ne za ostale bendove koje slusas. Nemoj da se ljutis, sestro! 8)
Pozdrav :wink:
Nije uredu da slusas ovo sranje ne znam kako se pise i neinteresira me.VECE KOMERCIJALE NEMA!!!
:evil: :evil: :evil: :evil:
 
OK hvala na tihim odgovorima :D
NO problemo, pljujte me, ja samo hocu da znam razlog...
I istina je komercijala su - al` i nisu toliko losi - bar ne meni...
:arrow: SLUSAJTE DEEP PURPLE
 
. . .:
AMY-LEE:
EVANESCENCE4EVER!!!
FALLEN je odlican album i vredi kupiti opriginal!
AMY LEE je #1!!!!!

E pa sada toliko rizikovati. . . Mislim ja licno ne bih uzimao original posto necujem sve pesme i da mi se bar pola svidi. Da dam oko 15$ za nesto sto nikad nisam preslusao nego cuo samo jednu pesmu. . . Malo mi je rizik. Jednom sam se igrao tako vise necu.
U pravu si za to...bas bi rizikovao da ih kupis jer ona jedna pesma moze da prevari...ima nekoliko dobrih pesama , ali to nije TO!
 
:twisted: :twisted:
Ja sam odusevljena,obozavam ih a Amy Lee je fantasticna.Svaka joj cast.Vidi se da ima cvrst, skolovan glas.Ceo moj zid je oblepljen samo njihovim posterima,a sve pesme su im super!Nijedna grupa nije napravila album a da su im sve pesme super kao sto su oni. :arrow: :arrow:
 

Back
Top