Dali ste ikada vodili ljubav pod vedrim Zvezdanim nebom.

Zamisljao sam da stvorim romantiku sa svojom dragom , da odemo negde u prirodu nocu ponesemo cebe , svece neko pice i da se volimo
Da li ste slicne situacije doziveli i kakav je osecaj ,filing.
:bye:


Konzumirao u par navrata dodje mu na isto izuzev u nekim situacijama. Cebe nikako nesmes da zaboravis ili ce da prodjete prilicno izgrebani, obrati paznju na matore perverznjake po okolnom zbunju bolje prvi ti da ih primetis nego lepsa polovina i nikako ne cini to ispred 50 ljudi koji ti skandiraju ...:ok:
 
Konzumirao u par navrata dodje mu na isto izuzev u nekim situacijama. Cebe nikako nesmes da zaboravis ili ce da prodjete prilicno izgrebani, obrati paznju na matore perverznjake po okolnom zbunju bolje prvi ti da ih primetis nego lepsa polovina i nikako ne cini to ispred 50 ljudi koji ti skandiraju ...:ok:
Neznam gde si ti raso i ocemu ti buncas , ovde se radi o romantici ti spominjes perverzije kakav si ti lik .Da mi povaris romantiku nema sanse , kako ces kad je nemas :rotf:
 
Konzumirao u par navrata dodje mu na isto izuzev u nekim situacijama. Cebe nikako nesmes da zaboravis ili ce da prodjete prilicno izgrebani, obrati paznju na matore perverznjake po okolnom zbunju bolje prvi ti da ih primetis nego lepsa polovina i nikako ne cini to ispred 50 ljudi koji ti skandiraju ...:ok:

sta nije bilo lepo da imas navijace podrsku ovo ono :lol:
 
Neznam gde si ti raso i ocemu ti buncas , ovde se radi o romantici ti spominjes perverzije kakav si ti lik .Da mi povaris romantiku nema sanse , kako ces kad je nemas :rotf:

Ja ti samo nagovestavam sta moze da ti ugrozi romantiku. A da zaboravio sam da ti pomenem i komarce, zna da bude nezgodno kad krenu da ti se vrte oko goozice.

sta nije bilo lepo da imas navijace podrsku ovo ono :lol:

Covek se prosto zbuni u takvim situacijama. :dash:
 

Back
Top