Kako mama kaze?

Ispade da mu drugi i K_ _ _ devojku.
Da je glupost,jeste i to kakva.

da, da....
čula sam da je u u nekim našim balkanskim krajevima, prva bračna noć rezervisana negde za svekra, negde za kuma, da se "neiskusni" mladoženja ne bi smarao i mučio sa skidanjem đane, tj da bi proverili mladu
a mislim da je poznat običaj da se posle prve bračne noći iznosi krvav čaršav pred svatove, i tek posle toga nastaje pravo veselje.....
HOROR
 
"- Ronaldo je rekao da će izbor budućih devojaka ostaviti svojoj majci jer ona zna šta je najbolje za njega - ne bez prizvuka podsmeha rekao je neimenovani Kristijanov drugar iz „crvenih đavola“."

To valjda znaci sa prizvukom podsmeha, tako da kapiram da se tip salio..

U svakom slucaju, ja nikada nisam imala problema sa njihovim mamama, niti oni sa mojom. Cak su me mame bas volele :rumenko: Uvek mi je bilo zanimljivo sto su oni uvek zeleli da me upoznaju sa mamom i tatom, a ja nikada nisam imala potrebu da njih upoznam sa mojima. Osim jednom, a i to vise zbog toga sto je nekako bio red, jer smo vec dugo bili zajedno, a ne zato sto sam to ne-znam-koliko zelela.
 
"- Ronaldo je rekao da će izbor budućih devojaka ostaviti svojoj majci jer ona zna šta je najbolje za njega - ne bez prizvuka podsmeha rekao je neimenovani Kristijanov drugar iz „crvenih đavola“."

To valjda znaci sa prizvukom podsmeha, tako da kapiram da se tip salio..

U svakom slucaju, ja nikada nisam imala problema sa njihovim mamama, niti oni sa mojom. Cak su me mame bas volele :rumenko: Uvek mi je bilo zanimljivo sto su oni uvek zeleli da me upoznaju sa mamom i tatom, a ja nikada nisam imala potrebu da njih upoznam sa mojima. Osim jednom, a i to vise zbog toga sto je nekako bio red, jer smo vec dugo bili zajedno, a ne zato sto sam to ne-znam-koliko zelela.

mislim da je taj podsmeh bio upucen samom sebi, jer je shvatio da bira pogresne zenske....
 
Vidis to je i moj neki stav - ne verujem u ljubav na prvi pogled.

Zaljubljenost,strast da ali ne i ljubav

Kako mozes da volis nekog koga ne poznajes - tek kad upoznas nekog mozes da ga volis.

A mozda ja imam pogresno shvatanje ljubavi:think:

Istina...ali zaljubljenost je začin, daje onu pravu neodoljivu aromu, nije ukusno bez njega :D
 
Ali udaljavamo se od teme.

Znaci sta mislite o ovom slucaju kao sto je K.Ronaldo da mu mama doslovno bira devojku?:think:

To je neobjašnjiv fenomen, mame kao da kastriraju svoje sinove i kao da im doživotno ostane pupčana vrpca. Svaka čast Olji i mojoj pokojnoj svekrvi ali uglavnom jako mali broj muškaraca uspe da potpuno odraste dok im je mama živa, a neki se posle njene smrti i prozle i počnu svoju ženu/devojku da krive što im mama nije duže poživela... Naravno, generalizacija je najčešće loša stvar ali stvarno ima dosta takvih primera.
 
Hm a citah skoro kazu u Indiji je sasvim normalno da veoma obrazovani mladi ljudi cak prepuste tati i mami da im izaberu buduceg muza ili zenu?:think:

Kao to oni najbolje znaju sta je dobro za njih

U GB imaju veliki problem sa doseljenicima, naročito Pakistancima koji ispisuju decu, posebno žensku, rano iz škole i ugovaraju brakove... Sve u svemu, krše ustavne slobode zagarantovane u zemlji koja ih je primila kad su pošli "trbuhom za kruhom".
 

Back
Top