Sta da radim

Pišemo poeziju
i lepo nam je
ne pratimo pravila
ma ko ih ebe
bitno je da svidi
još bitnije da se zna
da je moj post debeo
a ja velika

Red je da napravim dupli razmak
između dva reda
pa kud puklo da puklo
meni je pregledan

Evo još jedan, da se duša smiri
briga me za sve, samo nek se dobro vidi

Za kraj da izreknem najmudriju stavku
ima mnogo gadova milu im majku
mozda da dodam i dva z čisto fore radi
jao ko će sve ovo pročitati o mili moji jadi!

:D
B
r
a
v
o

B
o
b
e
.

P
o
e
t
s
k
i

r
e
c
e
n
o
.
.
.

:ok:
:lol:
 
joj
a nezgodan je i onaj trenutak kad shvatiš da si toliko mator da je "dosta mlađa osoba" legalna.
=)

:D:D:D
Radilo se ipak o prilicno legalnim dosta mladjim osobama, ilegalne dosta mladje osobe kod mene vec pobudjuju ocinske instinkte i nista vise od toga (a to nije nezgodno, to je uzasno :D). Nezgodno mi je da se branim od takvih... :rumenko:
 
Ma bice ovo korisno i za temu...
Imaju licnu kartu i to poodavno :), ali hajde ti reci NE nekoj takvoj devojci, koju bi svako pozeleo kao idealnu partnerku, zato sto mislis da tu nema perspektive, posto si ipak znatno stariji, a to ce kad tad zasmetati vasoj vezi.
 
:dash:
Svidja mi se decko koji je od mene mladji 7 godina.
Privlacnost je obostrana.
Problem je u tome sto zivim u maloj sredini i sto se na takve veze ne gleda blagonaklono.
Takodjer je problem i u meni, svidja mi se, privlaci me, ali ipak dosta smo razlicite osobe.
Ja ne znam sta on u stvari zeli od mene, da li je to samo trenutna zaludjenost ili zelja za provodom, a meni bas i nije do toga.
Ne znam sta da radim i na koji nacin da saznam sta on ustvari zeli od mene:sad2:
Pomagajte, ljudi.:sad2:

Pa na takve stvari se nigde ne gleda blagonaklono, a svi živimo u malim sredinama. Da ne filozofiram.
Što se okoline tiče, ne bih se time opterećivala. Radi šta ti misliš da treba. Zar treba o tome da se piše? Problem je u tebi zbog okoline, rekla bih. Ako ti se sviđa i privlači te, ne možete biti toliko različiti. Ne bi te privukao da je ta različitost ogromna.
Kako bilo ko može znati šta bi on? A da li i on zna? Mislim, koliko se poznajete? Ti sama ne znaš šta bi sa njim, koliko ja vidim.
Mislim da je ovde problem tvoja opterećenost okolinom. Možda te čak privlači zato što bi drugi rekli nono.
Ima jedan način. Idi da spavaš kod nekoga u čijem krevetu nisi spavala (možeš kod njega :mrgreen:) i sanjaćeš onoga za koga ćeš se udati. Ako je on u snu, onda hoće brak, a ako nije onda samo hoće da te iskoristi, da mu daš.
 
Poslednja izmena:
Prika moj, to se i ja pitam...:rumenko:
I svi ortaci mi kazu da nisam normalan sto zazirem od znatno mladjih devojaka, oni nemaju problema s njima, sto kazes piletina je piletina, samo takve i muvaju, iako su neki od njih stariji od mene. Ne znam, godine su tu, a ja nisam u tom fazonu petljanja sa curicama. :rumenko:
 
:dash:
Svidja mi se decko koji je od mene mladji 7 godina.
Privlacnost je obostrana.
Problem je u tome sto zivim u maloj sredini i sto se na takve veze ne gleda blagonaklono.
Takodjer je problem i u meni, svidja mi se, privlaci me, ali ipak dosta smo razlicite osobe.
Ja ne znam sta on u stvari zeli od mene, da li je to samo trenutna zaludjenost ili zelja za provodom, a meni bas i nije do toga.
Ne znam sta da radim i na koji nacin da saznam sta on ustvari zeli od mene:sad2:
Pomagajte, ljudi.:sad2:

koliko imash godina ti, a koliko on??? to je jedino donekle bitno
 
:dash:
Svidja mi se decko koji je od mene mladji 7 godina.
Privlacnost je obostrana.
Problem je u tome sto zivim u maloj sredini i sto se na takve veze ne gleda blagonaklono.
Takodjer je problem i u meni, svidja mi se, privlaci me, ali ipak dosta smo razlicite osobe.
Ja ne znam sta on u stvari zeli od mene, da li je to samo trenutna zaludjenost ili zelja za provodom, a meni bas i nije do toga.
Ne znam sta da radim i na koji nacin da saznam sta on ustvari zeli od mene:sad2:
Pomagajte, ljudi.:sad2:

E gle, ti si starija od njega 7 godina,znaci imas vise iskustva,pametnija,mudrija,lagano kreni sa nekom shemom pa ce ti se sve lijepo pokazati bit ce ti JASNO KO DAN dal ima sta od vas ili ne, nemas ti tu sta sada razmisljati nisi ti ucmizdrena curica vec ozbiljna osoba sa dosta zivotnog iskustva,pa pokusaj,shemaj te se, a ako sta bude bit ce,ako ne usmijeri zivot u drugom pravcu...Mislim ja sam balavac jos uvijek ali imao sam iskustvo sa djevojkom starijom 5 god od mene,seks fenomenalan ali kada smo odovoljili jedno sa drugim otisli svojim putevima...Jer ja sam imao jos 5 godina tih koje je ona prosla da nadoknadim tako da se nismo bas mogli sihronizovati u razmisljanju i mnogim stvarima zajednicko nam je bilo :ludovanje,alkohol,provodi i dobar seks,ostalo je bilo ono formalnost...Pa tako sretno tebi...mozda ti bude nesto s tim momkom a ako ne makar ce biti puno dobrih trenutaka sto je ja smatram lijepo iskustvo :D! Veliki pozdrav!
 

Back
Top