Šta cemo sa crnogorskim studentima?

Sta sa studentima iz Crne Gore koji studiraju u Srbiji?

  • Da se vrate u Crnu Goru

  • Da im se naplati skolovanje u Srbiji


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nema veze ovo pitanje sa Makedoncima i Crnogorcima uopste veze sa priznanjem Kosova.Nego je to pitanje koje vec odavno nije pokrenuto.Njihova vlada je jos pocetkom ove skolske godine donela odluku da nasi studenti tamo placaju kao samofinansirajuci strani studenti.Pa sto da mi uvek budemo na gubitku i da nas svako jase kako stigne? To je onaj vic sa kravom koja ima vrat kao zirafa - da pase u Srbiji a daje mleko u Cg!
 
Da li ste za to da se crnogorski studenti vrate nazad u Crnu Goru ili da im se naplati skolovanje u Srbiji ?
1 . Da se vrate
2 . Da im se naplati skolovanje
ništa. što bi išta radio?
podseti me na onog trenera Dostanića koji je napustio FK Vardar zbog makedonskog priznanja Kosova. e al ih je zaebo... debil.
mislim, jel FK Vardar priznao Kosovo?
jesu li crnogorski studenti priznali Kosovo?
crnogorske zvaničnike na čelu sa gospodinom Milom Đukanovićem je trebalo odavno terati tamo gde sunce ne sija, al ne zbog Kosova, već zato što su to najgrđe mafijaščine. sada, sa priznanjem, razlog više. i to je to.
ne vidim kakve veze imaju studenti i crnogorci sa svim tim.
 
ništa. što bi išta radio?
podseti me na onog trenera Dostanića koji je napustio FK Vardar zbog makedonskog priznanja Kosova. e al ih je zaebo... debil.
mislim, jel FK Vardar priznao Kosovo?
jesu li crnogorski studenti priznali Kosovo?
crnogorske zvaničnike na čelu sa gospodinom Milom Đukanovićem je trebalo odavno terati tamo gde sunce ne sija, al ne zbog Kosova, već zato što su to najgrđe mafijaščine. sada, sa priznanjem, razlog više. i to je to.
ne vidim kakve veze imaju studenti i crnogorci sa svim tim.

Opet ponavljam da to nema veze sa priznanjem Kosova nego sa spoljnom politikom nase zemlje prema jednom tako vaznom pitanju koje se debelo tice nasih ljudi,nase ekonomije i buducnih radnih mesta kao bas hocete...
 
Nema veze ovo pitanje sa Makedoncima i Crnogorcima uopste veze sa priznanjem Kosova.Nego je to pitanje koje vec odavno nije pokrenuto.Njihova vlada je jos pocetkom ove skolske godine donela odluku da nasi studenti tamo placaju kao samofinansirajuci strani studenti.Pa sto da mi uvek budemo na gubitku i da nas svako jase kako stigne? To je onaj vic sa kravom koja ima vrat kao zirafa - da pase u Srbiji a daje mleko u Cg!

Ima dosta pitanja koja nisu resena.
To je jedno od njih.
Resice se valjda sa pregovorima o drzavljanstvu.
Ko ima dvojno nek studira kao i do sada, ko nema kao stranac.
Cist racun duga ljubav.

Ali je besmisleno sada posle priznanja Kosova od strane CG potezati tu pricu o studentima, sankcijama, crnim listama i slicnim stvarima.

To sa studentima je greska Srbije, ne CG(oni su taj deo resili) i besmisleno je sada sprovoditi nekakve osvete nad njima(studentima).

Taj deo treba resiti ali pri tome ne sprovoditi nikakve osvete zbog politickog rukovodstva.

P.S. Student nije zapalio zito.
:mrgreen:
 
koja bedna tema.:rtfm: vetjina studenata iz cg ima dvojno drzavljanstvo a i da nema vetjina su srbi. ili se bar tako osecaju.oni milovi i ostali nevladini silaze samo sa cetinja u budvu.zabole ih za bg i srbiju. blizi su im hrvati.treba milu i ekipi zabraniti ulazak u srbiju.
sho bi se neko izivljavo na studentima:rtfm: u hebote al cemo se opariti ako im naplatimo.:dontunderstand:
 
koja bedna tema.:rtfm: vetjina studenata iz cg ima dvojno drzavljanstvo a i da nema vetjina su srbi. ili se bar tako osecaju.oni milovi i ostali nevladini silaze samo sa cetinja u budvu.zabole ih za bg i srbiju. blizi su im hrvati.treba milu i ekipi zabraniti ulazak u srbiju.
sho bi se neko izivljavo na studentima:rtfm: u hebote al cemo se opariti ako im naplatimo.:dontunderstand:

Nije poenta ko se kako i na šta oseća, već gde plaća porez.
Nema šta stranac da traži na srpskom budžetu ni na fakultetu ni u zdravstvu, nigde.
Strani državljanin je strani državljanin.
 
Dozvoliti školovanje nego šta, samo calenzi bite............zbog 1001 razloga.:think:
Obavezno odobriti popust...........:think:
- da ne plaćaju eko taksu...........:think:
- da ne plaćaju boravišnu taksu...:think:
- da ne plaćaju mito profesorima..:think:
Ali
- faks puna cijena.............:think:
- osiguranje puna cijena....:think:
- pivo 4 eura
- kafa 3 eura
- puni pansion 49,99 eura
- iznajmljivanje mjesta u biblioteci 3 eura po satu....................
- itd................................................................................
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Nije poenta ko se kako i na šta oseća, već gde plaća porez.
Nema šta stranac da traži na srpskom budžetu ni na fakultetu ni u zdravstvu, nigde.
Strani državljanin je strani državljanin.

to ko se na sta osetja ti nije trebalo:D al ajd. neka bude tako da platjaju skolovanje.
i procvetatje srpska drzava:D tela sam reci da se najlakse izivljavati na najnemocnijima.
valjda treba krenuti od predsednika drzave,direktora...:D
e da. sto se tice stranih drzavljana odrase nas za matursku ekskurziju.ne talijani.ne madjari.ni grci.srbi sestro.uvalili matorce u kredite u dugove a sve kao drzava brine za nas.brine za svoju decu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top