Kako?

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
Stvarno mi se smucio ovaj sistem.
Kako da osoba koja ima 15.5 godina zaradi 100 eu za deset dana ovde?
Nikako
Uprkos tome sto je vukovac u osnovnoj,u srednjoj jedan od najboljih u generaciji,genije za matematiku (znaci sve ono sto nas nasi ocevi uche da treba da radimo kako bi bili "ljudi" i imali neki normalan zivot sa solidnom platom)
I sad kazu - uci,isplatice se
E pa nece
Sto se ne isplati
Kako ja sad da zaradim stotku za deset dana i kupim el gitaru (izuzetno povoljno,ponuda koja se ne odbija asrece se jednom u 100 god)
Kome sad da se zalim?
 
baaka:
evo ja cu odma da je kupim za 100 pa ti je cim nabavis kintu prodam za 150 :P missim zar se takva ponuda odbija :)
Pa ona i kosta 150....
a 50 vec imam
i ozbiljno pitam
kako da zaradim 100 evra za deset dana? (na neki normalan nachin,necu da jurim kerove po ulicama i da ih prodajem klanici (mada dobra ideja))
 
A sta se bunis? Zemlja nam je u ekonomskom haosu... Pola privrede se odvija u sivoj ekonomiji... Ljudi koji su zavrsili fakultet i jurili posao ko-zna-koliko toliko zaradjuju za mesec dana rada, a ti hoces sa nesvrsenom srednjom skolom, nikakvim 'zanatom' i sl. da zaradis to za 10 dana...

Pa retko koji Nemac u tvojim godinama i sa tvojim znanjem moze da zaradi 100€ za 10 dana, a ti hoces u Srbiji da je to moguce... Promasio si drzavu, sinak ;)

No opet, ne kazem da nije nemoguce, pitanje je koliko jako zelis tu gitaru... Umeo sam ja u tvojim godinama da zaradim i mnogo vise za 10 dana...

Evo ti lakog nacina zarade - zaposli se u nekom kaficu i radi 2 smene... Tako ces zaraditi mnogo vise od 100€ za 10 dana... pa ako i uracunamo napojnice...

Sad, mozes raditi i druge stvari... Shodno tvom znanju i afinitetima... Posla uvek ima za ljude koji se ne stide da rade...
 
Incognito:
Evo ti lakog nacina zarade - zaposli se u nekom kaficu i radi 2 smene... Tako ces zaraditi mnogo vise od 100€ za 10 dana... pa ako i uracunamo napojnice...

mislis na virtuelnu kafanicu svastarinicu a isplata shodno situaciji virtuelnim evricima :P
 
Peruzzi:
Stvarno mi se smucio ovaj sistem.
Kako da osoba koja ima 15.5 godina zaradi 100 eu za deset dana ovde?
Nikako
Uprkos tome sto je vukovac u osnovnoj,u srednjoj jedan od najboljih u generaciji,genije za matematiku (znaci sve ono sto nas nasi ocevi uche da treba da radimo kako bi bili "ljudi" i imali neki normalan zivot sa solidnom platom)
I sad kazu - uci,isplatice se
E pa nece
Sto se ne isplati
Kako ja sad da zaradim stotku za deset dana i kupim el gitaru (izuzetno povoljno,ponuda koja se ne odbija asrece se jednom u 100 god)
Kome sad da se zalim?
E moj Peruzzi........i ja sam u toj situaciji,silne diplome,jos nisam vukovac jer nisam osmi,ali imam osecaj da nas pametne sve manje cene,........
 
milicaanchy:
E moj Peruzzi........i ja sam u toj situaciji,silne diplome,jos nisam vukovac jer nisam osmi,ali imam osecaj da nas pametne sve manje cene,........
Hm...a da dignemo neku bunu,ili slicno?

BleakWFM, moze za kafic,ali covece pa treba da idem u skolu, a moram i da spavam bre.
Uostalom tromesecje sam osto nije a 3 asa iz francais chekaju da budu nekako popravljeni.
JE#EM TI SHUGAVU DRZAVU I NESPOSOBNU VLADU. SVI STE VI JEDNO VELIKO GO#NO I MOZETE LEPO DA MI POPUSITE MOJ VELIKI KU#AC
 
Vidiš da se u tvojoj maloj zelenkastoj glavici nađe i poneka dobra ideja. Pušenjem možeš da zaradiš ne jednu nego... brate... nekoliko gitara. A ne moraš da rintaš ..koliko...a ..10 dana. Aj malo uposli svoje majušne sive ćelije pa se javi. :idea: :idea:
 
Morska bolest:
Vidiš da se u tvojoj maloj zelenkastoj glavici nađe i poneka dobra ideja. Pušenjem možeš da zaradiš ne jednu nego... brate... nekoliko gitara. A ne moraš da rintaš ..koliko...a ..10 dana. Aj malo uposli svoje majušne sive ćelije pa se javi. :idea: :idea:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Morska bolest:
Vidiš da se u tvojoj maloj zelenkastoj glavici nađe i poneka dobra ideja. Pušenjem možeš da zaradiš ne jednu nego... brate... nekoliko gitara. A ne moraš da rintaš ..koliko...a ..10 dana. Aj malo uposli svoje majušne sive ćelije pa se javi. :idea: :idea:
Pa vidis probao bih i to, ali vrlo je mali broj ljudi koji bi da ti popuse i jos ti plate za to....
Nije losa ova za kradju,samo...od koga?
 

Back
Top