Kad nas momci/muzevi odbiju za seks

Nemam taj problem... mene moja jaca polovina stalno napada :lol: Odbije me tek da bi mi se osvetio sto sam ja odbila njega, po principu e sad ja ne dam p...cke:ljutko: :D Zarad odgovora na temu, a i iz jednog ranijeg iskustva, reci cu da nije prijatno, posebno kad se cesto desava; sad, samopouzdanje mi ne padne odmah, taman posla, medjutim ako se takva situacija produzi onda reagujem....burno :otkacio:
 
:ljutko:
..i kako se osecate povodom toga?
koliko vam se to cesto desava?

i da li to utice na vase samopouzdanje? :confused:

ajde, dame moje, da vas cujem.

Desilo mi se samo sa jednim tipom i bilo je grozno - bilo mi je podriveno samopouzdanje (bila sam zaljubljena u njega) i osecala sam se jadno. I nikada me nije muvalo vise muskaraca... to je za mene fenomen, stoposto su osecali da sam lak plen, ili sam bila neobicno slaba i krhka :lol: u tom periodu. Sad samo mogu da kazem "Izem ti ja muskarca koji nece da se j.ebe". Fuj. :)
 
crk'o mi net :(
ugrabila sam 5 min na poslu da pogledam, i bas mi je drago da ste se odazvali na ovu temu :super:

cim dodjem do neta (verovatno u ponedeljak), sve cu detaljno da pregledam i ispitam ;)

inace, to se meni desava, sa deckom s kim sam godinu ipo u vezi, a opravdava se umorom, ili je malo previse pusio (trave :lol: ) itd, itd.
a moram da priznam da se osecam bas neprivlacno u tom trenutku :cry:
 
crk'o mi net :(
ugrabila sam 5 min na poslu da pogledam, i bas mi je drago da ste se odazvali na ovu temu :super:

cim dodjem do neta (verovatno u ponedeljak), sve cu detaljno da pregledam i ispitam ;)

inace, to se meni desava, sa deckom s kim sam godinu ipo u vezi, a opravdava se umorom, ili je malo previse pusio (trave :lol: ) itd, itd.
a moram da priznam da se osecam bas neprivlacno u tom trenutku :cry:

Samo ti njemu pripreti da ti je komšija 20+ i da te je zvao sutra na kafu...:mrgreen: ... ;)
 
:ljutko:
..i kako se osecate povodom toga?
koliko vam se to cesto desava?

i da li to utice na vase samopouzdanje? :confused:

ajde, dame moje, da vas cujem.
Cuje da me odbije...Ja kad ga dovatim ne stigne ni da zucne a kamoli nesto da se necka...
Samo cesce on dovati mene ruku na srce...:rumenko:
A bas pre neko vece muz moje drugarice nam se zali kako mu je zena ne inventivna u krevetu,i kako kad on krene da joj se umiljava a ona mu kaze:"nemoj da se prljamo..":hahaha::hahaha::hahaha:
 
crk'o mi net :(
ugrabila sam 5 min na poslu da pogledam, i bas mi je drago da ste se odazvali na ovu temu :super:

cim dodjem do neta (verovatno u ponedeljak), sve cu detaljno da pregledam i ispitam ;)

inace, to se meni desava, sa deckom s kim sam godinu ipo u vezi, a opravdava se umorom, ili je malo previse pusio (trave :lol: ) itd, itd.
a moram da priznam da se osecam bas neprivlacno u tom trenutku :cry:

Нисам сигурна да је то право одбијање тебе, вероватно јесте уморан, дуго сте у вези, мисли да увек ,,може сутра'', а ако пуши превише траве, то је друга прича, ту престаје прича о сексу, почиње прича о превише траве...
 
Nikada kada sam bila odbijena, nisam pomislila da je to zato sto sam mu neprivlacna ili zato sto me ne zeli... I muskarci mogu da budu umorni ili katkad aseksualni... I oni su ljudi...
Valjda... :lol:

Уф, изгледа сам само ја разумела да на теми није реч о једнократном одбијању, него о константном, или бар врло честом...:confused:
 
Уф, изгледа сам само ја разумела да на теми није реч о једнократном одбијању, него о константном, или бар врло честом...:confused:

Nisi jedina, i ja sam tako shvatila temu... desilo mi se pre mnogo godina, ali je iskustvo bilo toliko neprijatno da ga se odmah setim, cim neko spomene odbijanje :confused:
 
Уф, изгледа сам само ја разумела да на теми није реч о једнократном одбијању, него о константном, или бар врло честом...:confused:

Meni uopste nije jasno kakvo je to odbijanje..kakvi su izgovori..da li se konkretno postavi pitanje ili ono kao ceshkanje..mazenje pa nece..pa se okrenu ledja..pa mrshtenje..teranje inata..sta li
 
Danas sam cula ohrabrujucu stvar: jedna moja drugarica je u vezi sa svojim deckom 15 godina (tacnije oni su vec nekoliko godina u braku ali nebitno zajedno su sve ukupno 15 god.) i kaze da im od svega, posle toliko godina, jedino sex valja. ja sam stvarno mislila da posle toliko godina ljudi izgube volju i interesovanje ali oni i dalje uzivaju u tome i ostvaruju svoje najludje fantazije. meni je to super :ok:
 
Poslednja izmena:
Da li znate onaj vic o begu koji je na izdisaju,pa mu nude sve i svašta. Kao bi li malo pite beže, a on onako bolno odgovara nemerem. Pa mu nude mladu jegnjetinu, ni to nemere,a kad mu ponude stanoviti ženski organ onda on viče pa da probam.
E pa moj muž je beg. Aga.
 
Danas sam cula ohrabrujucu stvar: jedna moja drugarica je u vezi sa svojim deckom 15 godina (tacnije oni su vec nekoliko godina u braku ali nebitno zajedno su sve ukupno 15 god.) i kaze da im od svega, posle toliko godina, jedino sex valja. ja sam stvarno mislila da posle toliko godina ljudi izgube volju i interesovanje ali oni i dalje uzivaju u tome i ostvaruju svoje najludje fantazije. meni je to super :ok:

evo i ja da te ohrabrim, posle 10 godina zabavljanja i 13 god braka i dalje mi prolaze žmarci kad me dotakne, naročito onako ovlaš po neuralgičnim tačkama.Mislim da je to zloupotreba profesije tj anatomskog zananja,ali se ne žalim:super::super::super:
 

Back
Top